Telefony, iPody...

Dyskusje o wszystkim i o niczym, gry, zabawy itp.

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Re: Telefony, iPody...

Post autor: rasiak » 09 lis 2017, 07:20

A z iOS11 jesteś zadowolony?
Und wir werden immer Borussen sein,
es gibt nie, nie, nie einen anderen Verein!

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 09 lis 2017, 11:37

Nie mam porównania ze starszą wersją ale jestem zadowolony z przesiadki z androida, zapieprza jak szalony, cały interfejs przejrzysty i bardzo intuicyjny i na tym mi zależało :D
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Post autor: rasiak » 10 lis 2017, 20:53

A z jakiego telefonu się przesiadłeś?

Awatar użytkownika
Kazelot
Kontakt:

Post autor: Kazelot » 13 lis 2017, 21:19

Serio iphone trzyma Wam kilka dni??? Mam iphona od jego pierwszej wersji i przeszedlem przez wszystkie pokolei, wlasnie zamowilem iphona X. Zaden z nich nie wytrzymywal dluzej niz 1 dzien, tzn. w sumie moze i by pociagnal czasami z 1,5 dnia, ale zawsze podlaczam do ladowania przed pojsciem spac, nawet jak jest powiedzmy 50% baterii jeszcze. Jakos nie moge uwierzyc, nie potrafie sobie wyobrazic 3-4 dni, a co dopiero tygodnia. No, ale dziwny jest ten swiat ;)

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Post autor: rasiak » 13 lis 2017, 21:32

3-4 dni to norma u mnie. Nie " siedzę" ciągle na telefonie, nie pracuję na nim. Podziel się wrażeniami na temat dziesiątki, jak już będziesz go miał jakiś czas.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 17 lis 2017, 22:54

Przesiadłem się wcześniej z LG G3 na którego złego słowa nie powiem ;)

No ja ładowałem telefon przedwczoraj rano i obecnie mam 35% baterii ale tak jak rasiak nie używam tego telefonu non stop i nie pracuję na nim.
X jest piękny, miałem okazję się nim pobawić trochę i myślałem że będzie cegła tak jest minimalny większy od mojej 8mki ale cena 5k za podstawową wersję... :roll:

Awatar użytkownika
Kazelot
Kontakt:

Post autor: Kazelot » 08 gru 2017, 20:17

Mam iphona X od dwóch tygodni i pomimo tego, ze jest to bez watpienia najlepszy telefon na rynku, dupy nie urywa. Poza face ID nie ma w nim nic innowacyjnego, ale tez juz chyba wszystko wymyslili w telefonach ;) Jest to po prostu iphone, wiec wiadomo czego mozemy sie spodziewac, wg mnie nie rozni sie zbytnio od 7-ki czy 8-ki. To co w nim lubie i co go wyroznia to wyglad - szklany tyl wyglada naprawdę ladnie i wysokiej jakosci ekran edge-to-edge robia roznice. Face ID jest genialne, dziala bardzo szybko i sprawnie. Myslalem, ze glupota bylo wyrzucac touch ID, ktore bardzo lubilem w 7-ce (nienawidzilem w 6-ce, bo bylo zbyt wolne), ale teraz nie wyobrazam sobie telefonu bez face ID. Kolejnym i chyba ostatnim plusem jest bateria, ktora jak na iphona jest bardzo dobra. Telefon odlaczam o 8 i okolo 12-1 w nocy kiedy ide spac zostaje mi pomiedzy 10-30%, co jest ogromna poprawa w stosunku do 7-ki, ktora zdychala mi w polowie dnia (dostala ja moja zona i teraz z reguly wytrzymuje do poznych godzin wieczornych).
Wczesniej nie wyobrazalem sobie telefonu bez fizycznego przycisku 'home', ale nowy sposob poruszania sie po systemie jest bardzo intuicyjny i bardzo przypomina ten z komputerow Appla, do ktorych jestem przyzwyczajony. Jakosci kamery nie komentuje, bo choc w telefonie mam prawie 20 tysiecy zdjec to nie zajmuje sie tym profesjonalnie i wszystkie ida do albumu rodzinnego :)

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Post autor: rasiak » 14 gru 2017, 18:47

Ma ktoś z Was iPhone 7 albo starszy z ios11? Jeśli tak, to jak się sprawuje? Zacina, niektóre funkcje nie działają?

Awatar użytkownika
Kazelot
Kontakt:

Post autor: Kazelot » 18 gru 2017, 20:20

iphone 7 chodzi wzorowo na ios11, ale juz 6-tka bardzo zle. 6S slyszalem, ze tez daje rade

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Post autor: rasiak » 18 gru 2017, 21:44

No właśnie, 6s to raptem dwuletni telefon, a z iOS11 na pokładzie gubi zasięg wifi, apki systemowe niestabilne, ogólnie bardzo dużo małych błędów. Takie opinie czytałem i teraz nie wiem, czy ryzykować 😉

Awatar użytkownika
Kazelot
Kontakt:

Post autor: Kazelot » 19 gru 2017, 14:40

Ja bym nie ryzykowal, glownie ze wzgledu na no, ze moze Ci przymulic telefon, a tego najbardziej niecierpie. Zreszta ios11 nie jest nawet wart ryzyka

Awatar użytkownika
graczka132
Kontakt:

Post autor: graczka132 » 22 cze 2018, 12:55

Ja bym nie ryzykowała. Znajoma ma i narzeka na niego strasznie. Też właśnie planowałam sobie niedawno go kupić, ale opinie mnie niezbyt bardzo przekonały do tego.
Co to są dzieci? Przemysł chałupniczy.
Sprawdzone i solidne monitory używane w Zikom - niskie ceny

Awatar użytkownika
hdrogowskaz
Kontakt:

Post autor: hdrogowskaz » 27 lis 2018, 13:28

rasiak pisze:
18 gru 2017, 21:44
No właśnie, 6s to raptem dwuletni telefon, a z iOS11 na pokładzie gubi zasięg wifi, apki systemowe niestabilne, ogólnie bardzo dużo małych błędów. Takie opinie czytałem i teraz nie wiem, czy ryzykować 😉
To jest zrobione specjalnie, żeby ludzie kupowali nowe modele telefonów i odchodzili od starych, bo zaczęły przymulać itp. A to wszystko po aktualizacji, którą firma wprowadziła
Tchórzem jest ten, co się boi i ucieka; a kto się boi i nie ucieka, ten jeszcze nie jest tchórzem.
Rzetelny blog o polskich drogach - dowiedz się więcej o sytuacji na naszych drogach

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Post autor: rasiak » 27 lis 2018, 21:17

Apple w paru krajach zostało ukarane za "celowe spowalnianie telefonów", więc może się ogarną. Ios 12 na 6s w porównaniu z ios 11 na 5s żony to spora różnica na korzyść ios12, chociaż szału nie robi. Z drugiej strony 5s wyszedł w 2013 ruku, co też może mieć wpływ na wydajność.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 30 lis 2018, 00:54

Mi na iOS 12 śmiga aż miło, długo się zastanawiałem nad aktualizacją bo słyszałem różne głosy że niektórym wywalało apki, bateria szybciej padała itd. ale u mnie śmiga aż miło, chętnie przesiadłbym się z 8 na XS'a ale te ceny... :roll:

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 30 lis 2018, 09:53

Dla mnie smartfon nadal jest tylko smartfonem. Nie komputerem, nie aparatem, więc dopłacać do telefonu 2000zl to nie dla mnie :D

Awatar użytkownika
Grześ
Kontakt:

Post autor: Grześ » 04 gru 2018, 11:35

Pytanie z innej beczki.Czy jeżeli mini wieża nie ma Bluetooth czy jak zakupię adapter Bluetooth i podłacze do wieży zadziała???
AMANTES AMENTES

Awatar użytkownika
derstly001
Kontakt:

Post autor: derstly001 » 12 mar 2019, 14:18

A czy wieża ma jakiś system operacyjny, który zainstaluje sobie sterownik bluetooth?
Odwaga jest to wiedza o tym, czego się bać, a czego nie.
Pracownik z ukrainy, to doskonały sposób na braki kadrowe - ATERIMA

Awatar użytkownika
maxuld000
Kontakt:

Post autor: maxuld000 » 13 mar 2019, 10:27

Na 99% Ci to nie zadziała. Wieża nie ma sterownika do obsługi
Życie po prostu jest. Trzeba płynąć wraz z nim.
Dowiedz się gdzie szukać odpowiednich pracowników do pracy w Twojej firmie.

Awatar użytkownika
requithe2
Kontakt:

Post autor: requithe2 » 18 lip 2019, 15:54

A co chcesz podłączać tym bluetoothem?
Bo jak słuchawki bezprzewodowe, to jest alternatywa w postaci słuchawek FM. One mają stację którą się podłącza kablem minijack i ona dopiero przesyła sygnał do słuchawek.
Jeżeli chcesz podpiąć po to, żeby z telefonu przesyłać muzykę na wierzę, to raczej marne szanse na to, że to będzie działać.
Chociaż też są transmitery FM, które przekazują sygnał radiowy a odbierają bluetoothem. Ale spotkałam się z takimi do samochodów i nie wiem czy są takie nie do gniazdka zapalniczkowego.
Błyskotliwość myśli i szybkość skojarzeń w brunatnym napoju się budzi.
Delegowanie pracowników do pracy za granicę

ODPOWIEDZ