Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Haller podpisał umowę z Borussią Dortmund. OFICJALNE potwierdzenie w lipcu

23 czerwca 2022, 20:21, KP
Haller podpisał umowę z Borussią Dortmund. OFICJALNE potwierdzenie w lipcu

Sébastien Haller z Ajaksu Amsterdam został zawodnikiem Borussii Dortmund. Napastnik przeszedł w czwartek testy medyczne i podpisał umowę ważną do 2026 roku, ale oficjalne potwierdzenie transferu ma mieć miejsc dopiero w lipcu.

Oficjalna informacja o zakontraktowaniu napastnika ma pojawić się dopiero w lipcu, ze względu na prośbę Ajaksu Amsterdam (Holendrzy chcą poczekać do rozpoczęcia nowego roku obrotowego).

Haller powinien dołączyć do zespołu na tydzień przed rozpoczęciem zgrupowania w Bad Raz. Opłata transferowa za reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej wynieść ma 31 milionów euro plus możliwe bonusy w kwocie czterech milionów.

Źródło: www.sky.de / Foto: www.ajax.nl / Foto:
23 komentarzy ODŚWIEŻ
23 czerwca 2022, 20:38
Fantastycznie!
0 0
23 czerwca 2022, 22:01
Wydaje mi się, ze to okienko można śmiało nazwać najlepszym we współczesnej historii BVB.
Heja!
6 0
24 czerwca 2022, 10:07
Najlepsze okienko moim zdaniem było w 2010 - Lewy, Kagawa i Piszczu w sumie za 4.8M€
3 0
24 czerwca 2022, 13:28
Kagawa owszem bo juz w pierwszych meczach kontrolnych bylem pod wrazeniem. Natomiast lewy trafial jako obiecujacy zawodnik, wiec nie nazwalbym wtedy swietnym okienkiem, bo z mlodymi to roznie bywa, oczywiscie po latach mozna tak sadzic, ale na tamten czas nie. A dzisiaj dostajemy zawodnikow juz w jakis sposob uksztaltowanych z renoma.
1 0
24 czerwca 2022, 19:09
Z czego transfer Lewego był wówczas rekordem za jaki sprzedano zawodnika z Ekstraklasy bodaj 4.5 mln euro jeżeli pamiętam.
0 0
28 czerwca 2022, 17:51
Ukształtowanych, właśnie a ilu już takich ukształtowanych do nas przychodziło i sobie nie poradziło? Moim zdaniem to okno transferowe jest z rozmachem. Watzke zagrał VaBank czym na pewno wprowadził w osłupienie pozostałe kluby Bundesligii. Martwi mnie, że wciąż zostają niektórzy z tych właśnie ukształtowanych.
0 0
24 czerwca 2022, 10:48
Co za ruch, jeszcze lewy i prawy defensor.
2 0
24 czerwca 2022, 11:07
Okienko z 2010 było fantastyczne ale nikt wtedy się nie spodziewał że ci zawodnicy tak się wyrobią. Haller sule i schlotterbeck są znacznie lepsi przychodząc do BvB niż jak przychodzili lewy kagawa czy piszczy
2 0
24 czerwca 2022, 12:01
a Adeyemi???
0 0
24 czerwca 2022, 12:12
w 2013 jednocześnie przyszli: Auba, Miki i Papa
1 0
24 czerwca 2022, 14:28
Jeśli weźmiemy pod uwagę ze to Watzke steruje BVB info ze w pandemii straciliśmy kupę kasy to to okienko uznać należy za najlepsze w tej dekadzie obojętnie czy Raum jeszcze przyjdzie czy nie
0 0
24 czerwca 2022, 18:47
pogadamy za rok
0 0
25 czerwca 2022, 10:12
Nie mówię ze zrobią nam
Majstra i wygrają Ligę Mistrzów. Po prostu napisałem coś oczywistego/ na dziś dzień nie są to No name czy brylanciki do oszlifowania. A jakby przyszedł Lewy czy Lukaku to powiedział byś zobaczymy za rok czy ze to fenomenalne okienko?
1 0
24 czerwca 2022, 16:20
Kagawa i Piszczu przyszli chyba gratis,jeśli dobrze pamiętam.
0 0
24 czerwca 2022, 16:29
Tak było, stąd okazało się to najlkepszym oknem transferowym ostatnich lat moim zdaniem. Wiadomo, że dopiero po czasie można tak powiedzieć, ale czy to okienko teraz jest takie dobre to też dopiero czas pokaże. W 2019 też wydawało się, że Hazard, Schulz, Brandt i Hummels to takie mega okno...
1 0
24 czerwca 2022, 17:30
Dokładnie. Oni też mieli wymiatać i co takiego pokazali? Transfery można ocenić najwcześniej wtedy kiedy ci nowi piłkarze zaczną grać. No i najlepiej po rozegranej przynajmniej jednej pełnej rundzie. Dopiero boisko wszystko weryfikuje.
2 0
24 czerwca 2022, 19:02
Mylisz się Kagawa nie przyszedl do klubu gratis, cytuję "Sprawa transferu nie jest definitywnie zakończona, - przyznał dyrektor sportowy Borussii, Michael Zorc. Prawdopodobnie do sfinalizowania umowy brakuje już tylko podpisów obu stron. Reprezentant Japonii dołączył do klubu z Dortmundu w 2010 roku za kilkaset tysięcy euro."

A dokładniej 350 tys.
0 0
25 czerwca 2022, 09:46
To było pokrycie kosztów jego szkolenia czy coś w tym stylu.
0 0
24 czerwca 2022, 19:56
No i supcio. Niestety, ale należę do ludzi którzy mogą się mylić.
0 0
24 czerwca 2022, 21:55
Mega dobra informacja !
0 0
25 czerwca 2022, 18:50
@artur1973
myślę tak samo jak Ty, że to jest najlepsze okienko od lat.
Ale, żeby to stwierdzić, musimy odczekać cały sezon.
Mam tylko nadzieję, że wśród tych nowych nie będzie jakiegoś Schulza albo Malena.
1 0
26 czerwca 2022, 00:29
To jest oczywiste ale na dziś dzień trzeba się cieszyć na maksa. A co będzie to już inna sprawa
1 0
29 czerwca 2022, 20:37
msn.com/de-de/sport/fussball/borussia-dortmund-neuzugang-haller-muss-kritik-einstecken/ar-AAYXC5w?ocid=msedgntp&cvid=933dfcd2cc794c8f8a349e90cd6c788a
Nie wszyscy są tak zachwyceni Hallerem tak jak tutejsi forumowicze. Osobiście po dwumeczu Ajax-BVB w LM również byłem za sprowadzeniem tego piłkarza do Dortmundu
0 0
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 1 1 0 0 3
2. SC Freiburg 1 1 0 0 3
3. 1. FC Köln 1 1 0 0 3
4. Borussia Mönchengladbach 1 1 0 0 3
5. Union Berlin 1 1 0 0 3
6. Borussia Dortmund 1 1 0 0 3
7. FSV Mainz 1 1 0 0 3
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. BVB NAJLEPSZY 16
2. rufus133 12
3. rasiak 11
4. JungKamil3 11
5. Ganc5 11
6. Robciu21 11
7. jasiu85 10
cała tabela
shoutbox
Bielak
Bielak Wczoraj, 23:36

To ten co skład Kaiserslautern tak dobrze zna? :D

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 17:18

Ważne że baby na pasach nie przejechał jak jeden z zawodników Schalke

F1066
F1066 Wczoraj, 16:59

Komorka za kierownica :)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Cała sytuacja to może być szansa dla Rothe i Aninga

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 16:25

Myślę że gdyby Raum był dostępny to BVB by poszła na taką wymianę transferową, ale już po ptokach

fanatyk88
fanatyk88 Wczoraj, 16:03

Już nie pamiętam dokładnej sumy ale Gomez ma trafić do City za około 10 milionów więc raczej mało. I może zostać od razu wypożyczony a do grania ściągną kogoś jeszcze. Guerreiro w kręgu zainteresowan.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 15:47

F1066 O co oskarżenia?

Ukasz09
Ukasz09 Wczoraj, 14:40

I pewnie City daje jakieś grube pieniądze za Gomeza a oferta za Guerrero będzie typu 20 mln ..

F1066
F1066 Wczoraj, 11:11

Gwiazda Borussii Dortmund, Jude Bellingham, ma kłopoty. Młody zawodnik BVB musi odpowiadać przed sądem w swojej rodzinnej Anglii. Incydent miał miejsce kilku miesięcy temu, ale wymiar sprawiedliwości dopiero teraz się nim zajmuje.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:12

Der Schwarze Schwan-Nassim Nicholas Taleb.

F1066
F1066 Wczoraj, 00:07

Der Schwarze Schwan-Czarny Łabędź. Efekt Czarnego Łabędźia? Tez fajna lektura :)

fanatyk88
fanatyk88 1 dni temu, 2022-08-10

To było absolutnie nie do przewidzenia że słaby środkowy pomocnik może zostać bardzo dobrym lewym obroncą ;)

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 1 dni temu, 2022-08-10

Guerreiro do City a Sergio Gomez do BVB! (oczywiście żartuję)

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2022-08-10

Manchester City cały czas szuka nowego lewego obrońcy. Sky Sports pisze, że jednym z kandydatów na tę pozycję został Raphaël Guerreiro z Borussii Dortmund.