Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
zapamiętaj mnie
Załóż konto
Forum Borussia Dortmund

Przyszły mecz

Poprzedni mecz

Borussia M'gladbach 0:2 Borussia Dortmund
Bundesliga
sobota, 18.05.2019; 15:30

Tabela Bundesligi

  • 1
  • Bayern Monachium
  • 34
  • +56
  • 78
  • 2
  • Borussia Dortmund
  • 34
  • +37
  • 76
  • 3
  • RB Lipsk
  • 34
  • +34
  • 66
  • 4
  • Bayer Leverkusen
  • 34
  • +17
  • 58
  • 5
  • Borussia M'gladbach
  • 34
  • +13
  • 55
  • 6
  • VfL Wolfsburg
  • 34
  • +12
  • 55
  • 7
  • Werder Brema
  • 34
  • +9
  • 53
  • 8
  • TSG Hoffenheim
  • 34
  • +18
  • 51
  • 9
  • Eintracht Frankfurt
  • 33
  • +9
  • 51
  • 10
  • Fortuna Düsseldorf
  • 34
  • -16
  • 44
  • 11
  • Hertha Berlin
  • 34
  • -8
  • 43
  • 12
  • FSV Mainz
  • 34
  • -11
  • 43
  • 13
  • SC Freiburg
  • 34
  • -15
  • 36
  • 14
  • Schalke 04
  • 34
  • -18
  • 33
  • 15
  • FC Augsburg
  • 34
  • -20
  • 32
  • 16
  • VfB Stuttgart
  • 33
  • -35
  • 28
  • 17
  • Hannover 96
  • 34
  • -40
  • 21
  • 18
  • 1. FC Nürnberg
  • 34
  • -42
  • 19

Zawodnicy

  • Dan-Axel Zagadou
    Obrońca, Francja
    Rozegranych meczów21
    Gole / Asysty2 / 0
    Żółte kartki / Czerwone5 / 0
  • Abdou Diallo
    Obrońca, Francja
    Rozegranych meczów38
    Gole / Asysty1 / 1
    Żółte kartki / Czerwone2 / 1
  • Achraf Hakimi
    Obrońca, Maroko
    Rozegranych meczów28
    Gole / Asysty3 / 7
    Żółte kartki / Czerwone5 / 0
  • Thomas Delaney
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów38
    Gole / Asysty3 / 5
    Żółte kartki / Czerwone8 / 0
  • Jadon Sancho
    Napastnik, Anglia
    Rozegranych meczów43
    Gole / Asysty13 / 16
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Paco Alcacer
    Napastnik, Hiszpania
    Rozegranych meczów32
    Gole / Asysty19 / 2
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Mario Götze
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów34
    Gole / Asysty7 / 7
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marco Reus
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów36
    Gole / Asysty21 / 10
    Żółte kartki / Czerwone4 / 1
  • Raphaël Guerreiro
    Obrońca, Portugalia
    Rozegranych meczów32
    Gole / Asysty6 / 6
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Alexander Isak
    Napastnik, Szwecja
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Jeremy Toljan
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Manuel Akanji
    Obrońca, Szwajcaria
    Rozegranych meczów31
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Sebastian Rode
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Mahmoud Dahoud
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów21
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Maximilian Philipp
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów23
    Gole / Asysty2 / 3
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Christian Pulisic
    Pomocnik, USA
    Rozegranych meczów30
    Gole / Asysty7 / 5
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Shinji Kagawa
    Pomocnik, Japonia
    Rozegranych meczów4
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Łukasz Piszczek
    Obrońca, Polska
    Rozegranych meczów26
    Gole / Asysty1 / 6
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Marius Wolf
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów22
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 1
  • Axel Witsel
    Pomocnik, Belgia
    Rozegranych meczów43
    Gole / Asysty6 / 1
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Marcel Schmelzer
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Dzenis Burnić
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Julian Weigl
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów24
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone6 / 0
  • Jacob Bruun Larsen
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów30
    Gole / Asysty3 / 3
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Sergio Gomez
    Pomocnik, Hiszpania
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marwin Hitz
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów4
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Ömer Toprak
    Obrońca, Turcja
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Bürki
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów40
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Eric Oelschlägel
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0

Piłkarz meczu

Marco Reus

Piłkarz meczu z M'gladbach

Sonda

Czy Borussia Dortmund ma szansę nawiązać walkę o mistrzostwo w sezonie 2018/19?

Tak75%
Nie25%
Łącznie głosów: 201

Ostatnio na forum

Klasyfikacja typera

Wyszukiwarka



Pomeczowy dwugłos trenerski

Dodał: Ero, 18.10.2014; 19:04;
www.ruhrnachrichten.de
Rozmiar czcionki:
11 - 12 - 13

Peter Stöger: - Dzisiaj zrobiliśmy dwie rzeczy. Po pierwsze, strzeliliśmy bramkę na własnym stadionie. Po drugie, od razu przyniosło to zwycięstwo. Ta wygrana jest wyjątkowa i bardzo ważna.

Jürgen Klopp: - Paru zawodnikom brakuje rytmu meczowego. Marco i Ilkay spisali się dzisiaj naprawdę dobrze. Dzisiaj źle rozgrywaliśmy piłkę i ustawialiśmy się w obronie, co ułatwiło kontrataki naszym rywalom. W pierwszej połowie mieliśmy stosunkowo wysokie posiadanie piłki, ale nie potrafiliśmy tego przełożyć na klarowne sytuacje bramkowe. Zmarnowaliśmy kilka okazji na kontratak i to musiało się zemścić stratą gola. Po przerwie szybko zrobiło się 1:1 a później znowu przegrywaliśmy mimo, iż gol nie padł z żadnej dobrej okazji strzeleckiej. Dużo biegaliśmy, ale nie byliśmy w stanie strzelić gola. To jest dla nas naprawdę trudne. Musimy jednak to przezwyciężyć i się podnieść. Każdy widział, że drużyna chciała, ale dzisiaj to nie wystarczyło. Nasze działania w sytuacjach podbramkowych muszą być jaśniejsze, tak jak miało to miejsce przy golu wyrównującym. Gra w końcówce była otwarta, mieliśmy okresy gry, w których przeważaliśmy. Staraliśmy się strzelić bramkę, ale na końcu zostajemy z pustymi rękami. To trudne.



Źródło: www.bvb.de

Pomeczowy dwugłos trenerski

Dodał: Ero, 18.10.2014; 19:04;
www.ruhrnachrichten.de
Komentarze: 18


Komentarze użytkowników

Cal, 19.10.2014; 21:08:

Prawda jest taka, że chłopaki grają teraz w lidze fatalnie. Każdy to widzi i każdy o tym wie. Ale mimo wszystko jeżeli miałbym do kogoś pretensje, to do chłopaków za ich wyraźny brak motywacji. Kloppo z meczu na mecz coraz bardziej siwy, co on ma jeszcze zrobić? Wystawia optymalnie najlepszy skład. Marudzicie na Jojica, Kevina czy Durma, ale w tym momencie lepszych nie ma(jakkolwiek bez formy są ci którzy grają). NIe ma sensu wieszać kotów na tym, który jeszcze trzyma to wszystko w ryzach. Klopp to teraz jedyna osoba, która może pomóc temu zespołowi, a przynajmniej jedyna która stara się to zrobić.

Lukian, 19.10.2014; 13:26:

Dokladnie forty :) Nie ma co czytac ich komentarzy bo zawsze pisza to samo...

forty, 19.10.2014; 12:53:

dargos i damiono24..... czy jest seria porazek czy tez jedna zawsze hejt a nawet jak wygrywamy jedna bramka to tez hejt... to są dwa Janki Tomaszewskie tej stronki. Oni nie hejtuja "PISZĄ JAK JEST" a bluzgi..... w strone bvb.... jak przystalo na prawdziwych kibicow muszą być......

damianos24, 18.10.2014; 21:35:

hakunamatata czy jaki ci tam Klopp jest chyba najbardziej przewidywalnym trenerem ligi niemieckiej i każdy już widocznie znalazł recepte na jego grę w dzisiejszym meczu stoperzy grali praktycznie na lini środkowej boiska i dlatego tracimy takie bramki tak samo było z HSV dziś to nei tylko Kevin był drewniny ale chyba każdy gracz BVB miał problemy z opanowaniem piłki odskakiwała im na ładne pare metrów ogromna ilość niedokładnych podań .Pytasz co bym zmienił ? tym powinien się martwić Klopp bo on zgarnia ogromne pieniądze a jak narazie od paru meczy nie zmienił nic ciągle gramy to samo a on wciąż powtarza musimy ciężko pracować

TMac1, 18.10.2014; 21:32:

Prawda jest taka, że Kloppo też się trochę w tym wszystkim pogubił i niektórymi kandydaturami sam sobie strzela w kolano. Romek, Kevin, Marcel i Jojo powinni być trzymani z dala od pierwszego składu, bo ich poziom to dno kompletne...

damianos24, 18.10.2014; 21:29:

Ero czy jak ci tam przede wszystkim nie cwaniakuj i nie pisz mi co mam oglądać i jak komentować bo jeśli dla ciebie jest normalne przegrywać z beniaminkiem to nie mamy o czym rozpisywac

hakunamatata, 18.10.2014; 21:19:

Swoją drogą wytłumacz mi proszę co takiego zmienisz w grze naszej drużyny wyrażając swoje jedyne służbę zdanie sadzisz że wieszanie psów na zawodnikach bvb w czymś pomoże?

Ero, 18.10.2014; 21:16:

Hehe wejdz na forum i zobacz moje posty to zmienisz zdanie co do mojego nastawienia do krytyki. Nikogo nie głaszcze po głowie, oceniasz na złej podstawie. zastanów sie i idz obejrzyj mecz Realu

hakunamatata, 18.10.2014; 21:16:

Hahahahahaha ja nie mogę skisłem XD.Miałem tego nie pisać ale emo płaczek super elo hiper prawdziwy fan bvb przekroczył wszelki granice dobrego smaku. Twierdzisz że ero jest mameją i nie ma wasnego zdania bo ma zupełne inne podejście do obecnej sytuacji bvb twierdząc że każdy zespół ma prawo mieć gorszy sezon co oczywiście jest prawda

damianos24, 18.10.2014; 21:02:

Ero ty jestes poprostu zwykłą mameją nie mającą własnego zdania tylko podporządkowujesz sie pod innych żeby czasem nigkogo nie urazić chłopie z takim twoim podejsciem to nawet baba w domu będzie ci mówiła kiedy masz iść sie wysikać i ty jestes kibicem czasem krytyka sie należy a nie tak jak ty głaskasz i głaskasz ogarnij sie chłopie bo zostaniesz ręką w nocniku .Tu komentowanie nie polega na zdobywaniu lajków tylko można wyrazić swoją opinie a wiec teraz już możesz pisać to co myślisz bo nagrody żadnej nie dostaniesz ,ciekawe co byś pisał jak by spadli do 2 ligi że chłopaki byli waleczni ale szczęście im nie dopisywało człowieku jestesmy na 14 miejscu i ponosimy 3 porażke z jakimś pseudo klubem a ty będziesz mi pisał że czasem porażka sie zdarza

Ero, 18.10.2014; 20:56:

To jesteś marnym kibicem jak masz takie podejscie. Tez mnie to wnerwia, tez sie wkurzam jak widze taka zalosna gre, ale msisz zrozumiec, ze nie mozemy zawsze wygrywac. 5 lat tem też przegrywalismy z takimi kluubami i nie bylo porazki, bo to bylo wkalkulowane. W kryzys tez sa wkalkulowane takie porazki jak dzisiaj. Bedzie slaby sezon, no i co? nie moze byc? musimy byc najlepsi? nie badz smieszny, kocham tych facetów i wcale nie uwazam ze brak im zaangazowania czy walki, bo jestem pewny ze kazdy chce sie przelamac, ze kazdy chce pokazac ile warta jest Borussia. NIE ŻYJMY PRZESZŁOŚCIĄ, ale maj 2013 to chyba nie taka odległa przeszlosc? półtora roku niespelna, półtora roku tem gralismy w finale LM dzieki tym patałachom, wtedy brales do raczki szaliczek i krzyczałes ''Hummcio dawaj, jesce jesce z tą pilecką pobiegnij''. Teraz juz sa nic nie warci? poczekaj kilka miesiecy, jak zobacze tu twoj komentarz jak sie zachwycasz nad gra swoich ulubiencow to inaczej pogadamy. nara

damianos24, 18.10.2014; 20:50:

Ja tu nie krytykuje Kloppa tylko tych 13 patałachów biegających po boisku i zbierających ogromną kase jeżeli ciebie nie wku... takie porażki z takimi pseudo druzynami to widocznie nie jesteś kibicem BVB tylko zwykłym neutralnym fanem bo ja ten klub kocham ale przez takich piłkarzy nikt już nas nie traktuje poważnie

kondziorex2, 18.10.2014; 20:44:

To chwilowy kryzys zapewne, ważne jest aby się z niego jak najszybciej podnieść. W dzisiejszym meczu nie widziałem drużyny, widziałem indywidualności, co nie jest zbyt progresywne. Bo gdy nie ma wyników - drużyna się sypie, są kłótnie, niedopowiedzenia, nie ma winnych. Ale gdy wyniki są jest miła, wyluzowana atmosfera. To jest teraz bardzo potrzebne. Być może wystawienie Ilkaya bylo zbyt pochopne. Może powinnismy zmienic romana, bo jest w niskiej formie. Humels bezbarwny zupełnie. . .

Hofmann, 18.10.2014; 20:43:

w stu procentach zgadzam się z Ero

Ero, 18.10.2014; 20:40:

Nie usprawiedliwiam to wy jesteście nieźle walnięci, rządacie gry na najwyższym poziomie przez cały czas, damianku ja pamietam sezon 09/10 i jaki to byl sukces liga europy! Wtedy bylismy tam gdzie powinnismy. 3 lata później finał LM. Dzieki komu? spojrzcie na pana wyzej, tego na zdjeciu. Graja piach, ale nie pozwole obrazac najlepszego trenera w historii. Piłkarze przychodzą, odchodzą, ale Kloppo w Borussii ma misje, juz dawno mogly trenowac reprezentajcję. Broniąc Kloppa mógłbym napisać ze Kevin to patałach, Durm na lewej tak samo, Mats nie ma jaj, Miki i ciro to porazka, a Gundo wraca po kontuzji. Dajcie czas, niech sie wszystko unormuje. A jak sie nie podoba to mozecie kiicowac Realowi. NIE MOŻNA CIĄGLE GRAĆ NA WYSOKIM POZIOMIE, KRYZYS TO COŚ NORMALNEGO, CHCECIE CO ROKU MISTRZA I FINAL LM PAZERNIAKI? Az mi sie noz w kieszeni otwiera, krytyka jak naabrdziej, ale skonczcie pieprzyć farmazony o Kloppie, jeszcze raz powtórze: gdyy nie on teraz 14 miejsce w tabeli nie byłoby żadnym kryzysem tylko slabym początkiem sezonu. Jak juz zaczniemy grać swoje znowu bedziecie obciągac Jurgenowi z zachwytów nad jego geniszem, a on wam nie bedzie wyjmował jaj z pysków, bo dalej będziemy grac swoje. Poczekajcie. Sami zobaczycie.

damianos24, 18.10.2014; 20:31:

Ero skończ pisać takie brednie teraz jest teraz ciągle będziemy ich usprawiedliwiać co nas obchodzi przeszłość dzis iaj jesteśmy na 14 miejscu i co mamy ich głaskać i mówić jacy to oni wspaniali nie!!! są bądą która robi pośmiewiskoz naszego klubu kiedyś takie Koeln nigdy by nie wprowadziło napastnika za pomocnika przy stanie 1-1 tylko obrońce żeby tylko utrzymać remis ,ale teraz każdy wie że nas można lać jak sie tylko da ,teraz pewnie Hanover jest szczęśliwy że do nas przyjezdzają bo tylko tam mogą wygrać a kiedyś każdy sikał na myśl że graja z wielka Borussią

Ero, 18.10.2014; 20:17:

Dargos przypomnij sobie jak skakałeś z radości po 4:1 z Realu i jaki Klopp był genialny, teraz pewnie z Magahtem albo Slomką byś mówił, jak to dobrze, że walczymy o Lige Europa z takimi cieniasami w składzie. A jest Klopp i są gwiazdy. Troche wiecej szacunku dla najlepszego trenera w historii. Konstrktwna krytyka, okej, należy mu się. Ale hejty, wyzwiska, głupie tekst - wejdz na onet, tam bedziesz bardziej anonimowy.

Dargos, 18.10.2014; 19:41:

Faktycznie... jest postęp. Dzisiaj podobało mi się 30 sekund ich gry (tyle trwała akcja bramkowa: klepka Reus - Immobile). A swoje tłumaczenie Klopp może sobie spuścić w klopie, bo co kolejkę mówi to samo.