Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zdecydowana porażka Borussii Dortmund z FSV Mainz

11 maja 2024, 18:29, KP
Zdecydowana porażka Borussii Dortmund z FSV Mainz

Borussia Dortmund przegrała z FSV Mainz 0:3 w przedostatnim meczu Bundesligi w sezonie 2023/24.

Spotkanie w Moguncji rozpoczęło się dla Borussii Dortmund w najgorszy możliwy sposób. W 12. minucie Silvan Widmer podał do Leandro Barreiro, a Alexander Meyer nie miał żadnych szans. Kilka minut później bramkarz BVB popełnił błąd przy wznowieniu gry, a Lee strzałem na pustą bramkę podwyższył na 2:0. Cztery minuty później Barreiro podał do niepilnowanego Lee, który strzelił na 3:0. Najlepszą i jedyną klarowną okazję w pierwszej połowie BVB stworzyło, kiedy Mateu Morey uderzył na bramkę Robina Zentnera.

W przerwie doszło do trzech zmian: Ian Maatsen, Julian Brandt i Jadon Sancho zastąpili Mateu Moreya, Saliha Özcana i Donyella Malena. 

W 52. minucie piłka po raz pierwszy znalazła się w bramce Mainz, ale bramka nie została uznana, ponieważ Youssoufa Moukoko był na lekkim spalonym. W kolejnych minutach BVB było bardziej bezpośrednie niż przed przerwą i przede wszystkim precyzyjniejsze, dzięki czemu kilka razy znalazło się w polu karnym gospodarzy, ale nie stworzyło sobie klarownych sytuacji, a prowadzenie Mainz nie było ani przez chwile zagrożone.

1. FSV MAINZ 05 – BORUSSIA DORTMUND 3:0 (3:0)

FSV Mainz 05: Zentner – van den Berg, Kohr, Hanche-Olsen – Widmer (77. da Costa), Barreiro, Amiri, Caci (75. Fernandes) – Gruda (87. Weiper), Lee (87. Richter) – Burkardt
Borussia Dortmund: Meyer – Wolf, Süle, Schlotterbeck, Morey (46. Maatsen) – Özcan (46. Brandt) – Reus, Nmecha (69. Pohlmann) – Malen (46. Sancho), Moukoko, Bynoe-Gittens (76. Wätjen)
Rezerwa: Rieß, Guilavogui, Krauß, Ajorque, Ngankam – Lotka, Can, Ryerson, Papadopoulos
Gole: 1:0 Barreiro (12., Widmer), 2:0 Lee (19.), 3:0 Lee (23., Barreiro)
Sędzia: Stieler (Hamburg), Żółte kartki: Hanche-Olsen, Barreiro – Reus, Schlotterbeck
Widzów: 33.305 

Źródło: www.bvb.de / Foto: www.bvb.de
34 komentarzy ODŚWIEŻ
11 maja 2024, 20:31
Trzymać siły chłopaki na finał LM
2 -2
11 maja 2024, 20:33
Ten mecz, to było upokorzenie dla kibiców Borussii. Porażka z Mainz 3:0, z drużyną, z którą straciliśmy Meisterschale rok temu. Miał być rewanż, była kompromitacja. BVB to są jednak ''przegrywy'' i nie ma sensu pisać tutaj o grze rezerwami. Mental Mainz był dzisiaj w BL, nasz w A klasie.
20 0
11 maja 2024, 20:44
Przegrać mecz można ale taki wiatrak jak zrobili piłkarze Mainz z naszymi nie powinien przejść bez echa. Malen to się chyba obraził, że nie zagrał ani minuty w Paryżu.
9 0
11 maja 2024, 22:21
Ale A klase to Ty szanuj-my tam zawsze walczymy do upadłego
4 0
11 maja 2024, 20:36
Najlepsze jest to, że pierwszy sklad oddał mniej strzalow niż te "słabe" rezerwy. Tydzien temu Lipsk remis, dzisiaj remis i nie wiadomo co byłoby za tydzien, ale teraz to nie ma zadnego znaczenia... Nie chodzi o indywidualne blędy, ustawienie czy taktyke, ale o brak zaangażowania, skupienia i walki... niech LM wam nie mydli oczu. Dzięki Bogu, że w niej gramy inaczej
9 0
11 maja 2024, 20:37
Są takie mecze w sezonie, które po prostu musza sie odbyć i których wynik jest z góry wiadomy. Do poprawki pozostaje zdecydowanie styl w jakim przegraliśmy. Nasza gra w Bl ,a w LM to dwie rożne rzeczy. Przecież to występami w LM wywalczyliśmy w tym sezonie awans do jej przyszłorocznej edycji. Dzisiejszy mecz , przynajmniej mnie pokazał jedno. Długą listę graczy , których należy pożegnać bez żalu.
8 0
11 maja 2024, 20:39
Dla mnie mega frajerski numer. Sportowe dno i zero. Jak można zamiast oddać Mainz za swoje oni im drugi raz zadek wystawili. I te bzdety o oszczędzaniu sil na finał LM który jest za 3 tygodnie. Porażka przez duże P. Koniec bez odbioru. Terzic, Sammer, Watzke OUT
12 0
11 maja 2024, 21:15
BRAWO!!!!!!! ARTUR1973.
0 0
11 maja 2024, 21:56
Tragedia..
Morey - 1 bramka to jego zasługa
Meyer - to frajerstwo roku. Po takim numerze to powinien dostać wędkę w 20 minucie. Zawsze dla mnie był i będzie za słaby na Dortmund i Bundesligę.
3 bramka.. to znowu sie zaczeło od super Moreya który kompletnie nie wiedział co robi na boisku.. a,że w bramce tez profesor stał to nie było co liczyć na super refleks i interwencję godną bramkarza Bundesligi :D

Ogólnie wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. I nie obchodzi mnie gadanie typu "oszczedzali sie na LM" - bo po tamtym sezonie powinni byc zdeterminowani 100 razy bardziej zeby sie zemscic.. a nie sciagnac baty w pierwszej polowie i zaprosic do gwaltu..
5 0
11 maja 2024, 20:40
Miała być zemsta za poprzedni sezon a tu taki chu… Ja nie mam pretensji do nikogo za taki wynik chociaż co prawda jest to lekka kompromitacja.
Ten wynik po prostu pokazuje że wielu co dzisiaj grało to powinny być ich ostanie wyczyny w koszulce BVB i tyle w temacie.
7 0
11 maja 2024, 20:40
Jak to dobrze, że gramy w finale z Realem. Tak to przynajmniej nie podarujemy Bayernowi kolejnej LM.
3 0
11 maja 2024, 21:01
Tak jak zagrał dzisiaj Mnecha , a mam w pamięci jego przyjęcie piłki w drugiej połowie w naszym polu karnym , którym idealnie obsłużył stojącego nieopodal przeciwnika dając mu okazję do strzelenia gola i biorąc pod uwagę tzw. całokształt , a zwłaszcza bardzo powolne poruszanie sie na boisku , składam natychmiastowy wniosek o odsunięcię tego lenia do rezerw i pozbawienie go poborów od zaraz.
7 0
11 maja 2024, 21:04
Pizdeusze i tyle.
2 0
11 maja 2024, 21:08
Piękne zaangażowanie chłopaków na boisku, należą się wielkie brawa! Nmecha czyli 23 latek w ciele 80 latka, powinien po tym meczu wziąć rozpęd i przywalić głową w ścianę może mu się coś tam przestawi gdybym był trenerem to na najbliższym treningu kazałbym mu robić 1000 pompek. Ozcan gdyby był dalej zawodnikiem Kolonii to grzałby pewnie ławkę - ten fajtłapa nie potrafi nawet zagrać dwóch dobrych podań z rzędu lub zrobić 2 skutecznych odbiorów. Meyer pokazał dzisiaj czemu jest 2 bramkarzem. Szkoda że Lotka nie dostał zadnej szansy w tym sezonie. Gittens nie strzelił gola od 28 listopada i tak jak narzekałem na Terzicia że za mało daje mu szans tak teraz zwracam honor bo po prostu taki gruda wciąga go nosem co pokazał dzisiaj na boisku. Malen grał jakby był obrażony na cały świat, szczerze będę bardzo zdziwiony jak ktoś wyłoży za niego tego 40-50mln. Sule powinien zaś przemyśleć swoją przyszłość zawodową mam nawet dla niego propozycję może jakiś kanał na you tubie w rodzaju „Sule gotuje” albo coś w rodzaju krytyki kulinarnej tak jak to robi Robert Makłowicz, myślę że to sprawiałoby mu teraz więcej frajdy niż gra w piłkę. Reus też dzisiaj po raz kolejny zbił mnie z pantałyku udowadniając że nie jest liderem na boisku i nie potrafi wziąć ciężaru gry na swoje barki. Do lidera na boisku wiele mu brakuje a na tle grającego agresywnie przeciwnika nie dojeżdża już fizycznie, chyba jednak rozstanie się było dobrą decyzją. Cieszę się też że pożegnamy się po sezonie z Wolfem i Moreyem i nie mam do nich specjalnie wielkich pretensji bo zapewne dla nich samych do dzisiaj jest Wielką zagadką to jakim cudem znaleźli się w tym klubie. Moukoko ma problem z fizycznością ale jego kolega po fachu Lois Openda jest od niego jeszcze niższy a przepycha Byków pokroju Sulego i strzelił 25 goli w tym sezonie, może jak pójdzie do innego klubu to jakiś trener fachowiec pokaże mu jak powinien grać z napastnik z jego gabarytami. Zmiennicy też dzisiaj nie pomogli ale część z nich zagrały ciężki mecz w Paryżu i nie mieli też z kim rozgrywać. Na koniec Edin Terzic…ehh co ja mam myśleć o tym trenerze z jednej strony wygrywa w 4 miesiące puchar Niemiec żeby potem przegrać BL w ostatniej kolejce sezonu i następnie rozegrać najgorszy sezon w BL od 11 lat żeby potem zagrać najlepszy sezon w LM od 11 lat i żeby na sam koniec przegrać ze śmiesznym Mainz 3:0. Mam nadzieję że następny sezon który z całą pewnością rozpoczniemy z ET na ławce będzie już ostatecznym sprawdzianem i szansą do wykazania sie dla tego trenera. Za 3 tygodnie finał LM teraz już tylko na to czekam Heja BVB
8 0
11 maja 2024, 22:17
W wiekszsci sie zgodze, ale do czesci z Reusem mam zastrzezenia, wydaje mi sie ze wlasnie on jako jedyny mial parcie do przodu, ustawial sie dobrze, pare razy tworzyl sytuacje, ale dostawal niedokladnie podania, akurat w nim widac bylo chec walki, ale jeden zawodnik gry nie utrzyma gdy reszta kopie jak na orliku... W Reusie widac bylo frustracje gra kolegow, a innym jakby nie zalezalo
0 0
11 maja 2024, 22:49
A powiedz mi czy coś z tego parcia wynikało? Strzelił gola? zaliczył asystę? zapoczątkował sytuację po której zdobyliśmy chociaż gola honorowego? Ile pojedynków w tym meczu wygrał Marco Reus? Powiem ci jak wglądał występ Marco w tym meczu, biegał starał się próbował cos tam kreowac wykańczać ale nic mu z tego nie wychodziło. Czy dlatego że mu nie zależało? Nie. Czy dlatego, że odstawał fizycznie aż kuło w oczy? Tak. Dobrymi chęciami to wiadomo co jest murowane. Jest różnica między staraniem się a rzeczywistym wzięciem gry na swoje barki.
6 0
11 maja 2024, 23:06
Co do Marco to powiem tylko tyle. On gra od ostatniej kontuzji bardzo ale to bardzo "mięko" tj. gra bez wiekszego ryzyka , a taka gra nie pozwala zaistnieć jako reżyser gry ,będacy wiekszość czasu pod grą . Ponadto pesel ogranicza go szybkościowo i nie jest już taki zwinny. Obecnie dobrze zrobił , że szuka gry w mniej wymagającej lidze, gdzie będzie miał wiecej miejsca, a dzięki doświadczeniu i technice będzie wzorem i nauczycielem .
5 0
11 maja 2024, 22:09
Hasńba, pomimo że mecz o pietruszkę biorąc pod uwagę że w zeszłym sezonie przez Mainz stracilismy mistrzostwo do finału to jeszcze czasu sporo i teraz nawet drugi skład to masakra. Zero pomysłu na akcje.....
Dziwi mnie że jednak niby drugi skład ale dobrze grający tydzień temu młodzi nie zagrali od początku, druga sprawa Morey już tydzień temu mu sie upiekło nie raz ale koledzy i szczęście wyratowało, teraz obnażony do polskiej ligi może się nadaje. Dla mnie zbyt szybko odpuszczona bundesliga-Lipsk remis można powalczyć było pomimo to o 4-tą pozycję i tak sezon w bundeslidze uważam za duży minus u trenera.
LM to inna historaia widze że Terzic chce postawić wszystko na jedną katrę bo jeśli wygra uratuje się jeśli przegra to i tak ma duży plus bo osobiscie jak zobaczyłem losowanie grup na początku sezonu to miałem obawy czy wogóle wyjdą z tym co na początku prezentowali. Dojście do finału i tak daje duże ???? czy on nadaje się aby naszą drużynę pociągnąć. Ja myślę że tak.
Edytowano dnia: 11 maja 2024, 22:11
2 0
11 maja 2024, 23:24
Co do Terzicia to ja powiem tak: to nie jest trener kreatywny i wizjoner. Mam po pewnych decyzjach, które podejmował wrażenie, że ma także nie najlepszy warsztat i co gorsze brak mu tzw. wyczucia "tu i teraz". Na pewno na plus trzeba mu uznac, że kibicował Borussi i jest to swój chłopak ale to zdecydowanie za mało. Bundesliga zweryfikowała go na minus. Mecze w Lidze Mistrzów to inny obraz ale głównie poprzez motywację i zaangażowanie podstawowego składu, a ostatnie mecze dały różnicę głównie dlatego, że uzupełniono skład o Maatsena i Sancho, a na prawej obronie zaistniał Ryerson i po profesorsku zagrał Hummels. Poszerzono mu także sztab trenerski i tak naprawdę nie wiadomo czy pewne decyzje są jego autorstwa. Dla mnie osobiście Terzic jest za mięki dla zawodników i prawdą jest, ze pod jego wodzą mecze są nieprzewidywalne , a większość młodych zawodników nadal tkwi w blokach startowych zamiast sie rozwijać.
5 0
11 maja 2024, 22:11
To nie chodzi o to, ze zabraklo umiejetnosci czy cos. Najbardziej wpienia mnie brak motywacji. Zamiast wykorzystac szanse, ze maja okazje grac bo pierwsza jedynastka jest na lawce to ci zero ducha walki... Pogodzilam sie z odejsciem Reusa, wiadomo - to juz nie te czasy, Reus tez mlodszy juz nie bedzie, klubowi sie nie "oplaca" mimo, ze to lamie serce. Ale po tym meczu nie rozumiem jak mozna dac mu odejsc, w pierwszej polowe jedyny zawodnik ktoremu sie chcialo. Pomijajac fakt, ze wstyd orzed kibicami FC Köln z ktorymi mamy przyjacielskie stosunki, a przez dzisiejsze patalaczenie poslalismy ich do 2 ligii
1 -1
11 maja 2024, 23:34
Z całym szacunkiem ale jak mamy opierać dalszy rozwój sportowy na Marco Reusie w obecnym etapie kariery i formy to ja gratuluję poczucia humoru. To był zawodnik o nietuzinkowych umiejętnościach, ale to już było i nie wróci wiecej w jego wydaniu. Dlatego w myśl powiedzenia" coś się kończy i coś zaczyna", należy szukać piłkarzy o podobnych mu umiejetnościach ze sztytu kariery, a nie żyć wspomnieniami, bo z całym szacunkiem Marco nie daje rady grać na zadowalającym poziomie i intesywności.
2 0
12 maja 2024, 13:35
ryś
Marco gra tak już od kilku sezonów, ze względu na niezliczone urazy, przestał wchodzić w kontakt z przeciwnikiem. Wiele osób nie chce tego zauważać, a fani talentu Reusa w szczególności.
3 0
12 maja 2024, 14:48
wola
w punkt.
2 0
12 maja 2024, 00:30
Nie widziałem meczu bo byłem w pracy ale powiem krótko nie wypada finaliście LM przegrywać z takim Mainz O5 3:0.Ale wyciągając wnioski mam nadzieję że nie których niewypałów nie zobaczę w następnym sezonie.
5 0
12 maja 2024, 08:46
Nie Rozumiem tego podejścia przegraliśmy z nimi mistrzostwa w ostatniej kolejce w tamtym sezonie w tym sezonie mogliśmy ich spuścić ligę niżej to spuszczamy naszego przyjaciela koln .naprawdę dziwne to dla mnie
7 0
12 maja 2024, 08:46
Dramat
Edytowano dnia: 12 maja 2024, 08:50
3 0
12 maja 2024, 10:33
To było podsumowanie sezonu w BL.
6 0
12 maja 2024, 12:29
Ocena naszych piłkarzy moim zdaniem w meczu z Mainz. Skala 1-5 gdzie 1 najsłabiej ,5 najlepiej.
Meyer - dziwne i niezruzumiałe zachowanie się przy wyprowadzaniu piłki ,skutkujące drugim golem. Przy pozostałych bramkach bez szans. Kilka sytuacji obronił. Obrońcy mu nie pomagali. " 2"
Wolf - zupełnie sobie nie radził w obronie,spózniony do zawodników Mainz każdorazowo. W kreowaniu także bardzo przeciętnie. "1"
Sule - zagrał po prostu karykatularnie i nie mam na myśli tylko widocznej nadwagi i związanych z tym ograniczeń. Przez całe spotkanie tylko 2-3 dobre interwencje. Początek meczu fatalny. " 1"
Schloterrbeck - w tym "towarzystwie" w jakim go ulokowano nie miał wielkich szans na pokazanie umiejętności. "2"
Morey - zupełne nieporozumienie i gra na poziomie nie przystajacym do BL. "1"
Ozcan - nic nie pomógł, niczym sie nie wyrózniał, ale to zawodnik , który gra dobrze jak cała drużyna gra dobrze , bo to w żaden spsób nie jest indywidualista." 1"
Mnecha - zbyt wolny aby móc zaistnieć w czymkolwiek. W niczym nie pomagał , ani w obronie, ani w konstrukcji. Zmieniony zbyt pózno i to dopiero wówczas gdy podawał w polu karnym do przeciwnika. "1"
Bynoe-Gittens - wczorajszy mecz pokazał, że to tylko zawodnik w obecnej formie na końcówki i podmęczonego przeciwnika. Jego najwiekszym atutem jest szybkość i niekinwencjonalność , a tego wczoraj u niego po prostu nie było. " 2"
Reus - grał chyba najlepiej z całego składu ale i tak było to zdecydowanie za mało . W kilku sytuacjach mógł zachowac sie o wiele lepiej. "3"
Malen - ???? co to było. To chyba był klon Malena , to chyba nie był on. "1"
Moukoko - coś tam próbował i nawet strzelił bramkę z minimalnego spalonego . Przez większą część meczu bezproduktywny . "2"
Wchodzacych w 2 połowie nie oceniam przez wzgląd na ich dotychczasowe dokonania . Trochę ustabilizowali grę i nic więcej.
1 0
12 maja 2024, 13:46
ryś
Dla Nmechy zabrakło skali w Twojej analizie , ja oceniłbym go na ''0''.
2 0
12 maja 2024, 14:46
wola
Rzeczywiście najsłabszy gość na boisku. Nawet Morey miał strzał na bramkę. Powinno być "o".
0 0
12 maja 2024, 16:18
Chce przeprosic Mainz, ze przez caly rok ich wyzywalem i mowilem, ze zagrali na maxa z nami mecz o mistrza. otoz nie! Mainz tamten mecz odpuscilo i udalo sie zremisowac 2:2. Gdyby byli skoncentrowani na maxa, tak jak ich oskarzalem, tamten mecz zakonczyl by sie porazka naszych z 0:5.
Co do samego meczu, to za duzo o nim nie mozna napisac. zostalismy osmieszeni, tu nie chodzi o porazke, bo ta w naszej sytuacji mogla byc wpisana w straty (chociaz osobiscie liczylem, ze utra nosa mainz, za poprzedni rok i spuszcza ich do 2BL), tu chodzi o styl jaki do niej doszlo. Jak sie wystawia drugi sklad i jest sie druzyna minimum ambitna, to wynik jest na remis albo do przodu, bo zmiennicy chcieliby pokazac, ze zasluguja na gre w pierwszym skladzie, jakas ambicje, sportowa zlosc. U nas tego nie ma, te miernoty z lawki pokazaly, ze ich miejsce jest na lawce - ale w BVB II.
Ale wiecie co zauwazylem? Po przypadkach schulza czy meuniera, wydaje mi sie, ze u nas nie ma czegos takiego jak: "kurde jestem na lawce, musze pokazac za wszelka cene, ze jestem wartosciowym pilkarzem i wskoczyc do pierwszego skladu". Nie ma czegos takiego, u nas jest "a, biore kase to mam w dupie, jak nie pogram, to chociaz dostane pieniadze za siedzenie - bajka". Chyba wiadomo czemu Bellingham byl taki zly jak odchodzil. Ambitny chlopak, ktory nie pasowal do tej rodzinnej firmy pozorantow.
Nie chcialbym zebysmy ktorys sezon zakonczyli bez LM, bo to by nas wepchnelo w przecietnosc, zamiast pokazac jak zle jestesmy prowadzeni. nikt by nie wyciagnal wnioskow, tylko powiedzial, ze teraz to nie mamy pieniedzy na budowe zespolu.
Final LM fajnie, ale ten final dla nas kibicow, to tylko lekki dodatek po calym sezonie wstydu.
Nmecha - nie wiem czy ten gosc po kontuzji zapomnial jak sie gra w pilke, ale jak tak ma wygladac jego gra, to mamy chyba godnego nastepce schulza i meuniera w braniu kasy za gownorobienie.
cieszy natomiast ze meyer wrocil do swojej optymalnej formy :D
2 0
12 maja 2024, 16:26
Terzic out i nie ważne czy wygra LM czy nie i tyle
3 0
13 maja 2024, 18:48
To samo było kilka sezonów, w tył jak graliśmy z HSV, moglibyśmy ich pchnąć z klifu w dół, a to oni pykneli nas na SIP. KOMPROMITACJA piłkarzyki plują kibicom w twarz.
Edytowano dnia: 13 maja 2024, 18:50
1 0
1  2    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayer Leverkusen 34 28 6 0 90
2. VfB Stuttgart 34 23 4 7 73
3. Bayern Monachium 34 23 3 8 72
4. RB Lipsk 34 19 8 7 65
5. Borussia Dortmund 34 18 9 7 63
6. Eintracht Frankfurt 34 11 14 9 47
7. TSG 1899 Hoffenheim 34 13 7 14 46
8. 1. FC Heidenheim 34 10 12 12 42
9. Werder Brema 34 11 9 14 42
10. SC Freiburg 34 11 9 14 42
11. FC Augsburg 34 10 9 15 39
12. VfL Wolfsburg 34 10 7 17 37
13. FSV Mainz 34 7 14 13 35
14. Borussia Mönchengladbach 34 7 13 14 34
15. Union Berlin 34 10 6 19 34
16. VfL Bochum 34 7 12 15 33
17. 1. FC Köln 34 5 12 17 27
18. SV Darmstadt 34 3 8 23 17
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 285
2. donpedro 278
3. jasiu85 278
4. RickenZMazowsza 275
5. johnBVB 270
6. ponczos 269
7. MAKAVELI 262
8. Grzes2603 255
9. Kasper09 254
10. mlabedz17 253
cała tabela
shoutbox
Kapolini76
Kapolini76 8 minut temu

Alex3110 skąd informacje o Guirassy

johnBVB
johnBVB 23 minut temu

A z Sule jest troche jak z budowaniem ulic, z firmami, ktore maja geuby poslizg i sie ociagaja z budowa. Jajs niech przytula, ale tez niech placi do klubowej kasy za swoja postawe.

johnBVB
johnBVB 25 minut temu

Hallera bym skreslil, moukoko dalbym nieco wiecej minut i jezeliby sie nie sprawdzil, to wypozyczyc w zimowym okienku.

wola
wola 2 godzin temu

ale Haller ma 10 mln, to wiadomo jak to się skończy.

wola
wola 2 godzin temu

i ciekawe, co sądzi Sahin o Moukoko. Moim zdaniem Haller i Moukoko powinni odejść.

wola
wola 3 godzin temu

dobra wiadomość, ciekawe kto odejdzie. W tym momencie mamy cztery dziewiątki

Alex3110
Alex3110 3 godzin temu

Serhou Guirassy dołączy do BVB. RN

Kapolini76
Kapolini76 5 godzin temu

wola zgadza się każdy z nas gania za szmalem bo musimy jakoś żyć tylko że jeśli my chcemy zarobić to są nam stawiane pewne wymogi Sule niestety nie spełnia wymaganej formy fizycznej w jego zawodzie a kasuje niezły hajs

wola
wola 5 godzin temu

Moim zdaniem kluby powinny mieć narzędzia do dyscyplinowania piłkarzy np. z nadwagą i nie chodzi mi tutaj o rozmowy, czy wysyłanie na trybuny, bo to nie działa. Myślę raczej o treningach w kamieniołomach i o misce ryżu zamiast milionów do czasu dojścia do formy.

Kapolini76
Kapolini76 5 godzin temu

niestety byłem w pracy jak Sabitzer się spisywał?

Rebe Jankiel
Rebe Jankiel Dzisiaj, 08:57

Ale Sabitzer by miał asystę... Ale dlaczego sędzia nie podyktował ewidentnego roznego po tej sytuacji? Ktoś bardzo chciał, żeby zajojady nie straciły punktów.

wola
wola Wczoraj, 23:17