Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
zapamiętaj mnie
Załóż konto

Regulamin

1. Niniejszy regulamin obowiązuje każdego użytkownika serwisu. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia użytkownika z jego przestrzegania. Osoba, która odwiedza serwis, automatycznie obejmowana jest obowiązującym regulaminem.

2. Celem serwisu Borussia.com.pl jest dostarczanie informacji oraz promowanie klubu w Polsce.

3. Utrzymaniem porządku na stronie zajmuje się administracja strony. Serwis Borussia.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy użytkowników.

4 Administratorzy mają prawo do usuwania lub zmiany komentarzy w każdej chwili jeżeli uznają to za stosowne. Dotyczy to również dodawania ostrzeżeń i blokowania\usuwania kont użytkowników.

5. Zabrania się używania wulgaryzmów oraz obrażania innych osób (także tych związanych z klubem - piłkarzy, zarząd itd.) w komentarzach. Publikowanie komentarzy o treściach rasistowskich lub dotyczących nietolerancji wyznaniowej także jest zabronione. Komentarze powinny być związane z informacją zawartą w wiadomości. Niedopuszczalne jest także reklamowanie adresów swoich stron internetowych.

6. Zabrania się tworzenia multikont. Posiadanie więcej niż jednego konta, będzie karane trwałą blokadą wszystkich kont danego użytkownika.

7. Niestosowanie się do zasad powyższego regulaminu będzie skutkować czasową\stałą blokadą\usunięciem konta.

8. Wszelkie błędy oraz propozycje związane z serwisem należy przedstawić administratorowi strony.

9. Władze portalu zastrzegają sobie prawo do zmian regulaminu.

Ostatnio zmodyfikowano: 3 lata temu