Szkoleniowiec Borussii Dortmund, Lucien Favre ocenił środowy mecz Ligi Mistrzów z Lazio Rzym, który zakończył się porażką 1:3. Szwajcarski opiekun BVB był bardzo rozczarowany postawą swoich podopiecznych.
– Nie widziałem dzisiaj wiele dobrego w naszej grze, ale pomimo to stworzyliśmy cztery lub pięć okazji do zdobycia gola. Powinniśmy być bardziej konsekwentni.
– Rozpoczęliśmy to spotkanie w najgorszy możliwy sposób poprzez szybko straconą bramkę po niepotrzebnej stracie piłki. To był prezent dla Lazio. Powinniśmy uspokoić sytuację, ale w naszej grze było widać nerwowość, a następnie straciliśmy drugiego gola. Udało nam się strzelić bramkę na 1: 2, ale dopiero w drugiej części.
– Nie broniliśmy się dzisiaj dobrze jako zespół. W Hoffenheim poszło nam dobrze, niestety teraz nie. Poradzimy sobie w następnych meczach, ale musimy być lepsi. Jestem bardzo rozczarowany dzisiejszą postawą.