?lkay Gündogan pewnego dnia chciałby zagrać w Anglii lub Hiszpanii. Na dzień dzisiejszy jest szczęśliwy w Borussii Dortmund i zamierza wypełnić kontrakt, który obowiązuje do 2015 roku.
22-latek, który mógł grać w reprezentacji Turcji przed debiutem w kadrze Niemiec zdradził, że miał propozycję z tureckich klubów.
- Trzy największe tureckie kluby chciały mnie zatrudnić, lecz odmówiłem im - powiedział pomocnik BVB.
Jak się okazuje, Gündogan pewnego dnia chciałby spróbować swoich sił w jakimś klubie Hiszpanii lub Premier League. Póki co jest zadowolony z gry w Borussii Dortmund i z trenera Jürgena Kloppa.
- Pewnego dnia chciałbym zagrać w La Liga lub Premier League, ale teraz jestem szczęśliwy i chcę grać w Dortmundzie do 2015 roku.
- Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Jürgenem Kloppem. On jest dla mnie jak ojciec - chwali trenera Gündogan
Przynajmniej we włoskiej już nie chce. Może pewnego dnia wszystkie gwiazdy będą ciągnąć do BL, a nie do Anglii i Hiszpanii.