Christian Pulisic

Byli zawodnicy i trenerzy

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 24 sty 2017, 21:53

Zaryzykuję stwierdzenia, że pod względem obsadzenia skrzydeł, to my w chwili obecnej w Europie nie mamy sobie równych. Ponadto nie bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc o "drużynach aspirujących do pozycji BVB w Europie". :-P

Awatar użytkownika
Kamyk.
Kontakt:

Post autor: Kamyk. » 24 sty 2017, 22:47

Kołtoń by powiedział: "Borussia skrzydłowymi stoi" :lol:

Awatar użytkownika
JackDanielsBoy
Kontakt:

Post autor: JackDanielsBoy » 24 sty 2017, 22:59

Mam na myśli to że Borussia aktualnie jest jedną z dwudziestu najlepszych drużyn w Europie. Mimo tego że aktualnie przechodzimy pewien okres przystosowawczy, to kadrowo można nawet spokojnie powiedzieć że zaliczamy się do 10 najlepszych drużyn na świecie. Niesamowicie młoda, ambitna kadra. Gdzie znajdzie takie możliwości do gry z najlepszymi przeciwko najlepszym? Nigdzie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 25 sty 2017, 11:10

Dwudziestu? Napisz jeszcze, że jesteśmy drugim Ajaxem. :-)

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 25 sty 2017, 17:34

Skrzydła, atak, rozegranie. Bramkarz wróci i tylko obrona... Jak beda dwa transfery to teoretycznie za rok powinniśmy grać o wygranie Ligii i min. półfinał LM. Jeśli nie to będzie oznaczać, że Tuchel ma problem.

Awatar użytkownika
karaban
Kontakt:

Post autor: karaban » 09 mar 2017, 11:49

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 13 mar 2017, 00:24

Amerykanin to obecnie mój ulubiony piłkarz BVB obok Raphaela...

Dawny Gotze i Pulisic to dwa największe talenty, jakie sobie wyhodowaliśmy w drużynach juniorskich...

Boję się, że Christian w przeciągu 2-3 lat poleci za marzeniami do Manchesteru United...
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Kamyk.
Kontakt:

Post autor: Kamyk. » 13 mar 2017, 01:32

Pulisicia to bardziej nabyliśmy niż wyhodowaliśmy ;-) Po roku odkąd do nas przybył Klopp zabrał go na pierwszy obóz w zimie.

Mam takie same odczucia co do Pulisicia, też jeden z bardziej lubianych przeze mnie zawodników z obecnego składu. No i też mam podobne obawy co do jego odejścia. I pomyśleć, że za te 3 lata będzie miał dopiero 22 lata i już 4 pełne sezony rozegrane w takiej lidze jaką jest Bundesliga (o ile nam jeszcze wcześniej nie ucieknie).

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 13 mar 2017, 22:13

Też bardzo mi się podoba jego gra. Po filmiku wyżej wydaje się być też całkiem rozsądną, skromną osobą.

Mam tylko ogromną nadzieję, że kontuzje Reusa spędzi na boisku a nie na ławce...
Teraz ma świetną okazję, żeby grać co mecz od pierwszych minut. Już w Berlinie powinien on grać od początku.
Tak samo Dembele wyskoczył z formą, bo sporo grał.

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 14 mar 2017, 07:10

Masz rację ale z jednym malym zastrzeżeniem. Obecnie trenerem BVB jest TT więc nie ma żadnej gwarancji, że będzie grał od pierwszych minut tym bardziej, że mamy w składzie tak świetnie dysponowanych dwoch zawodników czyli Schurle i Durma, ktorzy dzieki temu ze są uniwersalni to mogą grac na każdej pozycji 😆

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 14 mar 2017, 13:30

W ogóle to jest dramat, bo przy zdrowym Reusie powinniśmy grać z Marco na 10, Pulisiciem na prawym skrzydle i Dembele na lewym. Do tego Rafał na LO... a graliśmy i będziemy grać drewniakiem Durmem i 3 stoperami.

Powtarzam to wszędzie i powtarzać będę, jednego Tuchelowi nie jestem w stanie wybaczyć, marnotrawienia potencjału ofensywnego tej drużyny. Tu jest taki ogień, że powinniśmy nawet taką Herthą na jej stadionie rozwalcować kilka do jaja.

Żeby nie było, że post jest zupełnie od rzeczy, zmierzam do tego, że pewnie Reus wróci i Pulisic powędruje z powrotem w najgłębszy i najcieplejszy kąt ławki.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Re: Christian Pulisic

Post autor: Siwy » 22 lis 2018, 15:11

Martwią mnie szczerze te ostatnie doniesienia o Pulim, nie chcę aby odchodził, ten facet ma mega potencjał sportowy jak i marketingowy, takich właśnie się powinno trzymać w Dortmundzie!!! Bardziej wolałbym aby odszedł Gotze bo choć nie gra najgorzej to nie gra często a już na pewno nie na takim poziomie jak za Kloppa i to już chyba bezpowrotnie! Także STAY in Dortmund PULI!!!
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Re: Christian Pulisic

Post autor: Roflmilion » 22 lis 2018, 17:36

Ostatnio miewa spore wahania formy, jednak miały na to wpływ też jakieś urazy.

Nie jest on postacią jak Reus, jednak nadal bardzo wartościową dla BVB. W lecie jeśli znajdziemy za niego zastępstwo typu Hazard czy gość z Francji to można sprzedawać. Jednak ruch transferowy już zimą to najgorsze co może nas spotkać.

Cały czas jest postacią nr 1-2 na skrzydle. Jeśli chcemy mistrza, to nie możemy nikogo takiego sprzedać. Jedynie pozbycie się szrotu typu Rode, Toljan. Może Kagawa jeszcze mógłby odejść, bo jest Gomez czy Burnic, ale Pulisic musi zostać minimum do lata.

ODPOWIEDZ