Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Mocarstwowe plany Herthy ? Götze na wyciągnięcie ręki?

30 grudnia 2019, 13:24, KP
Mocarstwowe plany Herthy ? Götze na wyciągnięcie ręki?

Wszystko wskazuje na to, że wraz z początkiem zimowego okienka transferowego rozpocznie się transferowa ofensywa Herthy Berlin, która pod wodzą nowego inwestora ma stać się jednym z czołowych niemieckich klubów.

? Możemy teraz pozwolić sobie na transfery zawodników, którzy wcześniej byli poza naszym zasięgiem ? powiedział w poniedziałek trener berlińskiego klubu, Jürgen Klinsmann.

W niedzielę 29 grudnia, Hertha jako pierwszy klub w Bundeslidze rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. 2 stycznia stołeczny klub wyjedzie na obóz treningowy w Orlando na Florydzie (do 10 stycznia) ? niewykluczone, że wezmą już w nim udział nowi zawodnicy.

W ostatnich dniach z transferami do Herthy łączeni byli Granit Xhaka (Arsenal), Julian Draxler (Paris St. Germain) oraz Mario Götze z Borussii Dortmund.

Niemiecki zawodnik w Borussii zmuszony jest pełnić rolę napastnika, jednak również na tej pozycji może być mu ciężko o regularne występy w rundzie wiosennej.

Borussia pozyskała ostatnio Erlinga Haalanda z Salzburga i jeżeli w klubie pozostanie Paco Alcacer (łączony z przenosinami do Atletico Madryt), Götze może jeszcze rzadziej meldować się na murawie.

Wielkim zwolennikiem pozyskania Götzego jest sam Klinsmann. Spekuluje się jednak, że piłkarz, który przebywa obecnie na wakacjach w Dubaju wolałby przenieść się do bardziej renomowanej drużyny niż Hertha, która dopiero wdraża w życie swój projekt.

Źródło: www.spox.com / Foto: www.ruhrnachrichten.de / Foto:
7 komentarzy ODŚWIEŻ
30 grudnia 2019, 14:51
Jeszcze jak by zapłacili nam za niego to byłby cud. Powrót synów marnotrawnych nie jest u nas udany.
0 0
30 grudnia 2019, 15:15
Trudno się z tym co napisałeś nie zgodzić.

Oby tylko nie skończyło się tak, że Hertha podpisze z nim kontrakt, ale dopiero od 1. lipca, a nie zimą.Wtedy BVB zostanie z niczym co idealnie podsumowałoby ten nieudany powrót kolejnego, który mógł być kimś, a z roku na rok wygląda tak jak Nuri czyli coraz słabiej (zresztą w obu przypadku powinna to być przestroga dla piłkarzy bo nie każdy będzie Lewandowskim).

No ale jak będzie i czy w ogóle do tego dojdzie to jak mawiał klasyk pożyjemy zobaczymy.
0 0
30 grudnia 2019, 15:19
Jak Hertha chce w ten sposób aspirować do miana czołowej drużyny Bundesligi to szkoda czasu i pieniędzy. W zamian za tych wypalonych grajków spokojnie można poszukać takich Rashicow, Lukebakiów czy innych Davisów. Takich chłopaków jest pełno tylko trzeba umieć szukać.
0 0
30 grudnia 2019, 20:19
Oj donpedro nie zapeszaj bo jeszcze go nie odkupią i zostanie :)
Mario to świetny ruch idź do Berlina :)
0 0
30 grudnia 2019, 23:42
Jestem gorącym zwolennikiem tego transferu.
0 0
30 grudnia 2019, 23:55
Don Pedro
Götze ma nazwisko, i tylko o to im pewnie chodzi.
0 0
1 stycznia 2020, 12:30
Oby doszli do porozumienia jak najszybciej!
0 0

sklep z częściami samochodowymi online – iParts.pl

tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 18 16 2 0 50
2. Borussia Dortmund 18 11 6 1 39
3. TSG 1899 Hoffenheim 17 10 3 4 33
4. RB Lipsk 17 10 2 5 32
5. VfB Stuttgart 17 10 2 5 32
6. Bayer Leverkusen 17 9 2 6 29
7. Eintracht Frankfurt 18 7 6 5 27
8. SC Freiburg 17 6 5 6 23
9. Union Berlin 17 6 5 6 23
10. 1. FC Köln 18 5 5 8 20
11. Borussia Mönchengladbach 18 5 5 8 20
12. VfL Wolfsburg 18 5 4 9 19
13. Werder Brema 17 4 6 7 18
14. Hamburger SV 17 4 5 8 17
15. FC Augsburg 17 4 3 10 15
16. 1. FC Heidenheim 18 3 4 11 13
17. FSV Mainz 18 2 6 10 12
18. FC St. Pauli 17 3 3 11 12
cała tabela
Partnerzy: Portal rolniczy, Portal ogrodniczy, Portal motoryzacyjny, Portal o zwierzętach, Portal lifestyle, Portal dla nastolatek, Portal dla kobiet, Konin wiadomości, Portal biznesowy, Portal sadowniczy, Portal modowy, Wiadomości Śląsk, Pozycjonowanie stron Swarzędz
shoutbox
wola
wola 6 minut temu

CAN ma chłopak nerwy

Mattii
Mattii 7 minut temu

0:1

Mattii
Mattii 9 minut temu

Ale poszedł na przebój Giurassy i karny

wola
wola 11 minut temu

;-)

Danzig
Danzig 12 minut temu

Nie mam nic przeciwko syjonistom.Rebe Jankiel pewnie też potwierdzi.Szalom!

wola
wola 14 minut temu

myślałem, żę Syjoniści

Danzig
Danzig 14 minut temu

Nie piłem a piszę byle jak.Unioniści.Wniosek:nie piłeś - wypij!i

Danzig
Danzig 16 minut temu

Unioniśc nie nioniści

Danzig
Danzig 16 minut temu

Porażka Bayernu to tylko ciekawostka.Dla nas nic to nie znaczy.Może tylko. że My i oni mamy po 1-nej porażce.Oby w Starej Leśniczówce nioniści nie upolowali BVB.

wola
wola 20 minut temu

brak dziesiątki rzuca się w oczy. Tu musiałyby wahadła zdominować ten mecz, albo Nmecha pokazać wreszcie formę. Jeśli tak się nie stanie Tytanic zacznie tonąć, a środę na horyzoncie INTER z DIMARCO.

wola
wola 32 minut temu

pierwszego zdania proszę nie czytać!!

wola
wola 33 minut temu

a jakby co, można będzie obniżyć mu kontrakt o milion, przedłużyć o kilka lat i zaprezentować nową ''szóstkę''. Nie oglądam ligi włoskiej, ale wczoraj obejrzałem mecz INTER ? PISA 6:2 Inter przegrywał 0:2 w 30 minucie. Co robi trener? Wpuszcza DIMARCO na lewe wahadło. Do przerwy padają 3 bramki, a po przerwie jeszcze 3. Dobrze grał Zieliński, ale całym Spielmacherem, który decydował o grze był Dimarco. Rewelacja!!!

BVBdude
BVBdude 43 minut temu

Bayern dziś przegrał więc my też! Taka moja prognoza

Rebe Jankiel
Rebe Jankiel godzinę temu

Tyle drewna, że w piecu można dobrze napalić

wola
wola godzinę temu

Guirassy i Silva razem, coś nowego!

Mattii
Mattii godzinę temu

W przodu dziś trio Giurassy, Beier i Silva

Rebe Jankiel
Rebe Jankiel godzinę temu

Gonimy lamusów z Monachium! XD

Alex3110_
Alex3110_ godzinę temu

Brawo Augsburg!

Adam76
Adam76 godzinę temu

Fajnie żeby nasi nie śpi....lili mi weekendu bo jest pięknie ale Augsburg czapki z głów zagrali odważnie i zasłużone zwycięstwo

Alex3110_
Alex3110_ godzinę temu

Tylko to zły prognostyk, Nasi zazwyczaj tego nie wykorzystują

Adam76
Adam76 godzinę temu

Yuppppiiiiii

Alex3110_
Alex3110_ godzinę temu

Yeah

Alex3110_
Alex3110_ godzinę temu

Augsburg musisz!

dawid2468
dawid2468 2 godzin temu

Nie napisali, że wraca...

Rebe Jankiel
Rebe Jankiel 4 godzin temu

To Maatsen strzelił bramkę w Berlinie w 2024. Ale nie słyszałem, żeby wracał do nas.

Kicinho
Kicinho 4 godzin temu

Oficjalny profil fb BVB wstawił filmik z Maatsene/Sancho nie jestem pewien który to był, w którym podpis brzmi, że niewairygodne że on wraca? Coś wiecie?

Adam76
Adam76 6 godzin temu

Ale dziś jak zawsze stawiam na BVB będzie ciężko ale dobrze wygramy

Adam76
Adam76 6 godzin temu

Popieram skoro nie wzmacniamy się zimą czemu nie spróbować,z jednej strony nie dziwię się Kovacowi bo boi się o posadę z 2 strony to ryzyko nie jest aż tak duże patrząc na formę niektórych piłkarzy a tak jak wspomniałem niektórym mogło by to dać trochę do myślenia że zostają wypychani przez młodzież mogli by się wziąć za siebie bo ciężko będzie w innym klubie o taki kontrakt

Alex3110_
Alex3110_ 6 godzin temu

Chłopaki, ale większość Naszych "gwiazd" gówno gra, i to od miesięcy, dlaczego więc nie zaryzykować i wprowadzać młodych? Czy byśmy dużo stracili uważam, że nie, a moglibyśmy zyskać.

Adam76
Adam76 Dzisiaj, 10:11

Zaczyna się ból dupy żeby wydać 10 baniek ale młodzi za słabi

statystyki
Użytkownicy online: mendzi79, sebian
Gości online: 40
Zarejestrowanych użytkowników: 10364
Ostatnio zarejestrowany: panguur
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem