Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Morey musi przejść operację

2 maja 2021, 15:16, KP
Morey musi przejść operację

Boczny obrońca Borussii Dortmund, Mateu Morey będzie musiał poddać się operacji i na pewno przegapi finałowe spotkanie Pucharu Niemiec z RB Lipsk.

Hiszpański zawodnik podczas sobotniego, półfinałowego spotkania z Holstein Kiel doznał uszkodzenia więzadła oraz torebki stawowej.

Jestem rozczarowany, że opuszczę finał, ale będę największym fanem na trybunach! Niestety muszę przejść operację, będę ciężko pracował, aby wrócić silniejszym. Droga do wyzdrowienia rozpoczyna się teraz! – poinformował były zawodnik Barcelony.

Źródło: www.bvb.de / Foto: www.ruhrnachrichten.de

11 komentarzy ODŚWIEŻ

2 maja 2021, 17:35
Szybkiego powrotu do zdrowia.
0 0
2 maja 2021, 17:59
Bardzo szkoda, gdyż właśnie kariera zaczęła mu się rozpędzać. Oby kontuzja nie pozostawiła śladów, bo kiedyś miał już kłopot z kolanem i pauzował ponad 230 dni. Niech wraca jak najszybciej, bo nawet jeśli Wacek kupi nowego prawego obrońcę, to trzeba drugiego na poziomie. Meuniera już spisałem na straty, a Passlack to może numer trzy.
0 0
2 maja 2021, 18:33
Przez jedną nieprzemyślaną decyzję Terzicia czyli dotyczą wprowadzenia piłkarza przy spokojnym wyniku Morey doznał poważnej kontuzji. Ta decyzja powoduje, że na pewno przyszły sezon Morey może uznać za stracony bo najpierw operacja, potem rekonwalescencja i mozolny powrót na boisko - a to może potrwać nieco dłużej niż pół roku.
Edytowano dnia: 2 maja 2021, 18:36
0 -9
2 maja 2021, 19:35
??? Czyli lepiej żeby ryzykować kontuzjami podstawowych graczy?
0 -1
2 maja 2021, 19:50
Nie w żadnym wypadku nie miałem tego na myśli. Tylko, że w tym momencie mógł nawet wprowadzić nominalnego lewego obrońcę w postaci Schulz'a, a nie prawego w postaci Morey'a co później skutkowało jego poważnym urazem. Bo jakby nie patrzeć Morey zostanie, a Terzić odejdzie.
0 -4
2 maja 2021, 20:32
Pawelinho - Morey po pierwsze zmieniał Piszczka którego trzeba oszczędzać na Lipsk co było zrozumiałe, bo Muenier nawet przy takim wyniku nie jest nam potrzebny, bo po co mamy ogrywać gracza który absolutnie nie sprawdza się w Bvb kosztem bardzo młodego prawego obrońcy? Nikt nie przewidział, że Morey złapie tak poważny uraz, to jest po prostu pech i tyle. Schulz po prawej stronie? No na pewno xd.
1 0
2 maja 2021, 20:57
Kaloris ok faktycznie masz racje i mi to umknęło bo też sprawdziłem, że faktycznie zszedł Piszczek, a nie Guerreiro (mój błąd) to raz, a dwa przy takim wyniku nawet wprowadzenie Meuniera nie wiązałoby się z ryzykiem straty 6 goli (sic!). Zresztą w meczach, które są już rozstrzygnięte najczęściej zdarzają się tego typu nieszczęsne sytuacje jak ta Morey'a, której faktycznie nie sposób było przewidzieć.
0 0
2 maja 2021, 21:37
Konto założone tylko w tym jednym celu. Co ty chłopie pieprzysz? Od dawna kiedy stałeś się chyba najczęściej komentującą osobą jesteś dla mnie błaznem tej strony. Czytając każda twoją wypowiedź mam odruchy wymiotne. Twoje gruncie, judasze z Monachium a teraz to... Jaka nieprzemyślana decyzja? Co Ty masz w głowie? To wina trenera czy wgl kogokolwiek? Kiedy przychodzi "popisać" się znajomością niektórych faktów, Ty nie wiesz kto strzelił bramkę i w jakich okolicznościach w finale Ligi Mistrzów.
0 -1
2 maja 2021, 21:50
I pewnie dlatego, że sytuacja miała miejsce po lewej stronie (a nie prawej stronie) miałem wrażenie, że Morey wszedł za Guerreiro, a nie za Piszczka.
0 0
2 maja 2021, 19:17
Wracaj szybko do zdrowia chłopaku
0 0
4 maja 2021, 12:03
Szybkiego powrotu !
0 0
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 31 22 5 4 71
2. RB Lipsk 31 19 7 5 64
3. VfL Wolfsburg 31 16 9 6 57
4. Eintracht Frankfurt 31 15 11 5 56
5. Borussia Dortmund 31 17 4 10 55
6. Bayer 04 Leverkusen 31 14 8 9 50
7. Borussia Mönchengladbach 31 12 10 9 46
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 426
2. arturborussen 417
3. jasiu85 411
4. ewerthon 405
5. panoli 405
6. victor 402
7. Michael_BvB 399
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis minutę temu

Lipsk nie gra wirtuozerii w ataku pozycyjnym a mimo to wybijamy na pałę jak w polskiej gównoklasie... panika niesamowita.

Sis
Sis 5 minut temu

Ja sie martwię że my gramy bez trenera a oni wręcz przeciwnie. Co z tego że mamy lepszych piłkarzy jak mogą nas rozklepać ustawieniem i zorganizowaniem.

Pawelinho
Pawelinho 5 minut temu

bez zaskoczenia.

konop
konop 5 minut temu

wolfsburg gol

Pawelinho
Pawelinho 6 minut temu

To bardziej nagelsman ma się czym martwić niż BVB.

Sis
Sis 7 minut temu

Lajpcyś nie wolno lekceważyć, jakaś konterka i przy 2-0 byłbym spokojniejszy.

Pawelinho
Pawelinho 8 minut temu

To lipsk więc spokojnie BVB ich nabije 2 albo 3:0.

Sis
Sis 9 minut temu

Marco TOP. Włączyłem streama, zara bedzie 1-1.

Pawelinho
Pawelinho 10 minut temu

Podanie na skrzydło w aut ooo

Maliniak1991
Maliniak1991 10 minut temu

tylko Piszczek wrócił do składu i odrazu wszystko lepiej wygląda

Szegii
Szegii 10 minut temu

Ale akcja.:)

Maliniak1991
Maliniak1991 12 minut temu

ale Hitz tragicznie gra nogami każde podanie wybicie aut

stopter.
stopter. 12 minut temu

terzicball :D

Maliniak1991
Maliniak1991 12 minut temu

Reus przebudzenie pod koniec sezonu

Andre_1909
Andre_1909 13 minut temu

Kurde nie skończyłem odkurzać panowie, dajcie luźniej trochę XD

robertoooo123321
robertoooo123321 13 minut temu

jazdo po LM

bizon5314
bizon5314 13 minut temu

No ładnie

Pawelinho
Pawelinho 13 minut temu

7 minuta. Nieźle

robertoooo123321
robertoooo123321 13 minut temu

REUSSSSS

Maliniak1991
Maliniak1991 13 minut temu

Reus

Pawelinho
Pawelinho 13 minut temu

Tor

Maliniak1991
Maliniak1991 13 minut temu

goool

Maliniak1991
Maliniak1991 14 minut temu

Co się z Hallandem dzieje co w lidze mistrzów już nie gramy to mu się nie chce już grać ?

bizon5314
bizon5314 16 minut temu

Hummels spóźniony ładnie

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 19 minut temu

Nagelsmann jaka stylówa.

obywatelap
obywatelap 20 minut temu

Albo i na 50%. Zainteresowanym klubom Raiola powie nieoficjalnie, że młody się oszczędza :P