Wygląda na to, że Borussia Dortmund wycofa się z rywalizacji o zakontraktowanie defensora Chelsea, Andreasa Christensena.
Jak donosi reporter dziennika Bild, Christian Falk, BVB nie zdoła zakontraktować 25-letniego środkowego obrońcy, ponieważ wymagana roczna pensja w wysokości 14,4 milionów euro jest zbyt wysoka dla niemieckiego klubu.
Kontrakt Christensena z Chelsea wygasa wraz z końcem sezonu i póki nie ma perspektyw na jego przedłużenie.
Ekspert ds. transferów piłkarskich, Fabrizio Romano poinformował niedawno, że Bayern Monachium i FC Barcelona mają obecnie najlepsze perspektywy do zakontraktowania Duńczyka.
Christensen grał wcześniej w Bundeslidze w latach 2015-2017, kiedy był wypożyczony do Borussii Mönchengladbach.