Kibice BVB

Zarząd, finanse, taktyka, juniorzy, kibice, BVB w TV i inne.

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Szajbus
Kontakt:

Post autor: Szajbus » 16 wrz 2016, 19:42

Prawda jest jedna ... to te kurwy z legii zaczeły "napinke" a to że Borusse polecieli płot poszarpać to było odpowiedzią na atak tych kurew i nic poza tym widziałem na własne oczy więc nie ma o czym gadać ... a ze nie potrtafili przebić się przez bramę to zaatakowali stewardów i tyle .... przy czym ŻADEN BORUSSE powtarzam ŻADEN !!! nie zaatakował zadnego stewarda a to ze po plotach poskakali to oznacza ze burde zrobili ??? BURDE TO TE JEBANE KAPISZONY Z LEGI ZROBILY TYLKO

Awatar użytkownika
scantis
Kontakt:

Post autor: scantis » 16 wrz 2016, 20:00

Z pewnością również niektórzy "kibice" BVB biegający tam bez koszulek te kominiarki, które pozakładali na łby dostali w prezencie z biletami na mecz żeby głowy im nie zmarzły.

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 16 wrz 2016, 20:27

Oni po prostu chcieli być widoczni. Szansa, że padnie taka bramka jest delikatnie mówiąc niewielka. Zapomnieli chyba, że sami obok Lecha byli prekursorami ustawek. I zresztą nie wiem czy atakowanie sektorów z normalnymi kibicami to super kozacka akcja. Przypomniał mi sie tekst starego bojowkarza ŁKS " tramwaje, pociagi i starsi ludzie to jakoś kiepski przeciwnik, by się z nim sprawdzać". A może chcieli podreperowac swoje ego, bo coś ostatnio w kraju im nie idzie. Żal mi kibiców Legii, dla których to mialo byc święto i okazja zobaczenia gwiazd na żywo. Teraz przez głupotę Real możliwe że będzie trzeba oglądać im w TV. Ale zresztą ekipa w kominach ma to raczej w Warszawie gdzieś.

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 16 wrz 2016, 20:57

@Bo Warszawa
Nie martw się:-) Ja kiedyś na jednym z portali osmielilem się napisac, że obecnie na scenie kibicowskiej Niemiec moim zdaniem najlepszy doping ma St. Pauli. I co? Zbrukano mnie, że jestem pedalem, lewakiem, ciota a moja dupa dostaje bez wazeliny. I co? Mam żonę, 3 dzieci, nie sympatyzuje za SLD. Jak by tu powiedział klasyk " premierze jak tu żyć "?

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 16 wrz 2016, 21:07

Dziękuję za podpowiedź :-) Postaram się nie skorzystać. Wiesz taki "szczegół" : dzieci

Awatar użytkownika
Doll
Kontakt:

Post autor: Doll » 19 wrz 2016, 08:30

scantis pisze:Z pewnością również niektórzy "kibice" BVB biegający tam bez koszulek te kominiarki, które pozakładali na łby dostali w prezencie z biletami na mecz żeby głowy im nie zmarzły.
Ja słyszałem wersje że te kominiarki były zalecane przez niemeicką federacje dla bezpieczeństwa po to aby nikt nie rozpoznał że są Niemcami :mrgreen: :mrgreen:

O cukierku słodki malinowy.

Co do życia - najlepiej krótko, ale intensywnie, patrząc na swój nos, a nie zajmować się sprawami nie z naszego życia :-)

Awatar użytkownika
Doll
Kontakt:

Post autor: Doll » 28 paź 2016, 10:37

ZNOWU STYD NA CAŁĄ EUROPE!! :-)
Jak nie cały sektor racy podczas LM to teraz zadyma przy której wymięka ta kibiców Legii w Hiszpanii.
Glupi Puchar Niemiec a "Postawiono 28 zarzutów. Ponadto 15 kibiców i sześciu policjantów odniosło obrażenia"
Niby Polska kibolska, ale sorry od wielu lat u nas takie rzeczy to rzadkość. A w niemczech co i rusz kibice jakiegoś "klubu" popisują się. Nie mówiąc już o tym jak pojechali na euro i zaczeli okładac kibiców ukraińskich, popis jeszcze we Francji zrobili tam ich nie było. Co za bydło ja pierdziele.

mirekk
Kontakt:

Post autor: mirekk » 28 paź 2016, 14:06

@Doll ale chyba zdajesz sobie sprawe z tego, ze wiekszosc kibicow Unionu zostala zatrzymana za odpalanie lub probe wniesienia rac? Kibice tez odniesli obrazenia z powodu scisku przy bramkach i prawdopodobnie pirotechniki. Gdyby w Polsce stawiali zarzuty za tego typu rzeczy co w Niemczech to stadiony juz dawno byloby puste bo wiekszosc odsiadywalaby jakies wyroki :roll:
Poczekajmy na popis patriotow z Warszawy, bo jesli Niemiecka policja zachowa skutecznosc z srody to Madryt zostanie spokojnie przebity. :D

Awatar użytkownika
Doll
Kontakt:

Post autor: Doll » 28 paź 2016, 19:03

mirekk pisze:Kibice tez odniesli obrazenia z powodu scisku przy bramkach
Prosze powiedz ze to zart. Rozumiem ze w latach 70 zdarzaly sie takie rzeczy ale w 2016?

Ps a 6 policjantow wyladowalo w szpitalu raczej nie z powodu scisku w swoich szeregach.

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 29 paź 2016, 20:32

Jak widać niemiecka policja jest lepsza w prowokowaniu i biciu.
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
BarDOsz
Kontakt:

Post autor: BarDOsz » 29 paź 2016, 20:35

Doll pisze:Prosze powiedz ze to zart. Rozumiem ze w latach 70 zdarzaly sie takie rzeczy ale w 2016?
Widziałeś fotki z wejścia przed meczem? Jak nie to popatrz, może przejrzysz :lol: :lol:

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Re: Kibice BVB

Post autor: rasiak » 27 sty 2018, 20:01

Bürki powiedział, że nie czuje wsparcia ze wschodniej i zachodniej trybuny, co, niestety, jest prawdą. Byłem dzisiaj na meczu i powiem, że to prawda. W sytuacji gdy któryś z naszych zawodników podawał do bramkarza pojawiały się gwizdy. Oczywiście nie powinien tłumaczyć słabych wyników brakiem wsparcia kibiców. Ale moim zdaniem nie powinno być gwizdów i tym podobnych zachowań, niezależnie od stylu gry, czy wyników. Powoli zachowujemy się jak kibice swiniaków, Realu itp. Są wyniki jest git, nie ma wyników, są gwizdy. Nie ważne, czy ultras, posiadać karnetu, czy ktoś, kto przychodzi na mecz od czasu do czasu, powinien wspierać drużynę ZAWSZE!!! A to, że gramy jak gramy nie upoważnia nas do tego, by się tak zachowywać. STANOWCZE NIE DLA TAKICH ZACHOWAŃ.
Und wir werden immer Borussen sein,
es gibt nie, nie, nie einen anderen Verein!

Awatar użytkownika
johny1910
Kontakt:

Post autor: johny1910 » 29 sty 2018, 17:13

Podbijam, w tamtym roku byłem tylko raz (a w ogóle dwa) ale nawet SUDTRIBUNE nie robiła wielkiego wrażenia oprócz kilku konkretnych pi....ć! Jakby na Westfallen wpuścić moją ekpię to ten stadion roznieślibyśmy w pył.
https://youtu.be/NraSaJ63oys jeśli się komuś narażam proszę o usunięcie kontrowersyjnych treści.
... to live is to die - Cliff Burton
www.pansamochodzik.org.pl

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 09 lut 2018, 07:20

Johny inaczej robi się doping na trybunie na której jest 5.000 osób, które chcą drzeć ryja a inaczej na której jest 25.000 osób, z czego mize 10 procent jest zainteresowanych dopingiem. Gwarantuje Ci, ze SUD z lat 90-tych ze stojąca na 14.000 zjadało Twój Widzew z dopingiem na przystawkę 😎

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 20 cze 2018, 20:48

https://www.youtube.com/watch?v=8YYOBXL7RAA
https://www.youtube.com/watch?v=aH7dwjYd_Lg

Panowie jak byście się odnieśli do tego? bo na facebooku w jednej z grup o Bundeslidze powstała jakaś śmieszna dyskusja i z tego co widzę to większość naszych przeprasza i mówi że jest im wstyd za młodych :shock: :shock: :shock: Ja rozumiem szacunek dla rywala itd. ale głaskanie się po jajkach za każdym razem bez krzty emocji i rywalizacji? chyba niektórym za bardzo udzieliła się poprawność polityczna albo brak im cojones bo to jakaś kpina żebyśmy nie mieli śpiewać takich przyśpiewek. I props za akcję, mogli jeszcze naszczać na ten autobus jak Emma i byłaby gitara :D Propsuje takie akcje jak teraz i takie jak zrobiło Unity jak zadymyli cały stadion schalkerów, propsuje takie zachowania jak Sahina jak przejechał na kolanach przed Podolskim z ręką w górze czy jak Subotića jak podbiegł do Robbena i coś tam na niego warczał jak Romek mu wybronił karniaka - takie akcje mi się podobają i oby więcej takich bo ja widzę że w Niemczech to trochę takie ciepłe kluchy się zrobiły i może niebawem zakażą przeklinać na stadionie :roll: Jeszcze raz - dla młodziaków props i za majstra i za przyśpiewkę, mam nadzieję że faktycznie nie zrobili tego pod publikę tylko faktycznie kładą lachę na Bayern :D
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 23 wrz 2018, 21:38

AdrianMatjasowicz
Kontakt:

Post autor: AdrianMatjasowicz » 02 gru 2018, 09:46

Witam mam pytanko ile jest tu Fanek BVB?🤔🤔🤔🤔

Lala56
Kontakt:

Post autor: Lala56 » 04 gru 2018, 23:58

A ja tam lubię tą społeczność. Jakas taka pozytywna się wydaje, bardziej niż w niektórych klubach

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 09 gru 2018, 22:50

Widzę że po derbach pojawiły się spore kontrowersje wśród kibiców odnośnie transparentu smerfów. Ja powiem tak, lubię rywalizację i takie smaczki tylko dodają uroku temu czym są derby, nie żadne głaskanie się po jajkach i wzajemny szacunek czy inne pitolenie tylko ostra rywalizacja zarówno na boisku jak i na trybunach - już nie bądźmy tacy delikatni bo sami też zrobiliśmy niezły gnój na ich stadionie (co oczywiście mi się podobało - prócz puszczonej racy w Romana! dla przypomnienia https://www.youtube.com/watch?v=lnxNiKVs4Fg 3:10 coś pięknego).
Liczę że w rundzie rewanżowej kiedy oni przyjadą do nas to upokorzymy ich bardziej! :evil:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 gru 2018, 11:25 przez Siwy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 10 gru 2018, 00:51

Na następnych derbach kończy się 5 letni zakaz wjazdu do GE dla większości z panów pokazanych na filmie i już mnie ciekawi co się wydarzy. :mrgreen: No i tym samym mam zamiar się w końcu tam wybrać choć wiem, że to nie będzie wycieczka krajoznawcza :-D

ODPOWIEDZ