W miniony weekend, kiedy to Borussia Dortmund rozgrywała spotkanie z Freiburgiem w ramach 9. kolejki Bundesligi, które wygrała 2:0, grali także na krajowych podwórkach jej grupowi rywale.
Manchester City wygrał z Swensea City 1:0 po golu Teveza. Obecnie ekpia Manciniego zajmuje drugą lokatę w Premier League.
Manchester City - Swansea [1 - 0]
61' C. Tevez
Po środowej porażce z Borussią, piłkarze Realu Madryt nie mieli problemu z Mallorcą i rozgromili rywala 5:0. Drużyna Mourinho po dziewięciu kolejkach zajmuje czwarte miejsce w Primera Division.
Mallorca - Real Madryt [0 - 5]
9' G. Higuain
22' C. Ronaldo
70' G. Higuain
73' C. Ronaldo
90' J.M. Callejon
W klasyki ligi holenderskiej Ajax zremisował na wyjeździe z Feyenordem 2:2. Piłkarze z Amsterdamu po dziesięciu kolejkach zajmują czwartą lokatę w Eradivisie
Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam [2 - 2]
12' C. Eriksen
48' S.d. Jong
Myślę , iż z Realem wygramy w Madrycie także 2-1.
Jednak wieżę w Dortmund i bez względu na wynik następnego meczu w LM jestem dumna, że jestem kibicem tego klubu.