Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Początek rundy wiosennej bez Kagawy!

29 listopada 2010, 12:33, Maczuga
Początek rundy wiosennej bez Kagawy!

Japońska Federacja będzie prosiła o zwolnienie swojego reprezentanta na Puchar Azji. Turniej odbywa się od 7 do 29 Stycznia w Katarze. BVB gra w tym okresie z Leverkusen, Wolfsburgiem i Stuttgartem. Dyrektor sportowy BVB - Michael Zorc powiedział: To jest termin FIFA. Widzę małe szanse aby Shinji został u nas, nic nie możemy zrobić.

Źródło: -

23 komentarzy ODŚWIEŻ

29 listopada 2010, 12:36
Zaczynają się schody, Robert dostanie swoją szansę. Na ten czas zmieniłbym ustawienie na klasyczne 4-4-2. Lewy nie gra na tej pozycji tak dobrze jak Kagawa lepiej żeby tworzył z Barriosem jedną linię ataku.
0 0
29 listopada 2010, 12:38
Albo Kuba na środek a po bokach Kevin i Mario.. Chociaż myśle, że Mario też dałby sobie radę na środku za kagawe.. Jest też Da Silva doświadczony zawodnik więc też nie powinno byc problemu.. Jakoś te 3 mecze przemęczymy.. ;))
0 0
29 listopada 2010, 12:42
Z tego co wiem to wszyscy Japońce na to jada ci co sa powołani takze Schalke miedzy innymi tez bedzie osłabione. Moznaby tak zrobic ze Bender cofniety, lekko przed nim Sahin i 4-4-2 albo nawet tak jak jest teraz z Lewym z przodu i bedzie dobrze. Tak byc w koncu musi. Oby tylko z kontuzja nie wrocil to bedzie dobrze.
0 0
29 listopada 2010, 12:56
tak z 5-6 punktow jak zdobedziemy w tych meczach bedzie okay;)
0 0
29 listopada 2010, 13:25
Spokojnie.Może Zidan wróci,a jesli nie to Lewy,albo Kuba,czy Gotze.
0 0
29 listopada 2010, 13:29
Nikt nie jest niezastąpiony, damy radę bez Shinjiego :) Lewy już pewnie zaciera ręce, otwiera się dla niego piękna szansa.
0 0
29 listopada 2010, 13:49
Szkoda mi Shinji, chłopak jest wykorzystany na maxa w tym roku! On zagrał już 41 meczy w tym sezonie bo jak do nas przychodził to w Japonii trwały rozgrywki bo oni tam mają inny system grania. Teraz chłopaki zimą odpoczną a Shinji dalej jedzie grać. Naprawdę wielki szaczun dla naszego samuraja!!! To na pewno wpływa na jego formę, przecież to nie robot...
0 0
29 listopada 2010, 14:17
Powiem tak, gdyby to byly czasy van Marwijka i wypadal Rosicky to bym sie martwil. W obecnej sytuacji nie ma zadnej tragedii. Nie widze potrzeby zmiany ustawienia na 442. Jakie 4-4-2 wg. was wchodzi w gre?diament?doppel sechs?Na pozycji Kagawy z powodzeniem moze zagrac Mario. NIe ma sensu zmieniac ustawienia ktore tak swietnie funkcjonuje. Damy rade Heja BVB!
0 0
29 listopada 2010, 14:39
Zobaczysz, że Klopp będzie wciskał Lewego w miejsce Kagawy nie Mario.

Rozwiązanie z Gotze za Kagawę byłoby najlepsze ale wydaje mi się, że Jurgen da szansę Lewemu. Dla mnie Lewandowski najlepiej radzi sobie na pozycji Lucasa, gdy wchodzi na miejsce Kagawy to gra tak jak Le Tallec na skrzydle czyli bez szału...

Dobrze, że będzie czas aby sprawdzić różne warianty.
0 0
29 listopada 2010, 15:00
Maczuga pewnie bedzie tak jak mowisz tzn. Lewy za Barriosem. Mysle jednak, ze Klopp po jednym nieudanym meczu w takim skladzie ogarnie, ze to nie dziala i ustawi za Lucasem Goetze. Z drugiej strony moznaby sprobowac ustawienia z 2 napadziorami np taki sklad:
----------Weide-------------
Piszczek---Hummels--Subo---Schmelle
-------------Bender--Sahin----------------
Goetze/Kuba--------------------Grosskreutz/Goetze
---------------Lewy----Barrios-----------------------
Ciekawe jakby wygladala wspolpraca Lucasa i Roberta w jednej linii
0 0
29 listopada 2010, 15:04
a ja mysle ze bedzie grał zidan bo to ulubieniec kloppa
0 0
29 listopada 2010, 15:07
Kurde... Szkoda, ze to mecz z Leverkusen...
0 0
29 listopada 2010, 15:09
Myślę, że to szansa dla Lewego. Klopp nie jest głupi, nie na darmo wydał tyle milionów, Robert w końcu dostanie szanse w kilku meczach, oby z korzyścią dla drużyny:)
0 0
29 listopada 2010, 15:33
Malizna o to mi właśnie chodzi, Lukas i Robert to dwóch dobrych napastników i może okazać się strzałem w 10 na miarę duetu Grafite - Dzeko. Chyba nie próbowaliśmy tego wariantu a może warto.
0 0
29 listopada 2010, 16:02
Nasza kadra jest na tyle silna, że powinnismy wytrzymac bez Shinjiego. Może Robert wreszcie odpali i nastrzela troche goli. A nie zapominajmy ze sa tez chetni do gry poza Lewym (Zidan, Da Silva, czy nawet Feulner). Mysle ze damy rade :)
0 0
29 listopada 2010, 16:18
Maczuga na pewno warto by przetestowac wariant z Barriosem i Lewym w napadzie. Jednak w sytuacji gdy gramy o mistrza eksperymenty taktyczne to chyba nie najlepszy pomysl. No chyba ze na poczatku rundy rewanżowej bedziemy miec w zapasie sporo punktow nad pozostalymi. Wiem ze dzisiejsze BVB to nie to samo co w czasach Dolla, Kovaca i Federico ale od tamtego sezonu na sama mysl o 4-4-2 robi mi sie slabo.pozdro
0 0
29 listopada 2010, 16:21
Kevina bym dał za niego ;d
0 0
29 listopada 2010, 16:27
Nie zapominajcie panowie o możliwości rozegrania jakichś sparingów żeby przetestować ewentualna zmiane ustawienia
0 0
29 listopada 2010, 16:28
Szkoda, ale mam nadzieje, że Zidan już wyzdrowieje albo Lewandowskiego wstawić. Ewentualnie trójkąt
Grosskreutz-----Gotze ---- Kuba.
0 0
29 listopada 2010, 16:32
Dargos tak by bylo chyba najlepiej
Kuba-------Goetze-----------Gross
------------Barrios-------------------
no ale zobaczymy co Klopp wyczaruje, po tym co zrobil z Borussia odkad przyszedl wierze, ze wie co robi.
0 0
1  2    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 24 17 4 3 55
2. RB Lipsk 24 16 5 3 53
3. VfL Wolfsburg 24 12 9 3 45
4. Eintracht Frankfurt 24 11 10 3 43
5. Bayer 04 Leverkusen 24 11 7 6 40
6. Borussia Dortmund 24 12 3 9 39
7. Union Berlin 24 8 11 5 35
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 330
2. arturborussen 324
3. Boro 312
4. ewerthon 312
5. Kamil0079 312
6. Michael_BvB 309
7. bvb1973 309
cała tabela

shoutbox

pablo
pablo 5 godzin temu

Meunier to straszny ogórek. W poprzednim sezonie mieliśmy żywiołowego Hakimiemu, któremu brakowało trochę ogłady taktycznej i momentami umiejętności, natomiast Meunierowi brakuje wszystkiego :) Morey to tez nie jest poziom jaki nas interesuje. To zawodnik na doły ligi. Dziwię się, że grając 4 w obronie Piszczek nie wącha murawy. Jestem pewien, że byłby na ten moment najlepszym rozwiązaniem.

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 5 godzin temu

Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, żeby ktoś był gorszy od Meuniera.

obywatelap
obywatelap 5 godzin temu

PS Wolf też wraca w czerwcu. Coś tam gra w tym Koln. Z Arminią załadował dwie bramki. Obstawiam, że na prawej obronie nie byłby gorszy od Meuniera.

obywatelap
obywatelap 5 godzin temu

Balerdi grał w środę, a Gomez dziś. Obydwaj dostali dość średnie noty, ale jednak trenerzy na nich stawiają. Ogórkami zupełnymi więc nie są. Obydwóm się kończy wypożyczenie w czerwcu. Ciekawe, co Wacek z Zorcem wymyślą. Przypominam o nich, bo wiele osób może już zapomniało o tych transferach.

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 19:47

Tak przypuszczałem. Dzięki za potwierdzenie.

Alex137
Alex137 Wczoraj, 19:19

@Pawelinho z Kiel nie zagra na 100%, w ewentualnym finale może grać.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:19

Dahoud może grać w finale, a potwierdził pan Tomek Urban :)

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 19:17

obywatelap dlatego mam pewne wątpliwości z tym czy Dahoud będzie pauzować z Holstein Kiel czy też nie, a propos z tego co widzę 1/2 przypada na weekend. Dziwna pora na mecz Pokalu. Zawsze były we wtorek lub w środę.

Kuba726
Kuba726 Wczoraj, 19:13

Meunier najwieksza porażka transferowa..cały czas mam w pamięci tą sytuację na 3:0 z wczoraj tzw piłka meczowa.Bayern by tego raczej już nie wyciągnął ale cóż nasz wirtuoz jak zwykle w sztosie

Alex137