Pierwszy wyjazd na mecz BVB - prośba o pomoc

Wszystko co się dzieje w naszej społeczności BVB

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
kapi422
Kontakt:

Pierwszy wyjazd na mecz BVB - prośba o pomoc

Post autor: kapi422 » 14 sty 2020, 22:53

Cześć, chciałem pierwszy raz w życiu pojechać na mecz BVB na ich stadionie i chciałem się spytać gdzie najlepiej kupować bilety na mecze domowe BVB tak, żeby nie przepłacić i mieć pewność, że bilety dotrą do mnie. I też o to jak wygląda procedura kupna, czy wystarczy po prostu zapłacić i ma się bilety, czy może trzeba mieć wcześniej jakąś "kartę kibica" lub coś tego typu :P

Jeśli był już taki temat to poproszę o link do niego :-D

Z góry dzięki za odpowiedź :-)

Gochun_BVB
Kontakt:

Re: Pierwszy wyjazd na mecz BVB - prośba o pomoc

Post autor: Gochun_BVB » 15 sty 2020, 07:12

kapi422 pisze:
14 sty 2020, 22:53
Cześć, chciałem pierwszy raz w życiu pojechać na mecz BVB na ich stadionie i chciałem się spytać gdzie najlepiej kupować bilety na mecze domowe BVB tak, żeby nie przepłacić i mieć pewność, że bilety dotrą do mnie. I też o to jak wygląda procedura kupna, czy wystarczy po prostu zapłacić i ma się bilety, czy może trzeba mieć wcześniej jakąś "kartę kibica" lub coś tego typu :P

Jeśli był już taki temat to poproszę o link do niego :-D

Z góry dzięki za odpowiedź :-)
Hej,

Posłużę się wypowiedzią Pauliny sprzed paru tygodni :
Dla osób nieposiadających członkostwa bezpośrednio w BVB lub w jednym z oficjalnie zarejestrowanych fanklubów zdobycie biletów jest możliwe jedynie poprzez wolną sprzedaż internetową, która zdarza się przy zaledwie kilku meczach w sezonie, bądź poprzez klubowy Zweitmarkt - również online.

---

Jeśli przypomnisz się na około półtora miesiąca przed meczem, który Cię interesuje - musi być znany termin danego spotkania oraz data telefonicznej przedsprzedaży biletów dla członków klubu - powinien znaleźć się ktoś, kto Ci pomoże.

Największą szansę na zdobycie biletów daje zapisanie się do Fanklubu.

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ