BVB czekało na zwycięstwo od czterech meczów. Czy trener Nuri Sahin wciąż nie musi obawiać się o swoją pozycję?
Szkoleniowiec Borussii Dortmund był bardzo zły i rozczarowany po remisie 1:1 z TSG Hoffenheim i nie ukrywał, że być może był to nawet najsłabszy mecz jego drużyny w tym sezonie .
Był to także czwarty mecz z rzędu bez zwycięstwa, a BVB spadło na ósme miejsce w lidze. Bundeslidze. Presja na Sahina rośnie – twierdzi Ruhr Nachrichten.
Niemniej trener Dortmundu na razie nie musi martwić się o swoją pracę. Jak podaje regionalna gazeta, wewnętrznie nadal panuje przekonanie, że Sahin może poprowadzić drużynę z powrotem na drogę sukcesów i do gry w Lidze Mistrzów na koniec sezonu.
Sahin ma cieszyć się dużym szacunkiem w szatni. Oczywistością jest jednak, że wyniki muszą stopniowo wracać do normy, w przeciwnym razie 36-latkowi będzie ciężko o realizację celów. W niedzielę w Wolfsburgu, BVB rozegra swój ostatni mecz w tym roku.