Ulubiony Serial

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Re: Ulubiony Serial

Post autor: Siwy » 08 mar 2019, 18:03

Jasiu85 pisze:
08 mar 2019, 16:46
Na 4 Blocks czatuj na kanale TNT
Nie mam żadnej kablówki więc nie posiadam tego kanału, poza tym chciałbym to obejrzeć z napisami a nie lektorem :-/
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Jasiu85
Kontakt:

Post autor: Jasiu85 » 08 mar 2019, 20:17

No cóż, zostaje Tobie internet i strony online, ale co znalazłem to tylko z polskim lektorem.

Awatar użytkownika
maxuld000
Kontakt:

Post autor: maxuld000 » 13 mar 2019, 10:17

Ostatnio oglądałam Paradise PD na Netflixie. Serial po prostu genialny, już dawno się tak nie uśmiałam oglądając serial. polecam :D
Życie po prostu jest. Trzeba płynąć wraz z nim.
Dowiedz się gdzie szukać odpowiednich pracowników do pracy w Twojej firmie.

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 13 mar 2019, 20:53

Pojawił się też serial ostatnio o F1. Podobno świetny. Nawet osoby, które kompletnie się nie interesują tym sportem, to wciągnęły się bardzo.

Sam jeszcze nie oglądałem, ale z każdej strony bardzo dobre opinie, więc pewnie odpalę za jakiś czas.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 07 kwie 2019, 13:59

Jasiu85 pisze:
08 mar 2019, 20:17
ale co znalazłem to tylko z polskim lektorem.
Nie znalazłem nic bez lektora niestety więc postanowiłem się przemęczyć obejrzałem całe 2 sezony - serial kozak! mocny w stylu włoskiej Gomorry, mocno realistycznie oddany klimat arabskich klanów które prowadzą swoje szemrane interesy w Berlinie no i sama postać Tony'ego Hamady również bardzo wciąga. Dobrą wiadomością jest to że nie poprzestali na tych dwóch sezonach tylko jest już potwierdzone że będzie kolejny, pracę nad nim mają ruszyć pod koniec tego roku :-)
Roflmilion pisze:
13 mar 2019, 20:53
Pojawił się też serial ostatnio o F1. Podobno świetny. Nawet osoby, które kompletnie się nie interesują tym sportem, to wciągnęły się bardzo.
Kumpel mi o tym opowiadał, muszę sobie pooglądać zwiastuny. Ale to podobno jest zrobione na zasadzie dokumentu niż serialu a średnio lubię takie rzeczy oglądać :-/

Awatar użytkownika
liting101
Kontakt:

Post autor: liting101 » 14 maja 2019, 12:01

Mój ulubiony serial, to Californication. Nikt mnie tak nie rozbawi, jak Hank :D
Jedz mniej, bramy raju są wąskie.
Przeczytaj opinie o agencjach opiekuńczych na Opiekunki24.pl i wybierz najlepszą firmę dla siebie.

Awatar użytkownika
woyak
Kontakt:

Post autor: woyak » 20 lip 2019, 15:59

Oglądał ktoś z Was serial "Nowa"? Można znaleźć online. Ostatnio miałem okazję obejrzeć całość i jestem pod wrażeniem. Główną rolę gra... siotra Joanny Kulig. Też jest dobra :)

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 20 lip 2019, 22:48

woyak pisze:
20 lip 2019, 15:59
Oglądał ktoś z Was serial "Nowa"? Można znaleźć online. Ostatnio miałem okazję obejrzeć całość i jestem pod wrażeniem. Główną rolę gra... siotra Joanny Kulig. Też jest dobra :)
To jakaś nowość? Nie słyszałem o tym. Jeśli chodzi o polskie seriale to obejrzałem nowy sezon Odwróconych ale w niczym nie dorównuje do pierwszego, powiedziałbym nawet że totalna cienizna! Teraz planuję sobie obejrzeć "Ślepnąć od świateł" ale coś czuję że te całe ochy i achy również są przesadzone - Więckiewicz to świetny aktor ale mam wrażenie że te jego role w ostatnich produkcjach szału nie robią :-/

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 20 lip 2019, 23:16

Ja natomiast zabrałem się za "La casa de papel", oglądałem z kilkanaście miesięcy temu, w połowie 1. sezonu się zawiesiłem i teraz robię sobie maraton :) Póki co wchodzi dobrze, skończyłem pierwszy sezon.

Awatar użytkownika
Borix
Kontakt:

Post autor: Borix » 22 lip 2019, 19:57

Oglądaj Zizu, bo właśnie wyszedł trzeci sezon. Jak dla mnie sam pomysł na serial jest świetny, ale wykonanie już nie do końca. Po jakimś czasie robi się telenowela.
Sport brany na poważnie nie ma nic wspólnego z fair play. Jest nierozerwalnie związany z nienawiścią, zazdrością, chełpliwością, z pogardą dla wszelkich zasad i sadystyczną przyjemnością z oglądania przemocy: innymi słowy jest to wojna minus strzelanie.

Awatar użytkownika
marcioshka
Kontakt:

Post autor: marcioshka » 22 lip 2019, 21:37

Ta "Nowa" leciała w tv dokładnie 10 lat temu i składa się z 13 odcinków. Potwierdzam, że świetny - jeśli teraz to się ogląda, to widać jaki jest przeskok technologiczny w realizacji takich produkcji. W podobnym stylu (chociaż wydaje mi się, że dużo lepszy - z genialnymi zdjęciami) jest "Instynkt", gdzie główną rolę grała Stenka.
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.
zamów tutaj rury nierdzewne

Awatar użytkownika
Zalandor
Kontakt:

Post autor: Zalandor » 22 lip 2019, 22:03

Ja polecam zobaczyć "Królestwo" z 1994, Larsa Von Triera. Szczególnie I sezon potrafi skupić na sobie uwagę klimatem i dialogami.

zieleninka

Post autor: zieleninka » 06 wrz 2019, 09:05

zupełnie nie znam polecanych przez was seriali. Ja raczej oglądam to, co proponuje netflix. Macie na tej platformie jakies ulubione seriale?

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 06 wrz 2019, 15:43

Za wielu seriali tam nie obejrzałem. Na pewno dom z papieru, musiałem obejrzeć bo mega popularny. Ogólnie mogę polecić, jeśli nie jest się typem człowieka, który ogląda seriale i analizuje każda jedną sytuację, bo w tym serialu jest wiele luk logicznych, uproszczen itp. Ale ogólnie jakoś się to zbiera w całość, mało irytujących bohaterów, ujdzie. Na netflix jest jeszcze Skazany na śmierć, pierwsze dwa sezony bardzo fajne.

zieleninka

Post autor: zieleninka » 09 wrz 2019, 13:57

zizu pisze:
06 wrz 2019, 15:43
Za wielu seriali tam nie obejrzałem. Na pewno dom z papieru, musiałem obejrzeć bo mega popularny. Ogólnie mogę polecić, jeśli nie jest się typem człowieka, który ogląda seriale i analizuje każda jedną sytuację, bo w tym serialu jest wiele luk logicznych, uproszczen itp. Ale ogólnie jakoś się to zbiera w całość, mało irytujących bohaterów, ujdzie. Na netflix jest jeszcze Skazany na śmierć, pierwsze dwa sezony bardzo fajne.
domu z papieru jeszcze nie obejrzałem, bo mi sie czytać napisów nie chciało :D ale zimą się na pewno zabiorę do niego. A jak ci się podobał? spoko, da się obejrzeć czy nie rozumiesz jego popularności?
ja tak miałem z House of Cards - tyle zachwytów wokół, a mnie nudził po kilkunastu odcinkach, za to polubiłem Designated Survivor

Ulkam
Kontakt:

Post autor: Ulkam » 10 wrz 2019, 11:04

Teraz jest taki wybór seriali (m.in. HBO, Netflix), że nie wystarczyłoby życia, żeby je wszystkie obejrzeć :)
W ostatnich latach na pewno zapadł mi w pamięć serial "True Detective" (obecnie 3 sezony). Serial trzyma równy poziom, choć sezony mocno się od siebie różnią dynamizmem i relacjami bohaterów.

Bardzo podobały mi się dwa miniseriale z tego roku, popularny "Czarnobyl" (jest naprawdę dobrze zrobiony) i "Paragraf 22" (komiczne akcenty potęgują ogólny dramatyzm tej historii). Dla odmiany "Maniac" z ubiegłego roku - trochę dziwaczny, zabawny i lekki do oglądania.
Ogólnie bardzo podoba mi się koncepcja miniseriali. Nie trzeba czekać na ciąg dalszy i nie ma obawy, że twórcy nie poradzą sobie z popularnością serialu i zepsują kolejne sezony.

Dobrą propozycją jest też "Black Mirror", ale serial dużo traci odkąd produkcją zajmuje się Netflix. Dwa pierwsze sezony bardzo mi się podobały, trzeci był jeszcze ok, ale 4-5 wypadają w mojej ocenie słabo. Na szczęście jest to serial, w którym każdy odcinek stanowi odrębną historię, więc można śmiało obejrzeć tylko wybrane odcinki.

Ze starszych produkcji mam sentyment do serialu "Dexter", zwłaszcza sezony 1-2 i 4. No i oczywiście "Gra o Tron" :roll: choć w obu przypadkach finałowe sezony wzbudziły wśród fanów bardzo wiele emocji, niekoniecznie pozytywnych ;)
Wspomniany wcześniej "House of Cards" był dla mnie ogromnym rozczarowaniem. Pierwsze dwa sezony bardzo mi się podobały, ale dalej było coraz gorzej aż do finału, który był dla mnie kompletną stratą czasu...

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 14 wrz 2019, 21:36

Również oglądam Dom z papieru, co prawda jestem dopiero na 5 odcinku 1 sezonu ale bardzo fajnie twórcy stworzyli fundament pod fabułę, fajny pomysł i ciekawość mnie zżera co tam się wyrabia przez 3 sezonu (bo chyba tyle jest prawda?). Ogólnie jednak mam wrażenie że na dzień dzisiejszy jednak lepsze seriale i filmy można znaleźć na HBO.
Ulkam pisze:
10 wrz 2019, 11:04
W ostatnich latach na pewno zapadł mi w pamięć serial "True Detective" (obecnie 3 sezony). Serial trzyma równy poziom, choć sezony mocno się od siebie różnią dynamizmem i relacjami bohaterów.
Ooo tak! pierwszy sezon z McConaugheyem był arcymistrzostwem! drugi z tego co pamiętam z Colinem Farellem a trzeciego chyba nie widziałem także wiem za co się zabrać :D

Awatar użytkownika
Jasiu85
Kontakt:

Post autor: Jasiu85 » 14 wrz 2019, 21:57

Bez rozpisywania się, polecam Tabu (serial HBO).

Borys59
Kontakt:

Post autor: Borys59 » 29 paź 2019, 16:09

Black Mirror w topce. Ale mam duży sentyment do House MD :)

ODPOWIEDZ