Na konferencji prasowej przed meczem w Bielefeldzie pojawili się Lucien Favre oraz Michael Zorc. Oto zapis z ich wypowiedzi.
Lucien Favre o...
... sytuacji kadrowej: – Nikt nie został kontuzjowany, wszyscy są gotowi. Jedynie Nico Schulz ma pewne problemy i najprawdopodobniej opuści jutrzejsze spotkanie.
... Reusie: – On nadal potrzebuje czasu, pauzował przecież przez ponad 6 miesięcy. Musimy zachować ostrożność, a mecze co trzy dni nam tego nie ułatwiają.
... swoim zachowaniu przy linii: – Obecnie jestem trochę mniej aktywny, ponieważ moi zawodnicy słyszą wszystko, co do nich mówię. To jest zupełnie inna sytuacja, niż jak na stadionie jest 80 tysięcy kibiców.
... składzie personalnym: – Będziemy rotować, to jest jasne, logiczne i konieczne. Musimy przygotować się na wiele ewentualności, Bielefeld na pewno wywrze na nas presję.
Michael Zorc o...
... dyskusji na temat umiejętności przywódczych Reusa: – Jest jednym z najważniejszych zawodników w naszym zespole, cieszymy się, że wrócił. Nie widzę żadnego sensu w tym sporze.
... sytuacji w świecie Bundesligi: – DFL stworzyło świetne zasady dotyczące zachowania higieny. Ważne jest, abyśmy nadal mogli grać i przede wszystkim pracować.
... trenerze Arminii: – Uwe wybrał własną ścieżkę i niezmiernie się cieszę, że znowu się zobaczymy. To wspaniały facet.
... nadchodzącej przerwie reprezentacyjnej: – Gdybyśmy zabronili zawodnikom wyjazdu na zgrupowanie, nie spodobałoby się to wielu osobom. To nie jest w naszym interesie. Rozmowa z zawodnikami i związkami piłkarskimi będzie bardzo ważna. Chcemy zadbać o to, żeby wyjazdy były jak najbardziej bezpieczne.
... Canie: – Czuje się dobrze, ma tylko łagodne objawy.
------------------- Bürki --------------------
Meunier (Morey) - Hummels - Akanji - Passlack
-------------- Brandt - Bellingham ------------
------ Reinier ---- Reus ----- Hazard -------
------------------- Haaland -------------------