Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Multimedia z meczu Freiburg - BVB

20 listopada 2010, 16:30, Sokal
Multimedia z meczu Freiburg - BVB

Borussia wygrała z Freiburgiem po dramatycznym meczu 2:1, gole dla Borussi strzelali: Lewandowski i Mujdza (sam.), dla przeciwników bramkę strzelił Hummels (sam.). Poniżej prezentujemy bramki z tego spotkania. Serdecznie zapraszamy i życzymy wysokich transferów.

skrót
Hostuje.net

1:0 Hummels
Hostuje.net

1:1 Lewandowski (asysta: Schmelzer)
Hostuje.net

1:2 Mujdza (asysta: Piszczek)
Hostuje.net

pudło roku Kuby
Hostuje.net

Źródło: -

42 komentarzy ODŚWIEŻ

20 listopada 2010, 16:34
Wierze, że wygramy! : )
0 0
20 listopada 2010, 17:23
dodaj ten kiks kuby prosze ja dalej nie moge uwierzyc ze on tego nie trafił
0 0
20 listopada 2010, 17:24
wstyd to malo powiedziane . ale za to Lewy jak dla mnie to bohater tego meczu w barwach BVB ( bo obiektywnie rzecz biorac to calego meczu chyba jednak Baumann). ogolnie zagralismy frajersko na maksa, takie mecze sie zdarzaja, wszyscy cienko na maksa zwlaszcza Hummels ( i nie mam tu tylko na mysli samoboja) i przede wszystkim Sahin - najslabszy moim zdaniem jego mecz w sezonie. Kuba mogl byc bohaterem ale to co zrobil to cyrk niewarty komentowania, cale szczescie ze nie stracilismy przy tej poprzeczce. Marcel i Lukarz niezle, Sven tak sobie , Shinji slabo, Gotze malo co wychodzilo, Kevin cieniutko a Lucas hmmm ... walczyl ale niewiele z tego wychodzilo. chwala chlopakom za to ze pomimo slabej gry potrafili sie podniesc i wymusic te zwyciestwo ( druga bramka nieprawidlowa , podobnie jak ta Hummelsa). ogolnie to dzisiaj nam sie przyfarcilo.
0 0
20 listopada 2010, 17:24
Ale wstyd Kuba zmarnowal super okazje a mowilem ze ropbrt stzreli gola BRAWO BVB piekielnie trudny ,mecz
0 0
20 listopada 2010, 17:25
spojrzcie na inne wyniki i przebieg tych spotkan, niesamowita kolejka. fartlo nam sie
0 0
20 listopada 2010, 17:25
Ważne że 3pkt zdobyte. Szkoda też akcji w końcówce Lewandowskiego, bo ładnie wziął na plecy obrońce i mogła paść bramka. A po Kubie widać było taką sportową złość po tej sytuacji. Piszczek i Lewandowski bohaterami dziś meczu.
0 0
20 listopada 2010, 17:26
noo i to jak tylko zeby teraz Bayer zremisowal z Leverkusyn
0 0
20 listopada 2010, 17:28
W PRZERWIE NAPISAŁEM ŻE KUBA I LEWY COŚ STRZELĄ I JUŻ SIĘ CIESZYŁEM ZE SWOJEJ "JASNOWIZYJNOŚCI" A TU KUBA Z 11METRÓW NA PUSTĄ NAD POPRZECZKĘ... SZOK:) PS.JA BYM Z NIĄ WJECHAŁ DO BRAMKI!:)
PS.2 POLACY DZISAJ KONSTRUOWALI AKCJE BRAMKOWE I "PRAWIE" BRAMKOWE:)
BRAVO!!!
0 0
20 listopada 2010, 17:29
widac bylo sportowa zlosc ? heeeeehehe , wiesz dziwne jakby nie bylo widac, sportowa zlosc to bylo widac u Hummelsa jak niecelnie podal 30 metrowe podanie , nie trafic z 11 metrow na pusta bramke i sie nie zdenerwowac to trzeba byloby chyba byc przed wlasna bramka ;]
0 0
20 listopada 2010, 17:29
Lewy coraz pewniejszy i to mnie cieszy a Kuba nic sie nie stało a pozatym on odwala zawsze kawal doberj roboty i taki wybryk moze mu sie zdarzyc ale nie zawsze :) i oby jak najzadziej
0 0
20 listopada 2010, 17:30
Radek dobrze mówi. Kuba grał dzisiaj na prawdę dobry mecz, chociażby to podanie do Piszczka przy drugim golu, a tam po prostu chciał strzelić efektownie i nie wyszło, najlepszym się zdarza spudłować. Nikt mu nie będzie tego pamiętał, bo wygrane, gorzej jakby ta poprzeczka wpadła.Generalnie ocene miałby wysoką, a to pudło mu ją lekko zaniży. Lewy bohater, widać że jest w korbie.
0 0
20 listopada 2010, 17:31
co sie cepiasz tomek :PP kazdy ma prawo sie pomylic od teakiego stresu i nerwow
0 0
20 listopada 2010, 17:31
każdemu takie coś może się przytrafić... ale widzieliście jak Kuba biegł całym sprintem od połowy boiska i wyprzedził wszystkich... raczej trudno nawet na pusta bramkę trafić w pełnym biegu... ale są 3 punkty.. i w obu bramkach był udział polaków...
0 0
20 listopada 2010, 17:33
panowie ja widziałem gorsze pudła {ostatnio gracz lokomotiwu moskwa z 3 metró ze stojącej piłki na pustą bramke strzelił ze 3 metry nad to dopiero było mistrzostwo świata} a kuby jest mi szkoda bo gra 100 razy lepiej od kevina a tu takie coś oby się nie załamał
0 0
20 listopada 2010, 17:33
ricardopolbvb------> Zastanów się 10 razy zanim coś napiszesz, bo czytając twoje bezsensowne komentarze odechciewa mi się wszystkiego...
0 0
20 listopada 2010, 17:35
LEWY W ŚRODĘ I TERAZ POKAZAŁ ŻE MOŻNA MU DAĆ SZANSĘ W PIERWSZYM!!!
0 0
20 listopada 2010, 17:38
lexy mecz wygrany i to jest najważniejsze a nie myli się tylko ten kto nic nie robi nawet najlepszym się zdarza i tyle kuby jest mi poprostu szkoda i tyle
ricardopolo chyba trochę przesadziłes
0 0
20 listopada 2010, 17:38
błędy są wpisane w grę, ale niektórzy ich nie biorą pod uwagę
0 0
20 listopada 2010, 17:39
PO TO JESTEŚMY KIBICAMI BvB ŻEBY BRONIĆ I OBSTAWAĆ ZA SWOIMI GRACZAMI JAK NIE IDZIE A CO DOPIERO JAK WYGRYWAMY!!!MOGŁO SIĘ TO PRZYTRAFIĆ KAŻDEMU!!!KUBA WNIÓSŁ SPORO OŻYWIENIA I DRUGA BRAMKA PO JEGO KLEPCE Z PISZCZKIEM WIĘC KONIEC TEMATU Z PUDŁEM KUBY!!!
0 0
20 listopada 2010, 17:41
O pudle Jakuba jak najszybciej zapomnieć i przypomnieć sobie te najpiękniejsze chwile i bramki!
0 0
1  2  3    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 23 15 5 3 50
2. Bayern Monachium 22 15 4 3 49
3. VfL Wolfsburg 23 12 9 2 45
4. Eintracht Frankfurt 23 11 9 3 42
5. Borussia Dortmund 23 12 3 8 39
6. Bayer 04 Leverkusen 23 10 7 6 37
7. Union Berlin 23 8 10 5 34
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 324
2. arturborussen 321
3. Boro 312
4. ewerthon 309
5. Kamil0079 309
6. jasiu85 306
7. kolekcjoner89 303
cała tabela

shoutbox

obywatelap
obywatelap 33 minut temu

@staraerakloppa Podobno Wacek kiedyś w młodości przeskoczył Mur Berliński, żeby kupić tanie skarpetki w NRD ;) A tak na serio to dobrze, że było schowane to 150 mln euro zysku z poprzednich lat, bo bez tego klub już byłby w d.... Bayern na pewno też ma spore rezerwy. Pytanie tylko, jakim sposobem Uli je nagromadził ;)

F1066
F1066 godzinę temu

W niedziele, 18:30

Borussen1909PL
Borussen1909PL godzinę temu

Kiedy jest losowanie pucharu?

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

staraerakloppa nom dokładnie hahaha

F1066
F1066 2 godzin temu

Przy wyniku 1:1 czekaloby nas dodatkowe 30 min. Po co tracic sily i ryzykowac niepotrzebne kontuzje.

mgrBezi
mgrBezi 2 godzin temu

Hahahaha

staraerakloppa
staraerakloppa 2 godzin temu

Wacke to sie modli aby jeszcze jedną herbate mu sie udało zaparzyć z tej samej torebki od początku roku :D

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

Oj tam on ma tam u siebie ołtarzyk z białą flagą oraz dywanik modlitewny po to, aby wymodlić jak mniejszą porażkę albo remis z bawarią hahaha

obywatelap
obywatelap 2 godzin temu

Wiem czego mi brakuje do atmosfery przed Klassikerem ... Okolicznościowego wywiadu, w którym Wacek wychwala Bayern :P I chyba go nie będzie, bo Wacek siedzi cicho po tym, jak pod koniec meczu w Pokalu zdjął maskę i krzyczał do sędziego "Idioto, a teraz gwizdaj!". Trochę go zjechali w mediach za to.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

@RickenZMazowsza PW jak możesz.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 16:47

Ciekawe, który drukarz sędziuje w sobotę w München...

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 15:47

*gdzie za "eksperta" robi

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 15:42

Ehh szkoda, że CL dalej w tym syfiastym obecnie polsacie, gdzie za eksperta przemytnik fajek związany z lecącym do 2. BL s03+1. Co do BL to dobrze, że eleven spoorts traci te rozgrywki skoro i tak je olewali.

stopter.
stopter. Wczoraj, 15:25

Od nowego sezonu LM dalej w polsacie, a LE i nowe rozgrywki w NENT-czyli tam gdzie bundesliga :>