Dobry gabinet stomatologiczny?

Dyskusje o wszystkim i o niczym, gry, zabawy itp.

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Morawa
Kontakt:

Dobry gabinet stomatologiczny?

Post autor: Morawa » 02 sty 2020, 12:12

Poszukuję we Wrocławiu naprawdę dobrego stomatologa. czeka mnie zabieg dentystyczny i nie wiem komu mogę zaufać.

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Re: Dobry gabinet stomatologiczny?

Post autor: Roflmilion » 02 sty 2020, 14:35

Wprawdzie nie jestem z Wrocławia (a z Krakowa), ale podejrzewam, że nie ma różnic w funkcjonowaniu stomatologów w obu miastach.

Najlepiej wyszukać specjalistę na stronie znanylekrz pl. Można wybrać w dogodnej lokalizacji, czy odpowiedniej cenie. Są też od razu podane dostępne terminy (nawet na następny dzień).

Jeśli chodzi o Kraków, to byłem u chyba 6-7 różnych stomatologów i wszystkich znalazłem przez tę stronę i z każdego byłem zadowolony. Różnica była tylko taka, że u jednego cena za jednego zęba to było 140 zł, a u innego 180 zł. Jakość usługi itp. u wszystkich bardzo dobra. Czasem jeden się bardziej spieszył, a inny miał więcej czasu na pacjenta, ale każdy zrobił dobrze swoją robotę.

Jeśli nie jest to zabieg jakiś ultra skomplikowany, a w miarę powszechny, to wystarczy tam wyszukać stomatologa, który ma chociaż 30+ opinii i 5 gwiazdek. Niestety, tymi opiniami mogą manipulować na swoją korzyść lekarze i portal, ale ogólnie u różnych specjalistów byłem przez pośrednictwo tej strony i zawsze byłem zadowolony.

ODPOWIEDZ