Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Kontrowersje po blamażu ze Stuttgartem - Zorc ostentacyjnie opuścił stadion!

12 grudnia 2020, 21:33, IT
Kontrowersje po blamażu ze Stuttgartem - Zorc ostentacyjnie opuścił stadion!

Dzieje się w Dortmundzie. O godzinie 19:31 Michael Zorc ostentacyjnie opuścił Signal Iduna Park. Już dwadzieścia minut później krótkiego komentarza udzielił Hans-Joachim Watzke:

– Jeśli przegrywasz 1:5 na własnym stadionie, nie można zaliczyć tego dnia do udanych. Zastanawiam się, kiedy ostatnio przegraliśmy tak wysoko u siebie. To nie jest miłe uczucie.

Prezes BVB został zapytany także o konsekwencje (m. in. przyszłość Favra) dzisiejszych zdarzeń:

– Musimy dokładnie przeanalizować to, co się dzisiaj wydarzyło.

Dziennikarze próbowali uzyskać jeszcze więcej informacji, ale Watzke nie udzielił odpowiedzi.

Źródło: www.bvb.de / Foto: www.bvb.de

16 komentarzy ODŚWIEŻ

12 grudnia 2020, 22:46
Wywal go Achim, rok za późno ale zawsze
2 0
12 grudnia 2020, 23:07
Ostentacyjnie opuścił stadion? Ciekawe, foch czy biegunka?
3 0
12 grudnia 2020, 23:19
Przypominam, że Peter Stoger wrócił do trenerki ;) Prowadzi teraz Austrię Wiedeń. A tak na serio, to jest kilka ciekawych nazwisk bez pracy: https://www.transfermarkt.pl/trainer/verfuegbaretrainer/statistik
1 0
12 grudnia 2020, 23:33
Marzenie - obudzić się jutro rano i zobaczyć informacje o zwolnieniu dziadka :)
4 0
13 grudnia 2020, 00:10
Ruhr24 podaje, ze dopiero w styczniu podejmą decyzje wiec nie miejcie nadziei
3 0
13 grudnia 2020, 00:59
Wagner Wagner Wagner !!!!!
0 0
13 grudnia 2020, 06:17
Tak przeanalizujmy.
Bramkarz - przy stałych fragmentach i dośrodkowaniach przyspawany do linii bo nie umie grać w powietrzu, jak się broni karne to widział w telewizji i tak go to nudziło, że teraz przy karnym pierwszy się kładzie spać, po jego interwencjach widać że on sam nie wierzy że obroni.
Obrońcy - na bokach dwa kurduple Guerreiro, Passlack i Morey (+ patrz wyżej i masz zabójczą kombinację) albo ludzie straty Schulz i Mounier
Na środku Hummels król sprintu (więc grajmy wysoką linią obrony), Akanji bomba która może wybuchnąć w każdej chwili, pomocnik Can i Zagadou człowiek kontuzja oraz Piszczek przed emeryturą
Pomoc - na środku podawacze głównie do tyłu lub po obwodzie Witsel, Dahoud do tego junior Bellingham i defensywny Delaney. Jedynie Brandt coś się stara grać szybciej do przodu ale występuje tam od święta a tak to się błąka.
Na bokach Jadon sprzedajcie mnie bo już mi się nie chce Sancho, Hazard który dobrze wygląda tylko ze słabszymi drużynami, Reyna który jako jedyny w formacji jest teraz w formie, ciekawe jak długo
Napastnicy - a raczej napastnik Haaland który już dzwoni do agenta że pora spierdzielać + pseudo Reus który biega po boisku i szuka formy, rezerwista-madrytysta Reinier oraz junior Moukoko
Trener wf-ista teoretyk: jak będziemy klepali to nam nie strzelą więc klepmy jak najwięcej i jak najwolniej aż wszystkim się grać odechce i będzie dobry wynik 1:1 Tylko że klepać to też trzeba umieć i wiedzieć kiedy a ile kontr po stratach dostajemy co mecz?
Prezes - który jest kilkadziesiąt lat za buyernem
Dyrektor sportowy który sprowadza samych pomocników
Może jeszcze wykresik i tabelkę?

Nie mamy złych piłkarzy tylko piłkarzy bez formy, dziury w formacjach które nie są na czas wypełniane i przez to od lat mamy kolejne sezony przejściowe. Do tego trener, który uczepił się jednego pomysłu "klepania na czas" i nie potrafi tego cyrku poukładać.
Edytowano dnia: 13 grudnia 2020, 06:27
5 0
13 grudnia 2020, 06:35
Obrona to jedno, ale to co się dzieje w ataku to jest dramat!
Tam nie ma żadnych strzałów, wrzutek, niczego! Przy takim potencjale ofensywy, my nie pokazujemy nic! Takich przeciwników jak Koln, Stuttgart, czy Augsburg powinniśmy MIAZDZYC!!! Tymczasem ataki są wolne, bez pomysłu i głównie sprowadzają się do gry po obwodzie aż do straty piłki.

I jeszcze raz to napiszę: jak widzę tą bezradna gębę dziada po każdej stracie bramki, to wiem że tam nie ma zadnego planu na grę.

Jeżeli chcą coś osiągnąć to muszą ściągnąć kogoś z nazwiskiem, który poukłada i wstrząśnie zespołem. Marsch, Pochettino, ktoś z najwyższej półki. W końcu jesteśmy klubem ze ścisłego topu.
1 0
13 grudnia 2020, 07:18
Jaki tytul miala seria :) dramatow Adasia Mickiewicza, moze ktos pamieta??
0 0
13 grudnia 2020, 10:06
Łał... to pokazał. Jestem niemal pewny, że w ramach wściekłości zabiorą Favre'owi kupon rabatowy na gadżety BVB (dodatkowe oszczędności).

Dzisiaj o tej porze powinna być już informacja, że zostaje zwolniony. Niestety to jest Borussia Dortmund. Zaglądnęli do skarbonki, zobaczyli duże minusy w związku z Covid i stwierdzili, że muszą z nim przetrzymać do lata. Szkoda tylko, że w lecie nie będzie nawet LM i minusy tylko się będą zwiększać, ale oni nie są od myślenia.

Dodam tylko jeszcze małą dygresje co do gry BVB:

Ta drużyna nie umie strzelać z dystansu. Dlaczego wygrali z Zenitem? Bo Witsel zszokował ich wszystkich strzelając spoza 16 metra.
Teraz obrońcy nawet najgorszych drużyn wiedzą, że żeby wygrać z BVB wystarczy ustawić się w 10 we własnym polu karnym. W końcu oni nie strzelają z dystansu, a jak nie będą mieć piłki w polu bramkowym, to nie będą strzelać. No i na dodatek strzelają tylko wtedy, kiedy nikogo nie ma w tym polu karnym z naszych, bo jak jest to gramy typową klepę - ty do mnie, ja do Ciebie, dopóki nie stracimy piłki.
Żenujące to było wczoraj, jak na 5 metrze ktoś tam miał piłkę i postanowił odgrywać do innego "bo tak trzeba". Typowy styl favre: wolno, mozolnie, bez strzałów. Już nie wspominam o "gegenpressingu" za czasów Kloppa, ale ta drużyna nawet w pressingu nie umie grać. A jak rywale dodatkowo dołożą pressing to mają niemal pewną wygraną i gola.
Jeżeli go nie zwolnią, to zaczynam kibicować rywalą i mam nadzieje, że przegrają również z werderem i brunszwikiem. Trudno - wszystko dla przyszłego dobra BVB, bo jeżeli zrealizują swój cel i zatrzymają go do lata, to w przyszłym sezonie Borussia nie będzie narzekała na ciężkie tygodnie, bo będzie grała tylko w soboty-niedziele.
2 0
13 grudnia 2020, 10:13
Dokładnie. To przypomina Barce z późnych lat Guardiolowskich, gdzie wszyscy już ich przeczytali. Klepka, klepka, zero strzałów, aż do wyzygu...
A co najgorsze - brak jakiego kolwiek planu B!
Teraz wygląda to tak: przegrywamy, to wpuszczamy jakiegoś mocno ofensywnego zawodnika kosztem obrońcy lub cofniętego pomocnika i narażamy się na kontry mając szybkiego jak wóz z węglem Hrummelsa i zwrotnego jak TIR z naczepa Akanji'iego....
1 0
13 grudnia 2020, 10:24
Kwestia ustawienia to osobna sprawa:
(pozycja - kto gra na tej pozycji w BVB)
bramka - cóż, tu nie ma miejsca na kombinowanie
lewy wahadłowy - lewy wahadłowy
środek obrony - defensywny pomocnik (Can), prawy obrońca (Piszczek)
prawy wahadłowy - prawy obrońca (Meunier lub Morey)
środek pomocy - środkowy pomocnik
lewy skrzydłowy - ofensywny pomocnik (Reyna, Reus), środkowy pomocnik (Brandt)
ofensywny pomocnik - brak (gramy inną formacją), lub środkowy pomocnik (Brandt)
prawy skrzydłowy - środkowy pomocnik (Brandt), ofensywny pomocnik (Reyna)
napastnik - środkowy pomocnik (Brandt), lewy skrzydłowy (Hazard) lub ofensywny pomocnik (Reus, Reyna).

Do tego dodajmy, że "nominalni" piłkarze to totalny szrot (Meunier, Schulz, Dahoud) i efekt był widoczny wczoraj.
1 0
13 grudnia 2020, 10:08
To nie jest miłe uczucie, ale to m.in. pańskie dzieło, drogi panie. No i co wy chcecie analizować? Waszą od lat katastrofalną politykę klubową, tworzenie rodzinnej atmosferki, pomoc zawodnikom, którzy się na nas wypięli, wprowadzanie systemu holenderskiego (szkolenie młodych i ich sprzedaż), czołobitność i kompleksy wobec bayernu, stawianie na słabych trenerów lub mocna ingerencja w ich pracę, mentalność przegrywów, kretyńskie wypowiedzi, transfery na pozycje dobrze obsadzone, a ich brak na te potrzebne (np. napad, obrona), kłamstwa rzucane dla mediów? Kogo będziecie teraz winić? Pewnie wszystkich naokoło, tylko nie siebie, bo przecież Wacek sprawił, że przed pandemią wychodziliśmy na finansowy plus. A to że brak trofeów? E tam.... No i mamy efekty.

Te efekty są widoczne już dłuższy czas, ale minimalizm jakim od lat się karmi zarząd, ostatnie mecze, które ładnie przypudrowały trupa oraz dobra kondycja finansowa klubu sprawiły, że ta żaba nawet nie czuje, że woda powoli zamienia się we wrzątek. Ale wrzątek w końcu wykipiał, żaba się ugotowała, trup się rozłożył a pudru zabrakło. Kogo obwinią? Kto jest wg Wacka winny? Pewnie wszyscy tylko nie on.

Wiele osób na tym forum pisze już o tym od lat, piszą trafne analizy, a są tylko amatorami. Jeśli amatorzy widzą co się dzieje, a nie widzą tego profesjonaliści, zawodowcy, to wiedz że coś się dzieje.

Mam wrażenie, że w obecnym stanie nawet z Ronaldo i Messim w składzie byłoby bardzo podobnie. Mam nadzieję, że po tym meczu zmieni się to, co powinno, ale jest to bardzo mała nadzieja, bo Wacek będzie pewnie widział winę wszędzie, tylko nie w sobie.
4 0
13 grudnia 2020, 10:14
Dokładnie!
0 0
13 grudnia 2020, 10:15
Nic nie WKU.... mnie jak ten wasalizm wacka względem chlewni. Ta Piz...ość udziela się wszystkim w klubie.
1 0
13 grudnia 2020, 14:28
Za lucka jedynie JESSIE MARSCH.
0 0
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. RB Lipsk 23 15 5 3 50
2. Bayern Monachium 22 15 4 3 49
3. VfL Wolfsburg 23 12 9 2 45
4. Eintracht Frankfurt 23 11 9 3 42
5. Borussia Dortmund 23 12 3 8 39
6. Bayer 04 Leverkusen 23 10 7 6 37
7. Union Berlin 23 8 10 5 34
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. JungKamil3 324
2. arturborussen 321
3. Boro 312
4. ewerthon 309
5. Kamil0079 309
6. jasiu85 306
7. kolekcjoner89 303
cała tabela

shoutbox

fanatyk88
fanatyk88 27 minut temu

Przecież Schmelzer jest kontuzjowany jeszcze od poprzedniego sezonu. To jest oczywiste że za Guerreiro zagra jutro Schulz. Nie nastawiajcie się na żaden inny wariant.

MAKAVELI
MAKAVELI godzinę temu

Mam pytanko, dlaczego Łukasza nie było nawet na ławce w PN, jakaś kontuzja?

obywatelap
obywatelap godzinę temu

Schulz się ogarnął trochę (patrz ostatni mecz), ale z nim nigdy nic nie wiadomo. Do wyboru jest też kulawy Schmelzer pokryty już pajęczyną. Meunier lub Passlack po lewej? Jeszcze większe ryzyko chyba.

Kuba726
Kuba726 godzinę temu

Wyczuwam Schulza oraz Hazarda na flance..będzie mega ciężko ale to jest piłka takze warto mieć nadzieję do końca

Alex139
Alex139 godzinę temu

Dobrze kto za Guereirro? Nie rozsmieszajcie mnie nawet Schultzem

obywatelap
obywatelap godzinę temu

Skoro Arminia może urwać punkty na Chrum Arena, to BVB również. Problemem od zawsze jest nastawienie.

bvbbb
bvbbb godzinę temu

oby nic poważnego

bvbbb
bvbbb godzinę temu

a były jakieś

julo1000000
julo1000000 godzinę temu

Szkoda bo nasze szanse bardzo spadają bez nich w tym meczu

Alex139
Alex139 godzinę temu

Bez Jadona, Rafy i Gio... :(

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

https://pbs.twimg.com/media/EvuAox0XcAAeJnV?format=jpg&name=medium A propos z ciekawostek - najbardziej rozbrajająca nominacja Paulo Souzy - Sebastian Kowalczyk to tak jak by powołał Frączczaka! Aczkolwiek fajnie widzieć dwójkę piłkarz Pogoni w kadrze Polski.

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

*a co do

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

a co wykropkowanego to można to podłączyć również pod "j***ć peło" bo w zasadzie i jedno i drugie jest siebie warte.

Pawelinho
Pawelinho 2 godzin temu

Adolf to dobra propozycja?

Murzyn
Murzyn 2 godzin temu

Tak, będzie konkurs. Z jednej strony nowy nick nie może być homofobiczny, rasistowski, seksistowski ani w ogóle dyskryminujący, a z drugiej strony nie może obrażać niczyich uczuć religijnych, politycznych, historycznych. Pozostaje mi więc chyba tylko ".......", choć niektórzy mogą stwierdzić, że to pochodzi od wygwiazdkowanego "jebać pis". Ciężkie zadanie, ciężkie.