Jürgen Klopp obawia się o występ polskiego duetu - Łukasza Piszczka i Jakuba Błaszczykowskiego z Werderem Brema. Oba występy są zagrożone.
Kuba ucierpiał w meczu z Maiz w turnieju Winter Cup i ma problemy z łydką, w efekcie czego może nie zagrać w sobotę. Za to Łukasz Piszczek ma problemy z biodrem i z okolicami pachwiny, choć ma większe szanse na występ od Kuby. W przeciwieństwie do Jakuba Błaszczykowskiego trenował już wczoraj normalnie.
Natomiast Klopp nie musi martwić się o występ Santany, który trenuje od wtorku ze specjalnie przygotowaną maską w celu ochrony złamanego nosa.
A znając realia to w drugiej połowie sezonu wypadnie 2 z 3 (Kuba, Reus, Gotze) i będziemy mieli jakże ciekawy tercet Kevin - Gundogan/ Leitner - Kuba / a na ławce Hoffmana i 2 Środkowych pomocników ;/. To nie wypali.
facebook.com/KubaBlaszczykowski