Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach BL 19/20

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach BL 19/20

Post autor: Siwy » 19 paź 2019, 21:06

Chyba każdy z nas odczuł ulgę jak sędzia odgwizdał koniec meczu :-D Ciężko było jak cholera, cofnięto nam dwie bramki choć w obu przypadkach Reus był na spalonym i ciężko tutaj podważyć decyzję sędziego mimo że można było się mocno wkur... jak w jednym meczu zdarzają się dwie takie sytuacje. Co do naszej gry widać że to wciąż nie to czego byśmy oczekiwali, wkładamy mnóstwo sił w te mecze, widać że piłkarze gryzą trawę ale te bramki coś ciężko przychodzą (panie Watzke może by tak napastnika ściągnąć w końcu?). Oby tylko forma przyszła bo w przyszłym tygodniu wyjazd do Gelsenkirchen gdzie oczywiście trzeba WYGRAĆ!

Co mi się dzisiaj nie podobało to:
- wystawienie Akanjiego na boku obrony, umówmy się ale do zwinnych i gibkich nigdy nie będzie należeć także każda akcja BMG lewym skrzydłem wywoływała u mnie panikę.
- Schulz! nie ukrywam ale Nico trochę mnie zawodzi póki co, dzisiaj szczególnie zagrał jakby presja grania w BVB była dla niego za duża, każde wybicie prosto do rywala, mnóstwo niedokładnych podań, o obronie poprawny, w ataku praktycznie nie było go wcale.

Na +
- Hazard! świetny mecz i takiego chcę go oglądać w każdym meczu, niesamowity klej w nodze, dał z siebie wszystko! szkoda że tę bramkę mu cofnięto bo na pewno dodałaby mu skrzydeł.
- Weigl razem z Hummelsem po profesorsku dzisiaj aczkolwiek co do Julka przyzwyczaiłem się do niego na defensywnym pomocniku jak za Tuchela i chciałbym aby tam wrócił ale rozumiem że wystawianie go w obronie jest skutkiem braków kadrowych
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

ODPOWIEDZ