Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
zapamiętaj mnie
Załóż konto

Jak kupić bilet?

Jako że Borussia to jeden z najpopularniejszych niemieckich klubów, kupić bilet na jej mecz w Dortmundzie jest wyjątkowo trudno. Jeśli wejściówek nie chcemy lub nie możemy kupić bezpośrednio w Dortmundzie, wówczas należy złożyć zamówienie przez Internet na stronie www.eventimsports.de Jest to przedsiębiorstwo, które ściśle współpracuje z Borussią przy dystrybucji biletów.

Inną metodą jest po porostu zadzwonienie na numer 0049-1805309000, gdzie można zamówić bilety. Oczywiście kupno kart na mecz BVB jest bardzo trudne, a zamówienia należy często dokonać na kilka miesięcy przed spotkaniem.

Ceny uzależnione są od miejsca, a także od rywala. Najtańsze bilety są do nabycia już za 12 euro. Są to miejsca stojące. Jeszcze mniej zapłacą kibice, którzy nie ukończyli 14 lat. Najdroższe dostępne dla zwykłych kibiców bilety kosztują 55 euro.

Jeśli zamawiamy bilety przez Internet lub telefonicznie, można zapłacić przelewem lub po prostu kartką kredytową. Jeśli mieliśmy szczęście i udało nam się zdobyć bilet, wówczas zostanie on przesłany na wskazany adres.

Ostatnio zmodyfikowano: 3 lata temu