Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Borussia sięgnie po napastnika z Serie A zamiast Modeste'a?

31 lipca 2022, 16:49, KP
Borussia sięgnie po napastnika z Serie A zamiast Modeste'a?

Diagnoza Sébastiena Hallera zmusiła Borussię Dortmund do działania na rynku transferowym. Według raportu z Hiszpanii, BVB koncentruje się na napastniku z Włoch.

Ostatnio wymieniano Anthony'ego Modeste'a z 1. FC Köln jako głównego kandydata do gry w BVB, ale teraz kandydat z Serie A wydaje się być faworytem do przenosin na Westfalenstadion.

Marca twierdzi, że Giovanni Simeone z Hellas Verona znajduje się obecnie na szczycie listy życzeń Borussii Dortmund. 27-letni syn trenera Atletico Madryt, Diego Simeone jest obecnie związany kontraktem z Hellas Verona do 2026 roku. Po roku wypożyczenia z Cagliari Calcio, uzgodniona opcja zakupu w wysokości 10,5 miliona euro została uruchomiona dopiero niedawno. Oznacza to, że Borussia musiałaby sięgnąć nieco głębiej do kieszeni, aby pozyskać Argentyńczyka.

Według hiszpańskiego dziennika, przedstawiciele BVB udadzą się w czwartek do Werony, aby osobiście prowadzić negocjacje z Hellas. Mówi się, że Juventus i Sevilla są również bardzo zainteresowane zakontraktowaniem pięciokrotnego reprezentanta Argentyny.

Źródło: www.marca.com / Foto: www.bvb.de
6 komentarzy ODŚWIEŻ
31 lipca 2022, 17:02
Chłopak jest po świetnym sezonie.
1 0
31 lipca 2022, 17:32
Mimo wszystko chyba wolałbym Modeste. Doświadczony i przede wszystkim zna ligę. Simeone może być naszym ratunkiem jak i niewypałem jak to było w przypadku Immobile. Pytanie czy warto zaryzykować?
4 0
31 lipca 2022, 17:53
Albo czas na kolejnego Reiniera...będzie "grał" na siłę, chociaż nie nadaje się nawet do rezerw
1 0
31 lipca 2022, 18:31
Modeste to też byłoby ryzyko. Sprawdzony w Bundes ale nie wiadomo jak poradziłby sobie poza Kolonią, w klubie z topu, w pucharach. No i Modeste szczyt formy ma już za sobą a Simeone jest na fali wznoszącej. Chociaż już teraz jest bardzo dobrym napastnikiem.
Edytowano dnia: 31 lipca 2022, 18:32
1 0
31 lipca 2022, 19:18
Podobno w czwartek ruszają do Włoch.
0 0
31 lipca 2022, 21:40
Wydaje mi się ciekawą opcją aczkolwiek źródło, które informuje o naszym zainteresowaniu, to jedno wielkie XD.
0 0

sklep z częściami samochodowymi online – iParts.pl

tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 16 14 2 0 44
2. Borussia Dortmund 16 9 6 1 33
3. RB Lipsk 15 9 2 4 29
4. Bayer Leverkusen 16 9 2 5 29
5. VfB Stuttgart 16 9 2 5 29
6. TSG 1899 Hoffenheim 15 8 3 4 27
7. Eintracht Frankfurt 16 7 5 4 26
8. SC Freiburg 16 6 5 5 23
9. Union Berlin 16 6 4 6 22
10. Borussia Mönchengladbach 16 5 4 7 19
11. 1. FC Köln 16 4 5 7 17
12. Werder Brema 15 4 5 6 17
13. Hamburger SV 16 4 4 8 16
14. VfL Wolfsburg 16 4 3 9 15
15. FC Augsburg 16 4 2 10 14
16. FC St. Pauli 15 3 3 9 12
17. 1. FC Heidenheim 16 3 3 10 12
18. FSV Mainz 16 1 6 9 9
cała tabela
Partnerzy: Portal rolniczy, Portal ogrodniczy, Portal motoryzacyjny, Portal o zwierzętach, Portal lifestyle, Portal dla nastolatek, Portal dla kobiet, Konin wiadomości, Portal biznesowy, Portal sadowniczy, Portal modowy, Wiadomości Śląsk, Pozycjonowanie stron Swarzędz
shoutbox
Alex3110_
Alex3110_ 3 godzin temu

Jednak potrafią dobić

Alex3110_
Alex3110_ 3 godzin temu

3

Johnny91BvB
Johnny91BvB 3 godzin temu

wystarczyło celne podanie nmechy i jest asysta

Johnny91BvB
Johnny91BvB 3 godzin temu

Kibic99 a no tak racja

Johnny91BvB
Johnny91BvB 4 godzin temu

wystarczyło celne podanie Nmechy i jest asysta

wola
wola 4 godzin temu

Sabitzer się obudził

Kibic99
Kibic99 4 godzin temu

Johnny oczywiście że byli lepsi. Kolejną sprawą jest to że Kevin był lepszy od dzisiejszych kopaczy co poniektórych

wola
wola 4 godzin temu

Borussia jest tak beznadziejna, że nie zasługuje na wygraną dzisiaj

Johnny91BvB
Johnny91BvB 4 godzin temu

mam wrażenie że nawet z Grosskreutzem w składzie za kloppa wyglądało to jakoś lepiej .

wola
wola 4 godzin temu

Beier to powinien dopłacać do kasy, że może grać w BVB

wola
wola 4 godzin temu

Werder ma lepiej zorganizowaną drużynę, czyli lepszego trenera

Walczi09
Walczi09 4 godzin temu

No Guirassy (obecnie) nie ma zadnego podjazdu do silvy. fabio gra fajnie, a Serhou przeszkadza na boisku

Walczi09
Walczi09 4 godzin temu

Nie da sie ogladac KovacBalla?oczy marnieją

Johnny91BvB
Johnny91BvB 4 godzin temu

Silva fajnie sie utrzymał miedzy 5 cioma przeciwnikami i wyprowadził nam atak czego Guirassy raczej by nie zrobił .

Johnny91BvB
Johnny91BvB 4 godzin temu

Jak grał sancho czy dembele czy auba to zostawiali przeciwników 3 metry z tyłu

Johnny91BvB
Johnny91BvB 4 godzin temu

Tylko jak to jest że Nmecha umie zrobić gościa zwodem , przytzymać pikłę i osłonić i nie stracic piłki i podać celnie a chukwu idzie na siłe w jakiś drybling z którego nic nie ma i od razu go kasuje Piper nasz były gracz .

Walczi09
Walczi09 4 godzin temu

Chukwu ma papiery na kozaka tylko Kovac go tłumi. Kisi na tej ławce i nie daje wogole grac. Porownajcie go do damskiego Julka. Cofa się i podaje tglko do tylu- a najlepiej ukryc sie byle nie dostac pilki, a Carney chcialby kazda akcje brac na siebie. Wiecej ogrania meczowego i gosc jest kotem

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Słaba BL dlatego mamy wciąż 2 miejsce a nie 7

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

@Johnny91BvB ja inaczej patrze na zagrania Chukwu. Bardzo odważnie idzie do przodu i ryzykuje. To, że mu coś nie wyjdzie wynika z bycia pod formą (jak większosc graczy BVB) + mała ilość minut. Poza tym podoba mi sie jego wpsolpraca z Silvą

wola
wola 4 godzin temu

Tego nie da się oglądać. Nie mogą wymienić 2-3 podań. Tragedia!!!

wola
wola 4 godzin temu

Zremisowaliśmy w piątek ze słabym Frankfurtem, dzisiaj może wyrwiemy remis z Werderem... punkty są, II miejsce jest, o co chodzi?

Johnny91BvB
Johnny91BvB 4 godzin temu

Gościu na poł metra podaje do typa z werderu

majeczek78
majeczek78 5 godzin temu

ma ktoś dobrego streama ?

Johnny91BvB
Johnny91BvB 5 godzin temu

Boże jaki ten chukwuemeka jest słaby .

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 5 godzin temu

Chukwu w podstawie i można grać

Kibic99
Kibic99 5 godzin temu

I gol

Kibic99
Kibic99 5 godzin temu

1 dobrze rozegrany rzut rożny w tym sezonie

wola
wola 5 godzin temu

jeszcze do REALU. Odeszli Modrić i Kroos, tu mają dziurę do uzupełnienia. Prezes szuka winnego, a sam nie kupił kogo trzeba.

T-Mac
T-Mac 6 godzin temu

Sabitzeriusz to jest jednak gość!

wola
wola 6 godzin temu

Julek na ławce, ale Sabitzer nie do ruszenia

statystyki
Użytkownicy online: miesorz
Gości online: 36
Zarejestrowanych użytkowników: 10361
Ostatnio zarejestrowany: gttkacz
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem