Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
zapamiętaj mnie
Załóż konto
Forum Borussia Dortmund

Przyszły mecz

VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
Bundesliga
sobota, 20.10.2018; 15:30

Poprzedni mecz

Borussia Dortmund 4:3 FC Augsburg
Bundesliga
sobota, 06.10.2018; 15:30

Tabela Bundesligi

  • 1
  • Borussia Dortmund
  • 7
  • +15
  • 17
  • 2
  • RB Lipsk
  • 7
  • +7
  • 14
  • 3
  • Borussia M'gladbach
  • 7
  • +6
  • 14
  • 4
  • Werder Brema
  • 7
  • +5
  • 14
  • 5
  • Hertha Berlin
  • 7
  • +5
  • 14
  • 6
  • Bayern Monachium
  • 7
  • +4
  • 13
  • 7
  • Eintracht Frankfurt
  • 7
  • +1
  • 10
  • 8
  • FSV Mainz
  • 7
  • 0
  • 9
  • 9
  • VfL Wolfsburg
  • 7
  • -1
  • 9
  • 10
  • FC Augsburg
  • 7
  • +1
  • 8
  • 11
  • SC Freiburg
  • 7
  • -4
  • 8
  • 12
  • 1. FC Nürnberg
  • 7
  • -9
  • 8
  • 13
  • TSG Hoffenheim
  • 7
  • -1
  • 7
  • 14
  • Bayer Leverkusen
  • 7
  • -6
  • 7
  • 15
  • Schalke 04
  • 7
  • -4
  • 6
  • 16
  • Hannover 96
  • 7
  • -6
  • 5
  • 17
  • Fortuna Düsseldorf
  • 7
  • -6
  • 5
  • 18
  • VfB Stuttgart
  • 7
  • -7
  • 5

Zawodnicy

  • Dan-Axel Zagadou
    Obrońca, Francja
    Rozegranych meczów3
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Abdou Diallo
    Obrońca, Francja
    Rozegranych meczów9
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 1
  • Achraf Hakimi
    Obrońca, Maroko
    Rozegranych meczów3
    Gole / Asysty1 / 2
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Thomas Delaney
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów8
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Jadon Sancho
    Napastnik, Anglia
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 8
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Nuri Sahin
    Pomocnik, Turcja
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Paco Alcacer
    Napastnik, Hiszpania
    Rozegranych meczów4
    Gole / Asysty7 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Mario Götze
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów3
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marco Reus
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty6 / 4
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Raphaël Guerreiro
    Obrońca, Portugalia
    Rozegranych meczów4
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Alexander Isak
    Napastnik, Szwecja
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Jeremy Toljan
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Manuel Akanji
    Obrońca, Szwajcaria
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Sebastian Rode
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Mahmoud Dahoud
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów47
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Maximilian Philipp
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów9
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Christian Pulisic
    Pomocnik, USA
    Rozegranych meczów6
    Gole / Asysty2 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Shinji Kagawa
    Pomocnik, Japonia
    Rozegranych meczów3
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Łukasz Piszczek
    Obrońca, Polska
    Rozegranych meczów7
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marius Wolf
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów7
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Axel Witsel
    Pomocnik, Belgia
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty2 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marcel Schmelzer
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów7
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Dzenis Burnić
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Julian Weigl
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów4
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Jacob Bruun Larsen
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów5
    Gole / Asysty3 / 2
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sergio Gomez
    Pomocnik, Hiszpania
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marwin Hitz
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Ömer Toprak
    Obrońca, Turcja
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Bürki
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Eric Oelschlägel
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0

Piłkarz meczu

Paco Alcacer

Piłkarz meczu z Augsburgiem

Sonda

Czy Borussia Dortmund ma szansę nawiązać walkę o mistrzostwo w sezonie 2018/19?

Tak68%
Nie32%
Łącznie głosów: 120

Ostatnio na forum

Klasyfikacja typera

Wyszukiwarka



Oficjalnie: Axel Witsel piłkarzem BVB!

Dodał: JK, 06.08.2018; 14:43;
Rozmiar czcionki:
11 - 12 - 13

Zapowiadany od dawna transfer stał się faktem – Axel Witsel został nowym piłkarzem Borussii Dortmund. Belg dołączył dziś do zespołu, który aktualnie przebywa na obozie w szwajcarskim Bad Ragaz.

W niedzielę Borussia doszła do porozumienia z Tianjin Quanjian; Witsel zasilił westfalski klub dzięki aktywacji posiadanej w kontrakcie z Chińczykami klauzuli.

Witsel podpisał z BVB kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku. W ciągu kilku dni transfer zostanie formalnie rozpatrzony przez FIFA TMS.

– Od miesięcy byliśmy zainteresowani sprowadzeniem Axela i cieszymy się, że zdecydował się na grę dla nas. Axel to zawodnik z ogromnym doświadczeniem międzynarodowym, który ma wszelkie predyspozycje do tego, by kształtować środek pomocy BVB: taktykę, siłę, szybkość, kreatywność i mentalność – podkreślił Michael Zorc.

Po mistrzostwach świata moim celem był powrót z Chin do Europy. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny z tego, że wkrótce będę występował w BVB. Po naszej pierwszej rozmowie nie potrzebowałem zbyt wiele czasu na zastanowienie, bo dla mnie Borussia Dortmund jest jednym z najlepszych klubów na kontynencie. Nie mogę doczekać się występów przed 81-tysięczną publicznością – powiedział Axel Witsel.



Źródło: www.bvb.de / Foto: www.bvb.de

Oficjalnie: Axel Witsel piłkarzem BVB!

Dodał: JK, 06.08.2018; 14:43;
Komentarze: 51


Komentarze użytkowników

Toomeek, 07.08.2018; 15:40:

Gentoofan, nie dla kazdego najwazniejsze musi byc zapisanie sie w historii. Dla niego piłka to widocznie praca i byc moze wolal Chiny, zeby zarobic na przyszlosc i niemuszenie niczego.

TMac1, 07.08.2018; 14:45:

Witselowi życzę powodzenia! Niech po latach posuchy znowu zatrzeszczą świńskie kości!

gentoofan60, 07.08.2018; 14:09:

@Toomeek Totalnie nie zrozumiałeś mojego komentarza, tutaj właśnie "większość kibiców" zwłaszcza tych którzy najwięcej gadają, właśnie myśli takimi kategoriami. Lewemu też tutaj zarzucano, że poszedł do Bayernu dla pieniędzy, owszem pieniądze zawsze są ważne w każdym zawodzie, ale nie najważniejsze, Lewy gdyby chciał, też by mógł puść do Chin czy Rosji tam zarobić dużo dużo więcej niż w Bayernie ale za to nic nie wygrać, i nie zostać zapamiętanym, ale Lewy w pierwszej kolejności postawił na sport w przeciwieństwie do Witsela. Nie oszukujmy się, jeśli zawodnik w bardzo młodym wieku najpierw idzie do Rosji a później w wieku 26 lat do Chin, to znaczy, że taki zawodnik pieniądze stawia na pierwszym miejscu ponad wszystko i wygrane/ osiągnięcia w sporcie jego nie interesują. Do Chin/USA/Kataru to się idzie dorabiać mając 35-36 lat a nie mając 26 lat. Tyle

Hajzenberg, 07.08.2018; 12:05:

To jeszcze poproszę Batsmana i kadra kompletna :)

Adis, 07.08.2018; 08:36:

Dla mnie jeden z lepszych transferów ostatnich lat, i w sumie tani.
Przychodzi pilkarz zanosi sie ze z TOP a co nie którzy juz marudzą, bo patrzą przez pryzmat ze Wasilewskiemu lata temu złamał noge. Po co nam Reus? Moze jego pradziadek byl w Wermahcie albo SS?

Toomeek, 07.08.2018; 06:56:

gentoofan, zabawne jak to latwo oceniac moralnie kogos, w czyjej sytuacji nigdy nie bedziesz. Ciekawe czy jakby tobie jakas firemka noname zaproponowala etat za 2x tyle, nie bylbys pierwszym ktory by do niej polecial.

Mila, jesli chcesz oceniac Watzke i Zorca w sprawie transferu, zrob to teraz. Jak juz zacznie grac, to nie sztuka powiedziec czy sie oplacalo. Oni podejmuja ryzyko, my mozemy ocenic na spokojnie po wynikach.

krzysiu1986, 07.08.2018; 06:18:

Jakby mu zalezalo na kasie to by nie obnizal swojej pensji o prawie polowe

gentoofan60, 06.08.2018; 23:59:

Drwali trzeba wyeliminować. Nie można o takich zdarzeniach nigdy w życiu zapominać. Najłatwiej jest wszystko zamieść pod dywan ale niestety nie tędy droga. Szkoda, że ten koleś nigdy tak naprawdę nie odbył porządnej kary za to przewinienie. Jestem pewien, że jakby takie coś Witsel zrobił w lidze Angielskiej to miałby pół roku przerwy w grze a nie raptem kilka meczów. Axel Witsel może i jest przyzwoitym piłkarzem ale ostatnim swoim transferem udowodnił, że liczy się dla niego tylko i wyłącznie kasa. Za zawodników w jego wieku liczy się przede wszystkim granie na najwyższym poziomie na zachodzie niż zarabia już na emeryturę na wschodzie.

Piękne podsumowanie jego całej dotychczasowej kariery

darkann, 06.08.2018; 22:39:

Dziekuje !!!

fanatyk88, 06.08.2018; 21:57:

darkann tak, gra w Wiśle Kraków tak jak już ktoś niżej Ci odpowiedział :) Jak Leicester zdobywało mistrzostwo Anglii 2 sezony temu to był wtedy ich zawodnikiem.

Mitre, 06.08.2018; 21:54:

Witam i "połamania nóg".

HEJA BVB!!!

darkann, 06.08.2018; 21:51:

Mysle o budowie ciala, obraz nedzy i rozpaczy..nic budowy pilkarza:(.

darkann, 06.08.2018; 21:44:

Hahaha...ja bym jeszcze Isaka do Julka dokoptowal..:)..

Lukasz84, 06.08.2018; 21:33:

ja pie.... wam to dogodzić !!! kupujemy za dobre pieniądze podstawowego zawodnika 3ciej drożyny MS a wy jeszcze narzekacie. Takie komentarze typu jest ścisk bo mamy Rode i Sahin to śmiać mi sie chce , mam nadzieje ze Weigl zostanie gdzies sprzedany bo to dziecko z anoreksja sie nie nadaje.

To jest jeden z Lepszych transferów ostatnich lat !!!

Pawelinho, 06.08.2018; 21:32:

darkann

Hahahaha dobre.

bo warszawa...!

Nie zawsze mam racje tak jak w przypadku Schurrle, który jest dla mnie największym rozczarowaniem bo miał u mnie duży kredyt zaufania ze wszystkich, którzy tamtego okienka trafili do BVB zaraz obok Rode.

Borix, 06.08.2018; 21:24:

Średnio umiarkowanym optymistą jestem jeśli chodzi o ten transfer. Na papierze fajnie to wygląda, ale poczekajmy z otwieraniem szampana przynajmniej do końca rundy jesiennej.

A i ja dorzucę 5 grosików...Zarówno znawcom futbolu jak i dyletantom nie znającym się na piłce polecam pić dużo płynów i nie przebywać za długo na słońcu bo to szkodzi zdrowym zmysłom i dobremu samopoczuciu.

HEJA BVB!

majeczek78, 06.08.2018; 21:08:

Witaj w szeregach !

bo warszawa...!, 06.08.2018; 20:58:

@Mila, ale mi chodzi właśnie o ocenę samego transferu w momencie zakupu, o potencjał samego transferu, o to, ile dany zawodnik może dać drużynie i z jakim prawdopodobieństwem da. W przypadku Witsela i jedno, i drugie jest bardzo wysokie, bo jeszcze nie zdarzyło nam się kupić piłkarza takiej klasy, w sile wieku i na tyle sprawdzonego, że właściwie nie ma obaw, czy sobie poradzi.

Maczuga, 06.08.2018; 20:54:

Wasyl też święty nie jest. Trafił swój na swego ...

qzase95, 06.08.2018; 20:51:

Gra w Wiśle

darkann, 06.08.2018; 20:41:

Fanatyk..z czystej ciekawosci (pierwszy raz w tej chwili obejzalem ten faul),ten Wasilewski to gra nadal ???

fanatyk88, 06.08.2018; 20:16:

Głupoty gadasz. Oczywiście że przeprosił a Wasilewski mu wybaczył. Widzę że już się zaczyna, teraz Polacy będą wypominać ten faul sprzed 10 lat..

gentoofan60, 06.08.2018; 20:05:

Tego faceta kojarzę głównie z połamania nogi wasylowi z zachowania totalny cham, z tego co mówił wasyl, facet jego nawet nie przeprosił po tym całym zdarzeniu

darkann, 06.08.2018; 19:39:

@Pawelinho..(dyletancie nie mający pojęcia o piłce :))trafnie to ująłeś.Podoba mi się to!!

Kristf, 06.08.2018; 19:29:

Po przyjściu Delaneya nie myślałem, że przyjdzie ktokolwiek do środka pola, a tu takie zaskoczenie. Z najbardziej kulawej formacji robi się naprawdę konkretna linia pomocy. Brawo za ten transfer, a zawodnikowi życzę powodzenia.

Mila, 06.08.2018; 19:21:

@bo warszawa
Ocenę transferu z każdego punktu widzenia zalecałbym jednak po tym, jak zawodnik przestanie grać dla klubu. Chociażby przytrafiające się piłkarzom kontuzje potrafią (oby nie!) bardzo drastycznie ten punkt widzenia zmienić.

Oczywiście cieszę się z pozyskania świetnego gracza i sporo sobie obiecuję w nowym sezonie.

kostek BVB, 06.08.2018; 19:17:

Kochani kibice BVB! Cieszmy się! Jest moc! Jeszcze tylko lewy obrońca i napastnik.

F1066, 06.08.2018; 18:54:

Serwus Axel :)

https://www.bvb.de/News/Uebersicht/Axel-Witsel-im-BVB-Trainingslager-angekommen

Serwus Chef.

bo warszawa...!, 06.08.2018; 18:25:

Szkoda, Pawelinho, że taki zachowawczy nie byłeś jak kupowaliśmy Schurrle... ;)

Transfer Witsela jest genialny i nie ma absolutnie żadnych słabych punktów. Każdy, kto tego nie widzi, jest zwykłym dyletantem, nie mającym pojęcia o piłce. Z punktu widzenia wyłącznie sportowego (a nie finansowego i późniejszej ewentualnej odsprzedaży) to jest dla mnie najlepszy transfer ostatnich 10 lat.

Dargos, 06.08.2018; 18:06:

Bardzo dobry transfer, jeden z lepszych w ciągu ostatnich lat. Właśnie tacy piłkarze (może nieco młodsi) powinni być sprowadzani do klubu w miejsce tych, co chcą odejść.

Witsel to powinno być zastępstwo za Gundogana już rok temu. Zamiast tego sprowadzamy Rode, który przez cały rok się leczył i teraz nikt go nie chce.

Mam wielkie oczekiwania co do Witsela. Mam nadzieję, że idealnie wkomponuje się w styl i filozofię Favre i drużyna będzie grała o wiele lepiej.
Potrzebujemy tylko bocznych obrońców i przede wszystkim napastnika.

Co do środka pomocy, to trzeba przewietrzyć szatnie, bo nie wyobrażam sobie posiadania 8 ŚP: Rode, Sahin, Weigl, Witsel, Burnić, Delaney, Dahoud, Guerreiro.
3 z nich mogłoby odejść (najlepiej Rode i Sahin a Burnić na wypożyczenie).

bartko222, 06.08.2018; 18:05:

Bardzo cieszy mnie ten transfer! Chciałoby się teraz jeszcze napastnik jakiegoś, no ale nawet jak się nie uda to wierzę, że Favre coś wymyśli :)).

Pawelinho, 06.08.2018; 18:03:

Uwielbiam to jak ktoś pisze "świetny transfer" czy "transfer idealny" lubię swój wrodzony sceptycyzm bo raz to boisko wszystko zweryfikuje, a dwa z zachwytami lepiej poczekać do pierwszego oficjalnego meczu PN albo BL.

Co do piłkarzy, którzy w tym momencie powinni odejść (mam na myśli zbędnych pomocników) to w tym momencie Sahinek, gyce oraz Rode bo w tym wypadku i tak jest o dwóch środkowo-defensywnych pomocników za dużo mając w kadrze Delaney'a, Dahouda, Weiga czy teraz "przybłąkanego" z chin brązowego medalistę MŚ w mateczce rosji.

Ponadto na tej pozycji występować może również młody Burnić, który dla swojego dobra oraz rozwoju piłkarskiego powinien odejść, aby nie skończyć w przeciętności.

radziu, 06.08.2018; 17:46:

zizu, jak już to za trzecie miejsce srebrny medalista :)

Wirtuoz, 06.08.2018; 16:43:

Pilkarze sa tak samo odpowiedzialni za ten ostatni sezon jak i trenerzy. Wystarczy przypomniec sobie pogrom w monachium gdzie te panienki nawet faulowac sie baly. Mozna by tak wymieniac dalej.
Durm dobry zmiennik. Na tym poprzestanmy, na pewno bylby twarza rewolucji w gabinecie lekarskim.
Rode zniszczyly kontuzje, a tak to naprawde klasowy zawodnik :D
Brandtowi daleko do statusu gwiazdy, a kosztowalby ponad 50 baniek, przychodzi Witsel za 20 a tamtemu sie nie podoba ze gwiazdy sprowadzamy

zizu, 06.08.2018; 16:37:

Brazowy medalista a nie wicemistrz swiata :)

majk, 06.08.2018; 16:36:

W dniu w którym Bayern osłabia się odejściem Vidala, do nas przychodzi wice-mistrz swiata w idealnym wieku i to za pieniądze za które nawet Mainz nie sprzedaje juz piłkarzy. Trudno tu znalezc jakis problem... no ale jak tak poszukac to w sumie sie da... nie jest Niemcem... no i ta tozsamosc ktora wygrywa nam mecze co sezon...

To niby Castro czy durm miał jaja? Sahin, Yarmolenko czy Shurrle to tez pewnie tacy boiskowi zabijacy. Nie? Dobrze, że ich trenerzy trzymali na wodzy bo by pewnie rozniesli w drobny mak ten cały Bayern od którego dostaliśmy 6 w plecy... Saltzburg czy Cypryjczycy tez nie mieli by czego szukac. No ale to trenerzy byli bez jaj.... ;-D

aguero82, 06.08.2018; 16:36:

Witamy na pokładzie. Świetny transfer. Mam nadzieję że Weigl również zostanie i sporo się od belga nauczy bo potencjał ma ogromny.

fanatyk88, 06.08.2018; 16:25:

Jak dla mnie transfer idealny. Piłkarz klasy światowej. Na newralgiczną pozycję na której mieliśmy problemy od czasu rozbicia pary Bender-Gundo. Do tego cena 20 mln to za gracza tej klasy promocja. I co dla mnie najważniejsze, zawodnik doświadczony i ograny na arenie międzynarodowej. Właśnie takich ludzi jak Witsel nam potrzeba. A nie kolejnych młodych talentów. Tych ostatnich mamy wystarczająco.

Xercon, 06.08.2018; 16:16:

Bez jajeczni to byli przede wszystkim trenerzy :D
Durm świetny zmiennik. Dobry piłkarz.
Rode zniszczyły u nas kontuzje, niewiele ma to wspólnego z "klasa"

Brandtowi daleko do gwiazdy.

Wirtuoz, 06.08.2018; 15:55:

Lexy, 06.08.2018; 15:03: Borussia zatraciła swoją tożsamość, już nie robimy gwiazd tyko je skupujemy i to co najwyżej średniej klasy. Prawie sami obcokrajowcy, nie podoba mi się ta nowa BVB

Co za farmazony. Jaką tożsamość?
W latach dziewięćdziesiątych i początku XXI wieku było kupowanie gwiazd, co przełożyło się na sukcesy. Dopiero kryzys finansowy spowodował, że nie moglismy sobie na to pozwolić, więc kupowalismy szrot. Jak przyszedł Klopp, to udało nam się trafić sporo za***iście zdolnych młodych graczy. I dalej skupujemy młodych i zdolnych, a jak tego nie widzisz to jesteś ślepy. Za mało Niemców... Jak mają być klasy Durma, Andre i Rode, to ja podziękuje. Chyba, że masz na myśli Niemców typu Brandt za 50 mln euro, ale to by się kłóciło z twoja niechęcią do gwiazd.
Nie podoba ci się przebudowa, to co wolałeś tych bezjajecznych kopaczy z zeszłego sezonu? Czy masz inną wizję przebudowy? Chętnie się z nią zapoznam

KakuxKK, 06.08.2018; 15:51:

Lexy, moze to jest sposób żeby powalczyć o ,,coś więcej'' niż z grupka małolatów.

majk, 06.08.2018; 15:15:

Witamy! Tworzy się bardzo interesująca paka. :D Jeszcze tylko kupić jakiegos napastnika i pozbyć się Rode i Sahina :) Ten sezon może być bardzo ciekawy...

Papik145, 06.08.2018; 15:06:

Witamy i powodzenia.Dla mnie zbędny transfer,ale mam nadzieje że pokaże świetne umiejętności.

tommie, 06.08.2018; 15:05:

no siema :) powodzenia w normalnej lidze

ps: czekam teraz na polskich komentatorów co rusz wspominających o jego brutalnym faulu na Wasilewskim sprzed 10 lat xD

Misiek88, 06.08.2018; 15:05:

Dobre dobre...
Teraz tylko sprzedać Sahina i Rode kupić napastnika i gramy...

CzarnoŻółtyKot, 06.08.2018; 15:04:

Czyli teraz możemy z czystym sumieniem pozbyć się bawarskiego odrzuta Rodego a za rok podziękować Sahinowi.

Lexy, 06.08.2018; 15:03:

Borussia zatraciła swoją tożsamość, już nie robimy gwiazd tyko je skupujemy i to co najwyżej średniej klasy. Prawie sami obcokrajowcy, nie podoba mi się ta nowa BVB

WielkiBrat, 06.08.2018; 14:56:

Witamy na pokładzie! Powodzenia

F1066, 06.08.2018; 14:55:

Witsel hat sich mit dem BVB auf eine bis zum 30. Juni 2022 datierte Zusammenarbeit geeinigt. Der Transfer soll innerhalb der kommenden Tage noch formal über das „FIFA TMS“ abgewickelt werden.

:)

Ricken87, 06.08.2018; 14:55:

No i pięknie!
Jeszcze tylko napastnik i można zaczynać sezon :)

Daniel1997, 06.08.2018; 14:45:

Witamy :)