Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
zapamiętaj mnie
Załóż konto
Forum Borussia Dortmund

Przyszły mecz

Manchester City - Borussia Dortmund
Bundesliga
sobota, 21.07.2018; 03:05

Poprzedni mecz

Austria Wiedeń 0:1 Borussia Dortmund
Mecz towarzyski
piątek, 13.07.2018; 19:00

Tabela Bundesligi

  • 1
  • Bayern Monachium
  • 34
  • +64
  • 84
  • 2
  • Schalke 04
  • 34
  • +16
  • 63
  • 3
  • TSG Hoffenheim
  • 34
  • +18
  • 55
  • 4
  • Borussia Dortmund
  • 34
  • +17
  • 55
  • 5
  • Bayer Leverkusen
  • 34
  • +14
  • 55
  • 6
  • RB Lipsk
  • 34
  • +4
  • 53
  • 7
  • VfB Stuttgart
  • 34
  • 0
  • 51
  • 8
  • Eintracht Frankfurt
  • 34
  • 0
  • 49
  • 9
  • Borussia M'gladbach
  • 34
  • -5
  • 47
  • 10
  • Hertha Berlin
  • 34
  • -3
  • 43
  • 11
  • Werder Brema
  • 34
  • -3
  • 42
  • 12
  • FC Augsburg
  • 34
  • -3
  • 41
  • 13
  • Hannover 96
  • 34
  • -10
  • 39
  • 14
  • FSV Mainz
  • 34
  • -14
  • 36
  • 15
  • SC Freiburg
  • 34
  • -24
  • 36
  • 16
  • VfL Wolfsburg
  • 34
  • -12
  • 33
  • 17
  • Hamburger SV
  • 34
  • -24
  • 31
  • 18
  • FC Köln
  • 34
  • -35
  • 22

Zawodnicy

  • Roman Weidenfeller
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów3
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Dan-Axel Zagadou
    Obrońca, Francja
    Rozegranych meczów16
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone3 / 1
  • Jadon Sancho
    Napastnik, Anglia
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty1 / 4
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Nuri Sahin
    Pomocnik, Turcja
    Rozegranych meczów25
    Gole / Asysty2 / 3
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Andrey Yarmolenko
    Napastnik, Ukraina
    Rozegranych meczów25
    Gole / Asysty5 / 3
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Mario Götze
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów32
    Gole / Asysty2 / 6
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marco Reus
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty7 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Raphaël Guerreiro
    Obrońca, Portugalia
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty2 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Alexander Isak
    Napastnik, Szwecja
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty1 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Jeremy Toljan
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów23
    Gole / Asysty1 / 3
    Żółte kartki / Czerwone4 / 0
  • Manuel Akanji
    Obrońca, Szwajcaria
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Sebastian Rode
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Mahmoud Dahoud
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów33
    Gole / Asysty0 / 6
    Żółte kartki / Czerwone4 / 0
  • Maximilian Philipp
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów28
    Gole / Asysty9 / 4
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Andre Schürrle
    Napastnik, Niemcy
    Rozegranych meczów25
    Gole / Asysty3 / 4
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Christian Pulisic
    Pomocnik, USA
    Rozegranych meczów41
    Gole / Asysty5 / 6
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Shinji Kagawa
    Pomocnik, Japonia
    Rozegranych meczów26
    Gole / Asysty6 / 4
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sokratis
    Obrońca, Grecja
    Rozegranych meczów42
    Gole / Asysty2 / 0
    Żółte kartki / Czerwone9 / 1
  • Łukasz Piszczek
    Obrońca, Polska
    Rozegranych meczów31
    Gole / Asysty0 / 4
    Żółte kartki / Czerwone5 / 0
  • Gonzalo Castro
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów28
    Gole / Asysty1 / 3
    Żółte kartki / Czerwone4 / 0
  • Marcel Schmelzer
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów26
    Gole / Asysty1 / 1
    Żółte kartki / Czerwone4 / 0
  • Julian Weigl
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów32
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone8 / 0
  • Jacob Bruun Larsen
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sergio Gomez
    Pomocnik, Hiszpania
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Ömer Toprak
    Obrońca, Turcja
    Rozegranych meczów35
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Erik Durm
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Bürki
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów46
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone5 / 0
  • Michy Batshuayi
    Napastnik, Belgia
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty9 / 1
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0

Piłkarz meczu

Roman Weidenfeller

Piłkarz meczu z Hoffenheim

Sonda

Czy Peter Stöger powinien prowadzić Borussię Dortmund również w sezonie 2018/19?

Tak7%
Nie93%
Łącznie głosów: 158

Ostatnio na forum

Klasyfikacja typera

Wyszukiwarka



Media: Borussia postara się o wykup Batshuayia

Dodał: JK, 17.04.2018; 12:10;
Rozmiar czcionki:
11 - 12 - 13

W niedzielnym meczu z Schalke Michy Batshuayi doznał urazu więzadeł w stawie skokowym. Jego leczenie potrwa 4-6 tygodni, co oznacza, iż Revierderby mogły być ostatnim występem Belga w czarno-żółtych barwach. Według najnowszych doniesień, Borussia zamierza jednak postarać się o wykup napastnika.

Chelsea nie zgodziła się na wpisanie w umowę opcji pierwokupu, lecz to nie zabrania westfalskiemu klubowi złożyć oferty za utalentowanego snajpera. W lutym Hans-Joachim Watzke przyznał, że Borussia postara się o zakontraktowanie reprezentanta Belgii.

Londyńczycy oczekują za zawodnika 50 milionów funtów (ok. 58 milionów euro), jednak jego wartość może wzrosnąć w przypadku dobrych występów na mundialu w Rosji.



Źródło: www.standard.co.uk / Foto: www.bvb.de

Media: Borussia postara się o wykup Batshuayia

Dodał: JK, 17.04.2018; 12:10;
Komentarze: 17


Komentarze użytkowników

TommyGun09, 18.04.2018; 20:31:

Tak tylko że on dobrze gra tylko we Włoszech i o to mi chodzi. Skauting mamy w porządku, przynajmniej do niedawna ale aklimatyzacja zawodnika to inna sprawa a Bats ładuje bramki od pierwszego meczu.

fanatyk88, 18.04.2018; 13:13:

TommyGun akurat Immobile w takiej formie jak w tym sezonie to bym chetnie u nas widzial ;)

TommyGun09, 18.04.2018; 06:31:

Drogo? Drogo ale gość jest pewniakiem. Już teraz strzela bramki przy naszej słabej grze. Czy znajdziemy kogoś tańszego? Pewnie, że znajdziemy tylko wcale nie ma pewności że ten ktoś z miejsca wypali i ryzyko takiego transferu jest większe.
Niech próbują coś stargować ale gość powinien być numerem 1 na liście i dopiero jak dojdziemy do ściany typu klauzula wykupu to kogoś innego wtedy zakontraktować.
Ja rozumiem że Watzke chce być do przodu na każdym transferze (Auba 65mln - opłaty/prowizje < Bats 58mln + opłaty/prowizje) ale czasem trzeba wydać więcej żeby mieć spokój a nie drugiego Immobile.

Lukasz84, 17.04.2018; 18:50:

co do znikania ?? a jak bylo z Obama 70 minuta meczu a my sie zastanawialismy czy on jest na boisku... co ma zrobic napastnik jak pomoc gra padake i zadnch pilek nie dostaje , malo razy Michy sie wracal pod 1/2 i bral sie za rozgrywanie ? jak pomoc u nas bedzie grac to Michy wypali jak rakieta.... slaby Obama walil gol za golem po 3 sety na mecz marnowal a i tak mial od h.. goli.. bo z pomocy byly dobre podania ... ja jestem dobrej mysli ...

Lukasz84, 17.04.2018; 18:45:

@Kristf, podaj pare nazwisk z ciekawosci kogo bys chcial jak uwazasz ze Michy nie jest wart 60 baniek

Lukasz84, 17.04.2018; 18:44:

nie kumam was .. teraz placzecie ze 60 za duzo ??cale BVB gralo padake a on i tak mial fajne przeblyski.. super sie zastawia, gra na 1 kontakt ma super ,takiego napastnika potzebujemy reszta chlopakow z pomocy sie obudza to bedzie gral jeszcze lepiej ... to lepiej dac 30 za no name ?? taki jest dzisiejszy rynek ... napastni9cy sa drodzy .. Costa bez formy za 50 poszedl , Morata nastepny kosmos ...mozna tak wyliczac i wyliczac.. nawet stary Benzema by z 30 kosztowal.... moze Chelsea kim od nas sie zainteresuje , albo nowy trener nie bedzie widzial Belga w skaldzie ..

Kristf, 17.04.2018; 17:34:

Ja powtórzę jeszcze raz, kupienie go za 60 mln to jest jakieś szaleństwo. Nie mówię, że jest słaby, ale nie jest tak dobry by dać za niego taką kwotę. W ogóle to my za niego tyle nie damy, nie ma się co łudzić.Kolejna sprawa, 60 mln za 24 letniego zawodnika, którego Chelsea kupiła 2 lata temu za 40 mln a ten niemal nie podnosił się z ławki, super opcja. Rozumiem, że rynek oszalał, ale bez przesady. Do kwoty transferu doliczcie sobie prowizje, kontrakt itp. To dałoby pewnie z 80 baniek. Jeśli coś by się nie powiodło, to wszyscy tu co chcą tego transferu rozszarpali by Watzke i Zorca za ten ruch. Co jeszcze mnie martwi? To, że nam te najdroższe transfery po prostu nie wychodzą.

Pawelinho, 17.04.2018; 17:03:

Jestem jak najbardziej za tym, aby wykupić Batshuayi'ego latem bo raz lepszego napastnika i tak na tym poziomie klub nie znajdzie, a dwa odszedłby problem z aklimatyzacją i tak dalej.

ps

Ironizując Batshuayi spełnia już jeden wymóg gry w BVB ma kontuzje więc brać za każdą cenę!

BVBVBVBVBVB, 17.04.2018; 16:32:

Znika w ważnych meczach? Znika cała drużyna, znika trener, znika chęć walki i znikają jaja. Co on ma zrobić? Współczułem mu jak do nas przychodził bo już wcześniej Auba nic nie dostawał od drużyny. Przyznaję, że ostatnio mocno irytuje, ale nie wiem czego od niego oczekujemy? Rozgrywania? Gry na skrzydle?

A gdyby Giroud grał dobrze, to może Abramowicz pozwoli na zwykłe przedłużenie tego wypożyczenia...

Kristf, 17.04.2018; 16:14:

Błagam was.. Tommie o czym ty bredzisz, czemu porównujesz Batsa do Messiego czy Ronaldo? To jest różnica jak stąd do kosmosu. Właśnie jak cały zespół gra gó.no to oczekuje, że taki zawodnik zrobi różnicę a póki co w tych najważniejszych meczach zawiódł. Dommin jakie zagrożenie stworzył w meczach z chrumkami i smerfami?

donpedro, 17.04.2018; 16:08:

Jak zapłacimy za Belga tyle kasy to na pewno zrobimy rewolucję w kadrze. Zostaniemy praktycznie przy tej samej kadrze i znów będziecie cały sezon płakać.

dommin22, 17.04.2018; 14:18:

Kristf, no tak, bo Bats to taski Messi, który pójdzie po piłkę we własne pole karne okiwa 10 i strzeli hattricka. Jak całe 2 linie grają kupę a on i tak potrafi być groźny, to znaczy, że jest wart te 50 baniek, nie więcej.

tommie, 17.04.2018; 14:17:

a Ronaldo nie znika w ważnych meczach? Messi nie znika? może Suarez ustrzelił hat-tricka w dwumeczu z Romą? każdemu się zdarza słabszy dzień, a już forma napastnika jest wyjątkowo zależna od formy reszty zespołu. może był w dobrej formie strzeleckiej, ale najzwyczajniej w świecie nie miał mu kto stworzyć dogodnej akcji..

Kristf, 17.04.2018; 13:21:

Teraz przy kontuzji jego szanse na transfer do nas wzrosły. Zawodnik u nas bez bogatej historii kontuzji się nie odnajdzie.. Dobra żart. W życiu za tyle forsy go nie kupować. Gość znika totalnie w ważnych meczach, a ja oczekuję więcej po zawodniku za takie pieniądze.

Bizon97, 17.04.2018; 12:46:

Mam nadzieje, że wykupimy, bo i tak nic lepszego na rynku nie ma.

tommy09, 17.04.2018; 12:45:

Sam jestem ciekawy, po cichu bardzo na to liczę. Bardzo mu współczuję kontuzji, na pewno dobre występy zbliżyły go do mundialu, ale być może łatwiej będzie go wyciągnąć teraz. Zobaczymy co zarząd wymyśli, jak go wyciągną z Chelsea to złapią dużego plusa.

Dargos, 17.04.2018; 12:38:

Ciekawe, czy uda im się go wyciągnąć.