Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Barrios na liście życzeń Liverpoolu

14 listopada 2010, 22:47, KP
Barrios na liście życzeń Liverpoolu

Liverpool zainteresowany jest pozyskaniem Lucasa Barriosa - informują brytyjskie źródła. Szkoleniowiec The Reds - Roy Hodgson jest zdesperowany, aby pozyskać piłkarza, który byłby idealnym partnerem w linii ataku dla Fernando Torresa i mówi się, że głównym kandydatem jest napastnik Borussii Dortmund.

26-letni reprezentant Paragwaju, który trafił na Signal Iduna Park latem 2009 roku z chilijskiego Colo Colo, bardzo szybko przystosował się gry w Bundeslidze. Barrios w dotychczasowych 50 spotkaniach rozegranych dla BVB zdobył 31 bramek i jest jednym z liderów zespołu.

Roy Hodgson został poinformowany, że otrzyma niezbędne fundusze na wzmocnienia składu, a linia ataku wydaje się być formacją, która najbardziej potrzebuje uzupełnień. Jak na razie Liverpool zdobył tylko 13 bramek w 13 dotychczasowych spotkaniach Premier League.

Pod koniec letniego okna transferowego z transferem do Liverpoolu łączeni byli Roman Pawluczenko i Carlton Cole. Ostatecznie skończyło się tylko na spekulacjach, a wiele wskazuje, że głównym celem zimą będzie dla Anglików wyceniany na około 14 milionów euro Barrios.

Źródło: -

18 komentarzy ODŚWIEŻ

14 listopada 2010, 23:02
Mam lepszy pomysł. Niech Torres przyjdzie do nas i Barrios będzie miał partnera w ataku.
0 0
14 listopada 2010, 23:53
hehe :D niestety ani jedna opcja ani druga nie wchodzi w grę. Jak Lucas poważnie chce u nas zostać to się okaże podczas tego (zimowego) i przyszłego (letniego) okienka transferowego. Jak zostanie to znaczy, że to nie były puste słowa - no chyba, że odejdzie to znaczy, że klub potrzebował pieniędzy heh.. Teraz będzie dla Lucasa prawdziwa próba.
0 0
15 listopada 2010, 05:21
WARA OD NIEGO ;P barrios nie na sprzedasz
0 0
15 listopada 2010, 08:14
Święte słowa Dragos, zrobimy zrzutkę i kupimy za 14 mln Torresa. Skoro mają do siebie tak pasować to nie widze powodu, że Lucas miał odchodzić. :]
0 0
15 listopada 2010, 08:17
A Lewy to już się nie liczy na partnera w ataku???
Jeszcze pare meczy i bd inaczej grać...wtedy możemy gadać o dodatkowych transferach na atak
0 0
15 listopada 2010, 08:31
Liczy się, liczy...:)
0 0
15 listopada 2010, 09:33
panowie lucas napewno nie odejdzie bo sam chce przedłużyć kontrakt
a mnie interesuje sprawa romka bo jemu kontrakt się kończy po tym sezonie a nie słychać nic o rozmowach w sprawie jego przedłużenia bo w tej chwili romek gra "fantastycznie"
może ktoś wie czy zarząd podjął z nim rozmowy na temat nowego kontraktu?
0 0
15 listopada 2010, 10:56
Niestety ale jak Lewy biega po boisku to mam wrażenie jakby miał "kule"związane ;]
0 0
15 listopada 2010, 11:00
na pewno nie odejdzie do lfc :) zostanie u nas :) sam powiedział, że jak Dortmund wyrazi zgodę to odejdzie
0 0
15 listopada 2010, 11:06
byle tylko nie do Szmatpoolu, tam niszczą kariery świetnych piłkarzy, nie chce zeby odchodzil ale jesli juz to sie stanie LFC jest ostatnim klubem w jakim chcialbym widziec Lucasa
0 0
15 listopada 2010, 13:50
Mam lepszy pomysł.
Lewandowski za te 14mln do Liverpoolu.
I każdy będzie zadowolony <rotfl>
0 0
15 listopada 2010, 15:15
Lucas to wielki napastnik, z pewnoscia by sobie poradzil w Premier League, ale w tej chwili powodu Borussia Dortmund jest w stanie zapewnić mu gre w Champions League, a Liverpool nie-myśle wiec, ze oferta The Reds go nie skusi, jak i klubu i Barrios zostanie w BVB.
0 0
15 listopada 2010, 15:16
bez "powodu"* :P-do ponizszej wypowiedzi.
0 0
15 listopada 2010, 15:56
14 mln euro :D:D Smiechu warte!!!

Poza tym po co Barrios mialby sie przenosic z przyszlego mistrza niemiec do outsidera :) Gra w Coca-Cola Championship to nie jest pewnie jego sczyt marzen :D:D
0 0
15 listopada 2010, 15:57
*szczyt
0 0
15 listopada 2010, 17:18
Z tego co ja wiem, to Liverpool juz nie jest w strefie spadkowej jak mysla niektorzy z was, 11 miejsce i okolo 3 pkt straty do miejsca dajacego puchary to nie duzo jak na reszte sezonu i nie wiadomo, czy nie zapewnia sobie jeszcze miejsca w LM.

/dawid10/ "na pewno nie odejdzie do lfc :) zostanie u nas :) sam powiedział, że jak Dortmund wyrazi zgodę to odejdzie "
Dokladnie to powiedzial, ze odejdzie tylko jesli klub bedzie potrzebowal pieniedzy z tego transferu, a nie ze odejdzie jesli zgodzi sie klub ;) zmieniles calkiem sens :p
0 0
15 listopada 2010, 18:46
lucas nie rob nam tego...:(
0 0
15 listopada 2010, 19:31
Barrios nie odejdzie nie ma bata
0 0
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 23 15 5 3 50
2. Bayern Monachium 22 15 4 3 49
3. VfL Wolfsburg 23 12 9 2 45
4. Eintracht Frankfurt 23 11 9 3 42
5. Borussia Dortmund 23 12 3 8 39
6. Bayer 04 Leverkusen 23 10 7 6 37
7. Union Berlin 23 8 10 5 34
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 324
2. arturborussen 321
3. Boro 312
4. ewerthon 309
5. Kamil0079 309
6. jasiu85 306
7. kolekcjoner89 303
cała tabela

shoutbox

obywatelap
obywatelap 41 minut temu

@staraerakloppa Podobno Wacek kiedyś w młodości przeskoczył Mur Berliński, żeby kupić tanie skarpetki w NRD ;) A tak na serio to dobrze, że było schowane to 150 mln euro zysku z poprzednich lat, bo bez tego klub już byłby w d.... Bayern na pewno też ma spore rezerwy. Pytanie tylko, jakim sposobem Uli je nagromadził ;)

F1066
F1066 godzinę temu

W niedziele, 18:30

Borussen1909PL
Borussen1909PL 2 godzin temu

Kiedy jest losowanie pucharu?

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

staraerakloppa nom dokładnie hahaha

F1066
F1066 2 godzin temu

Przy wyniku 1:1 czekaloby nas dodatkowe 30 min. Po co tracic sily i ryzykowac niepotrzebne kontuzje.

mgrBezi
mgrBezi 2 godzin temu

Hahahaha

staraerakloppa
staraerakloppa 2 godzin temu

Wacke to sie modli aby jeszcze jedną herbate mu sie udało zaparzyć z tej samej torebki od początku roku :D

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

Oj tam on ma tam u siebie ołtarzyk z białą flagą oraz dywanik modlitewny po to, aby wymodlić jak mniejszą porażkę albo remis z bawarią hahaha

obywatelap
obywatelap 2 godzin temu

Wiem czego mi brakuje do atmosfery przed Klassikerem ... Okolicznościowego wywiadu, w którym Wacek wychwala Bayern :P I chyba go nie będzie, bo Wacek siedzi cicho po tym, jak pod koniec meczu w Pokalu zdjął maskę i krzyczał do sędziego "Idioto, a teraz gwizdaj!". Trochę go zjechali w mediach za to.

Pawelinho
Pawelinho 3 godzin temu

@RickenZMazowsza PW jak możesz.

Alex139
Alex139 Wczoraj, 16:47

Ciekawe, który drukarz sędziuje w sobotę w München...

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 15:47

*gdzie za "eksperta" robi

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 15:42

Ehh szkoda, że CL dalej w tym syfiastym obecnie polsacie, gdzie za eksperta przemytnik fajek związany z lecącym do 2. BL s03+1. Co do BL to dobrze, że eleven spoorts traci te rozgrywki skoro i tak je olewali.

stopter.
stopter. Wczoraj, 15:25

Od nowego sezonu LM dalej w polsacie, a LE i nowe rozgrywki w NENT-czyli tam gdzie bundesliga :>

Pawelinho
Pawelinho Wczoraj, 14:32