Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Robert Lewandowski w Bayernie? Fałszywa plotka

5 lutego 2013, 15:33, Mortis
Robert Lewandowski w Bayernie? Fałszywa plotka

Włoski kanał telewizjny Sky Italia uraczył nas dziś sensacyjną wiadomością - Borussia Dortmund i Bayern Monachium doszli do porozumienia w sprawie letniego transferu Roberta Lewandowskiego do klubu z Bawarii. Ponieważ stacja ta już raz podała sensacyjną informacje, która się sprawdziła - doniesienia te wywołały prawdziwą burzę w mediach. .

Kilka tygodni temu Sky Italia poinformowała, że Josep Guardiola zostanie nowym trenerm Bayernu i miała racje. W związku z tym dzisiejsza wiadomość o przejściu Lewandowskiego do Bayernu też wydawała się wielce prawdopodobna. Doniesienia szybko przetoczyły się przez niemeickie portale sportowe.

Plotka z Hiszpanii

W poniedziałek jeden z hiszpańskich portali poinformował o zbliżającym się przeniesieniu Roberta Lewandowskiego do Bayernu, a jeden z kibiców zacytował te informacje na Twitterze. Wpis Bloggera przechwyciła Sky Italia, a sensacyjna wiadomość zaczęła krążyć po internecie i przez to właśnie włoskie media były uważane za żródło tej wiadomości. Stacja została uznana za wiarygodną z powodu wcześniejszej informacji o Guardioli, dlatego też, portale w całej Europie rozpowszechniały jej materiały.

Brak oficjalnej oferty

Borussia Dortmund zareagowała na tę plotkę w radiu 91,2, twierdząc, że klub nie dostał od Bayernu żadnego oficjalnego zapytania dotyczącego Roberta Lewandowskiego. Więc wbrew temu co twrerdzi Sky Italia, przejście napastnika BVB do Bayernu póki co jest wykluczone.

Jednak Sky Italia wciąż upiera się przy swoim stanowisku na temat transferu Lewandowskiego i ponadto twierdzi, że  żródłem tej informacji nie był wcale fan Bayernu.

Dwóch świetnych napastników

Bawarczycy mają już w swoich szeregach dwóch świetnych napastników - Mario Gomeza i Mario Mandzukica. Ponadto wydaje się mało prawdopodobne żeby Borussia sprzedała Roberta Lewandowskiego swojemu największemu sportowemu rywalowi.

Źródło: - / Foto:
17 komentarzy ODŚWIEŻ
5 lutego 2013, 15:50
Ach, drugi news pod rząd z informacją, że to bujda, co było wiadome już od samego początku. Nuda : P
0 0
5 lutego 2013, 15:50
Tak na dobrą sprawę znowu mamy aktualizacje. RN dodało, że Borussia zareagowała na tą plotkę w radiu 91,2 mówiąc, że nie dostali żadnego oficjalnego zapytania od Bayernu. Tak więc jak na razie przejście Lewego jest wykluczone. Dodano jeszcze, że Sky Italia dalej uważa, że zanosi się na przejście Lewego do FCB i że fan Bayernu nie jest źródłem informacji.

Borussia dementuje, ale Sky Italia i tak jest mądrzejsza .. Pewnie im się głupio zrobiło, że cytowali fana Bayernu :D
0 0
5 lutego 2013, 16:02
Mortis ten news troszke nie po polsku :D

Borek wlasnie posmutnial :(
0 0
5 lutego 2013, 16:06
Panowie bez spiny. Jeżeli ten człowiek ( Robert ) ma w sobie coś takiego jak honor to nie pójdzie do frajernu.
Borussia bez Lewego sobie poradzi, Lewy bez Borussii już nie koniecznie ( Sahin )
0 0
5 lutego 2013, 16:43
Taa na pewno, jak ma honor to nie odejdzie do FCB.
0 0
5 lutego 2013, 16:43
O transferach Roberta można napisać nie jedną książkę xD
0 0
5 lutego 2013, 16:45
No cóż jak widać w dzisiejszych czasach dziennikarze lubią pisać bzdury.
0 0
5 lutego 2013, 17:54
To jak jest to fałszywa plotka, to jaki sens ma publikowanie newsa, że Lewandowski od lata w Bayernie?
0 0
5 lutego 2013, 17:56
Bo jezeli wtedy sie zostawi tego newsa a tamtego usunie to jeden bez drugiego nie ma sensu. Czy to komus przeszkadza ? Nie chcesz - nie czytasz
0 0
5 lutego 2013, 19:04
jutro i tak przeczytam tu, że w Realu już jest
0 0
Ero
6 lutego 2013, 00:55
Ja już sie pogodziłem, ze odejdzie, bo po prostu nie ma innej opcji. On nie zejdzie ponizej swoich warunków a my nie damy mu tyle ile on chce. Chyba, ze zmieni zdanie.
0 0
6 lutego 2013, 08:30
Z najnowszych doniesien agencji i stacji Tv SKY SPORT NEWS LIVE i rozmowy przeprowadzonej z Dyrektorem Sportowym Bild wynika ze Lewy moze byc sprzedany do FC Bayern w kwocie od 30 mln Euro ..Zarzad BVB jest gotowy do rozmow ..z FCB......

0 0
6 lutego 2013, 09:40
Hm , jezeli mowimy o 30 mln ... to ja chyba zmieniam swoje podejscie, niech odchodzi ! :D teraz bede liczyl na to ze to jednak prawda
0 0
6 lutego 2013, 09:46
Lex .....to samo pisze juz sam Bild.de :-)
0 0
6 lutego 2013, 09:49
Sky sport rownież podaje, ze Chelsea chce zatrudnić Kloppa, więc nie przejmowalbym sie takimi rewelecjami.
0 0
6 lutego 2013, 11:54
Dla mnie ta stacja jest śmieszna.
Robili jakies szopki, że z reporterem czekali pod siedzibą BVB na informacje, a gdy w koncu zarzad powiedzial nie im ale w radiu, że żadna oferta od Bayernu nie wpłyneła to oni nie wierzą, wiedzą lepiej z jakiegoś swojego żródła :D
Media upadają...tfu media sportowe już dawno upadły.
0 0
6 lutego 2013, 12:13
Cos jest na rzeczy,proponuje kickera poczytac dzisiejszego,Watzke otwarty na rozmowy,i na stronie Bayernu KIBICE podaja linki do Niemieckich newsow:)
0 0

sklep z częściami samochodowymi online – iParts.pl

tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 20 16 3 1 51
2. Borussia Dortmund 20 13 6 1 45
3. TSG 1899 Hoffenheim 19 12 3 4 39
4. VfB Stuttgart 20 12 3 5 39
5. Bayer Leverkusen 19 11 2 6 35
6. RB Lipsk 19 11 2 6 35
7. SC Freiburg 20 7 6 7 27
8. Eintracht Frankfurt 20 7 6 7 27
9. Union Berlin 20 6 6 8 24
10. 1. FC Köln 20 6 5 9 23
11. FC Augsburg 20 6 4 10 22
12. Borussia Mönchengladbach 20 5 6 9 21
13. Hamburger SV 19 4 7 8 19
14. VfL Wolfsburg 20 5 4 11 19
15. Werder Brema 19 4 7 8 19
16. FSV Mainz 20 4 6 10 18
17. FC St. Pauli 19 3 4 12 13
18. 1. FC Heidenheim 20 3 4 13 13
cała tabela
Partnerzy: MojaRola.pl, WarsztatOgrodnika.pl, CarForFriend.pl, ZooArena.pl, Offon.pl, DlaNastolatek.pl, KobieceGadzety.pl, WirtualnyKonin.pl, Force.org.pl, Mtas.pl, FitAndFashion.pl, SilesiaInfo.pl, Pozycjonowanie stron Swarzędz
shoutbox
Alex3110_
Alex3110_ Wczoraj, 20:16

Za to kręcenie lodów, nasi im naje... na SIP, zobaczycie, Giurassy się obudził!

dawid2468
dawid2468 Wczoraj, 20:13

Kwestia kryzysu Bayernu wyjaśniona.

Adam76
Adam76 Wczoraj, 19:38

Kpiny jakieś takie sędziowanie nie mam pytań ale zobaczycie że oni się jeszcze pokaleczą w tym sezonie chyba do końca sezonu nie będą im ręki wyciągać

wola
wola Wczoraj, 19:30

czyli już wiadomo kto będzie sędziował nasz mecz z RED POWER

Alex3110_
Alex3110_ Wczoraj, 18:57

Plus jest taki, że mamy 6pkt do lidera, i 3 platz ma 6pkt do nas. Zgodnie z przewidywaniami.

wola
wola Wczoraj, 18:30

ULI wie na kogo poztawić Tobias Stieler Choć uznawany jest za jednego z czołowych arbitrów w Niemczech, w swojej karierze wielokrotnie znajdował się w centrum kontrowersji, głównie z powodu decyzji o rzutach karnych, analiz VAR oraz zarządzania meczami o dużą stawkę. Oto główne obszary kontrowersji wokół Tobiasa Stielera: Kontrowersyjne rzuty karne (Bayer Leverkusen - Bayern Monachium, 2023): W marcu 2023 roku Stieler podyktował dwa rzuty karne dla Bayernu Monachium w meczu przeciwko Bayerowi Leverkusen po interwencjach VAR. Decyzje te wywołały ogromne emocje, a sędzia był krytykowany za zbyt rygorystyczne interpretacje sytuacji w polu karnym, co miało bezpośredni wpływ na wynik meczu. Przeprosiny za błąd (DFB-Pokal, 2016): W półfinale Pucharu Niemiec między Bayernem Monachium a Werderem Brema, Stieler podyktował rzut karny dla Bayernu, który okazał się niesłuszny. Po meczu sędzia przyznał się do błędu i przeprosił, mówiąc: ?Wszystko działo się szybko. Byłem w dobrej pozycji, ale wydawało mi się, że był kontakt. W rzeczywistości kontaktu nie było?. Niewłaściwe anulowanie bramki (Europa League, 2025): 2 października 2025 r. w meczu Ligi Europy między Celtikiem a Bragą, Stieler nie uznał kluczowej bramki wyrównującej dla Celtiku po ponad dwuminutowej analizie VAR, mimo że powtórki telewizyjne nie wykazały ewidentnego zagrania ręką, co wywołało wściekłość gospodarzy.

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 18:19

A pierwszy + czerwona ustawiło mecz

wola
wola Wczoraj, 18:19

i z czego się cieszą, z ustawionego meczu??? Stieler w takich meczach jest bezbłędny.

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 18:18

Drugi słuszny trzymał go za udo

BVBdude
BVBdude Wczoraj, 18:18

3-1. Sędzia pomógł bo sie swiniakom zrobiło goroąco

Marco Reus
Marco Reus Wczoraj, 18:17

3 1 po meczu

Marco Reus
Marco Reus Wczoraj, 18:14

Hshaha drugi karny za co chyba jaja sobie robią

Kibic99
Kibic99 Wczoraj, 18:14

Bayern dzisiaj dostanie tyle karnych że ten mecz i tak i tak wygra

Kibic99
Kibic99 Wczoraj, 18:14

raz będzie kontrowersyjny 2 karny

Marco Reus
Marco Reus Wczoraj, 18:06

Brawo kramaric neurer jak dziecko w podstawówce

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 18:06

1:1

wola
wola Wczoraj, 18:04

ok.

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 18:02

Uznał że wychodził na czystą pozycję

Marco Reus
Marco Reus Wczoraj, 18:02

No trzeba pomoc świniom wiec stąd

wola
wola Wczoraj, 17:59

ok, nawet jeśli sędzia uznał, że jest faul, to gdzie tu jest czerwona kartka??? Czy ja o czymś nie wiem???

wola
wola Wczoraj, 17:58

to jest norma w BL.

Marco Reus
Marco Reus Wczoraj, 17:54

Mecz sprzedany knur uli posmarował tam

Alex3110_
Alex3110_ Wczoraj, 17:53

Można było się spodziewać

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 17:52

Jeszcze pokazywał zawodnikowi że on wszystko dokładnie widział

Marco Reus
Marco Reus Wczoraj, 17:51

Ten uj sędzia zawsze świniom pomaga tfu

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 17:51

Sędzia już drukuje

Kibic99
Kibic99 Wczoraj, 17:51

Troszkę słabiej w bundeslidze im idzie No to trzeba pomóc. Już można powiedzieć że sędzia wypatrzył wynik tego meczu i pomógł świnią

Marco Reus
Marco Reus Wczoraj, 17:49

Bardziej Diaz żółta za symulke powinien dostać trzymam go

Kibic99
Kibic99 Wczoraj, 17:48

Ciekawe za co do karnego mają dostać jak tam nawet faulu nie było a tym bardziej na czerwoną kartkę

Marco Reus
Marco Reus Wczoraj, 17:47

Haha swinie juz maja karnego i hoffe w 10

statystyki
Użytkownicy online:
Gości online: 33
Zarejestrowanych użytkowników: 10376
Ostatnio zarejestrowany: PriceDavid
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem