Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Özcan: Oferta z Borussii Dortmund była dla mnie zaszczytem

5 września 2022, 16:19, KP
Özcan: Oferta z Borussii Dortmund była dla mnie zaszczytem

Salih Özcan stopniowo pojawia się w składzie Borussii Dortmund. Defensywny pomocnik w rozmowie z Ruhr Nachrichten, opowiedział o kulisach jego przeprowadzki z Kolonii do BVB.

– To była łatwa decyzja. Chciałem zmiany i przetestowania swoich granic w większym klubie, aby poszerzyć swoje horyzonty – powiedział 24-latek, według którego oba kluby i ich fani funkcjonują w podobny sposób, z różnicą, że BVB jest większe jako klub z ogromnymi ambicjami.

Özcan twierdzi także, że długo nie musiał zastanawiać się nad ofertą z Dortmundu: – Od początku powiedziałem mojemu agentowi, że BVB jest moim faworytem. Rozmowy poszły dobrze i wszystko szybko stało się jasne.

– Sebastian Keh powiedział mi, że BVB poszukuje zawodników, którzy nie zniechęcą się nawet w trudnych czasach, którzy dają z siebie wszystko podczas treningów i meczów. Oferta z Borussii Dortmund była dla mnie zaszczytem.

– Nie przychodzę tutaj i nie mówię, że zagram 60 meczów w pierwszym składzie. Nie patrzę tylko na siebie, nie jestem samolubny. To zespół powinien odnieść sukcesy.

Źródło: www.ruhrnachrichten.de / Foto: www.bvb.de
1 komentarz ODŚWIEŻ
6 września 2022, 02:00
Fajny chłopak. Dawno takiego nie było. Zdrowia jeszcze raz zdrowia, o resztę martwić się nie musimy
2 0

tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 18 14 3 1 45
2. Bayer Leverkusen 18 12 5 1 41
3. Eintracht Frankfurt 18 11 3 4 36
4. VfB Stuttgart 18 9 5 4 32
5. RB Lipsk 18 9 4 5 31
6. FSV Mainz 18 8 4 6 28
7. VfL Wolfsburg 18 8 3 7 27
8. SC Freiburg 18 8 3 7 27
9. Werder Brema 18 7 5 6 26
10. Borussia Dortmund 18 7 4 7 25
11. Borussia Mönchengladbach 18 7 3 8 24
12. FC Augsburg 18 6 4 8 22
13. Union Berlin 18 5 5 8 20
14. FC St. Pauli 18 5 2 11 17
15. TSG 1899 Hoffenheim 18 4 5 9 17
16. 1. FC Heidenheim 18 4 2 12 14
17. Holstein Kiel 18 3 2 13 11
18. VfL Bochum 18 2 4 12 10
cała tabela
shoutbox
johnBVB
johnBVB 2 minut temu

U nas problem jest taki, ze nawet jak damy jakis (heh) konkretny pieniadz, to nie dajemy go na jakosciowego grajka, tylko jakas parowe, ktorej wyszedl jeden sezon i nagle och ach. a jeden sezon to wiecie.. nawet i polskim druzynom w europie czasem wyjdzie...

johnBVB
johnBVB 3 minut temu

Co do mlodych, to tez juz chyba powoli tracimy te umiejetnosc...

johnBVB
johnBVB 3 minut temu

Beier jest totalnie niewidoczny, Anton z Grossem potrzebni jak kurtyzanie majtki. Co do Guirassyego bylem sceptycznie nastawiony, zwlaszcza, ze kosi pieniadze za kontrakt jak za zboze, ale w meczach widac, ze gosc jest ambitny i totalnie nie pasuje do tej naszej amatorszczyzny.

wola
wola 4 minut temu

nie to chyba 55 jest

wola
wola 8 minut temu

Oczywiście, że problemem są transfery. BVB od kilku lat robi transfery dla samych transferów. 1. Młodych, żeby na nich zarobić 2. takich, którzy wyróżniali się w innych klubach. Nasze letnie transfery zrobione przez Kehla były perfekt. Beier, Couto, Anton, Gross i Guirassy to były top-nazwiska, ale w ubiegłym sezonie. Ale czy my ich potrzebowaliśmy? Couto i Beiera na pewno nie. 30+25=75 mln poszło się jeb....

Alex3110_
Alex3110_ 12 minut temu

Dokładnie

johnBVB
johnBVB 14 minut temu

Kiedys smiali sie niektorzy, jak kilka lat wstecz pisalismy, ze zmierzamy wlasnie do tego punktu, w ktorym teraz jestesmy. Dzis piszemy, ze jak nic sie nie zmieni to sie spotkamy na derbach ze smerfami, dzis moze sie wydawac smieszne i nierealne, ale jak to mowi klasyk: potrzymaj mi piwo.

Alex3110_
Alex3110_ 15 minut temu

Tylko, że dobry i doświadczony trener miałby swoją wizję i swoje oczekiwania personalne, a to już nie leży w kategoriach Echte Liebe :)

Alex3110_
Alex3110_ 17 minut temu

Najzabawniejsze jest to, że na odpady z Monachium Watzke pieniądze ma, ale na dobrego, doświadczonego trenera już nie.

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 17 minut temu

Ten ktoś a raczej ta grupa ludzi powinna za to wylecieć

Alex3110_
Alex3110_ 19 minut temu

Papiery miał, ktoś Go zatrudnił.

Alex3110_
Alex3110_ 20 minut temu

To co obecnie obserwujemy, było zapowiadane na tej stronie kilka lat wstecz, polityka zarządzania klubem musiała do tego doprowadzić.

wola
wola 20 minut temu

poprzedni trener nie był trenerem

Alex3110_
Alex3110_ 23 minut temu

Śmieje się, bo trener nie jest jedynym problemem tego klubu.

wola
wola 25 minut temu

Ale jednocześnie dzisiaj było widać prawidłowe reakcje Tullberga, on jest trenerem, co prawda bez doświadczenia, ale jednak ja na niego bym postawił.

Alex3110_
Alex3110_ 27 minut temu

No co Ty Artur, poczyniliśmy dziś progres, z 10 miejsca w tabeli spadniemy na 11 :)

artur1973
artur1973 29 minut temu

Ten klub jest obecnie będzie miał problem z utrzymaniem w lidze ponieważ mentalnie nie istnieje. Ricken nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu klubu, kolesiostwo goni kolesiostwo, piłkarze są nieprzygotowani do sezonu, nie ma trenera chcącego nas trenować, zamiast szukania wzmocnień ci debile patrzą jak opylić Adeyemiego. Jest totalny chaos. Jak przegramy z Heidenheim zacznie się kupa w majtkach bo wcale nie byłbym pewien czy wygramy u siebie ze Stuttgartem. Strach pomyśleć bo potem nadchodzi na wyjeździe nasz kolejny postrach czyli Bochum :-). Ogólnie widmo spadkowej strefy wcale nie jest z kategorii kabaretu

Alex3110_
Alex3110_ 30 minut temu

Paradoksalnie tylko słabe wyniki mogą uratować ten klub.

Alex3110_
Alex3110_ 31 minut temu

weszlo.com/2025/01/21/w-poszukiwaniu-drugiego-kloppa-dortmund-doszedl-do-sciany/?fbclid=IwY2xjawICCjlleHRuA2FlbQIxMQABHaRa7eccIpnNHCrF43Q6vGbO-4ZiVlec9Zojb8Y4rX5YTtOrOWB5rr9QSA_aem_5G_DelQ9-jrD3ByxhWw5KQ

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 31 minut temu

Takiego kwasu to dawno nie było albo może nawet nigdy, chodz odległych czasów nie pamiętam więc może i był

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 32 minut temu

Ciężko żeby coś funkcjonowało kiedy każdy z zarządu ma inne zdanie i w dodatku nie lubi reszty

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu 33 minut temu

Problem w tym, że rządzący mają to raczej gdzieś, Kehl który powinien polecieć razem z trenerem dostał przedłużenie a z Mislintatem mają taką kosę, że nawet nie rozmawiają

Alex3110_
Alex3110_ 40 minut temu

W końcu kibice zaczynają wywierać presję.

Alex3110_
Alex3110_ 43 minut temu

transfery.info/aktualnosci/wladze-borussii-dortmund-na-cenzurowanym-kibice-zadaja-odejsc/234192

Alex3110_
Alex3110_ 49 minut temu

Który to już potencjalny nowy Klopp?

waldekzsk
waldekzsk godzinę temu

Ja do Kovaca mam mieszane uczucia.Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ogień od niego idzie.

wola
wola godzinę temu

liczą na cud, że Tullberg będzie nowym Kloppem

wola
wola godzinę temu

nie mają nikogo, do nikogo nie dzwonią

wola
wola godzinę temu

to było pewne jeszcze przed meczem

Wojtyła z Dortmundu
Wojtyła z Dortmundu godzinę temu

Tullberg na ławce w LM

statystyki
Użytkownicy online: TytanowyTerzic
Gości online: 109
Zarejestrowanych użytkowników: 10231
Ostatnio zarejestrowany: ArekB
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem