Potrzebna pomoc

Dyskusje o wszystkim i o niczym, gry, zabawy itp.

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Tooommeeek
Kontakt:

Re: Potrzebna pomoc

Post autor: Tooommeeek » 25 kwie 2017, 20:13

A ja mam pytanie, czy jest jakis sposob na neta w Niemczech (mobilny) prepaid, moze jakis starter czy cos? Potrzebuje na 3-4 dni, raczej nie bedzie hotelowego, chce korzystac z pokoju - nie kawiarni, galerii itp.

Gość

Post autor: Gość » 26 kwie 2017, 20:51

Bo słyszałem, że w Niemczech trzymają rygor w tej kwestii. Więc chyba nie warto ryzykować i bulić setki euro kary. Pozostaje mi relacja :((.

Awatar użytkownika
KOazker
Kontakt:

Post autor: KOazker » 26 kwie 2017, 21:14

Dobra luz, problem rozwiazany. Na das erste jest transmisja.
Obrazek

Awatar użytkownika
KOazker
Kontakt:

Post autor: KOazker » 25 maja 2017, 11:31

Przez ktore ulice przejezdza autokar bvb podczas fety. Pytam w kontekscie sobotniej wygranej i niedzielnego swietowania :p.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paulina916
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Paulina916 » 25 maja 2017, 12:59

Dieser Tempel, es war für mich der schönste Platz
Danke Papa, dass Du mir alles ermöglicht hast

Awatar użytkownika
hesus
Kontakt:

Post autor: hesus » 26 cze 2017, 20:45

Staram sie znaleźć opcje ignorowania postów. Przydałaby się taka opcja jak była na poprzednim forum, chyba że już jest tylko nie mogę znaleźć.

Please help :)

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 26 cze 2017, 22:05

hesus pisze:
26 cze 2017, 20:45
Staram sie znaleźć opcje ignorowania postów. Przydałaby się taka opcja jak była na poprzednim forum, chyba że już jest tylko nie mogę znaleźć.

Please help :)
Też ubolewam, nie ma...

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 27 cze 2017, 14:12

3 posty na miesiac się pojawiają na tym forum a jeszcze niektórzy chcą ignorować :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 29 gru 2017, 13:14

Są w życiu każdego z nas wydarzenia, które nas smucą, przybijają, odbierają siłę do życia. Tracimy pracę, przyjaciela, partnera, ktoś nam bliski ciężko choruje. Gdy umiera najbliższa osoba niezwykle trudno jest się z takim ciosem pogodzić. Gdy jest to jedyne dziecko ból jest niewyobrażalny.

Jako fanclub Polnische Borussen chcielibyśmy poprosić Was o wsparcie dla Pani Małgosi Pietrzkiewicz, która w lipcu 2017 roku straciła swojego syna, Dawida. Młodego człowieka, którego niespodziewane odejście pozostawiło matkę samą.

Pani Małgosia jest niezwykle empatyczną i wrażliwą osobą, od lat pomagającą w swojej lokalnej społeczności osobom starszym i schorowanym a także bezdomnym zwierzętom, w czym aktywnie i skutecznie wspierał ją Dawid. Po jego śmierci sama potrzebuje wsparcia.

W wymiarze ludzkim, o co dbają bliscy i przyjaciele Dawida, ale również w wymiarze finansowym. Żyjąc jedynie z niewielkiej renty nie jest w stanie w wystarczającym stopniu zapewnić sobie podstawowych potrzeb, lekarstw, terapii a także utrzymania trójki przygarniętych przez Dawida zwierząt.

Wierzymy, że nawet niewielkie wsparcie pieniężne wielu życzliwych osób, pozwoli tej obdarzonej niezwykłym ciepłem i dobrocią kobiecie nieco łatwiej przetrwać trudny okres i przywrócić nadzieję na powrót do samodzielnego i w miarę możliwości stabilnego funkcjonowania.

Zachęcamy wszystkich, nie tylko kibiców Borussii Dortmund, do pomocy, jednorazowej bądź cyklicznej, kilkuzłotowej lub w większym wymiarze. Pokażcie i przekażcie tę informację swoim bliskim, przyjaciołom, znajomym. Pomóżmy wspólnie osobie, która zawsze znajduje czas i energię dla innych, którzy pomocy potrzebują. Tych, którzy zechcą przekazać jakąkolwiek, nawet niewielką kwotę prosimy o wpłatę na rachunek:

37 1050 1386 1000 0090 4922 0628

Fanclub Polnische Borussen
ul. Szkolna 6a
42-690 Tworóg

Tytuł przelewu: „Dla Małgosi

Dziękujemy!

Więcej informacji o Dawidzie i jego Mamie możecie dowiedzieć się ze strony internetowej LINK lub z Facebookowej witryny LINK

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 14 sty 2018, 23:02

W imieniu zarządu Polnische Borussen dziękuję wszystkim -nie tylko członkom fanklubu - którzy postanowili wspomóc finansowo Panią Małgosię. W ciągu 2 tygodni zebraliśmy dla niej wspólnie 1500 zł. Wielkie dzięki!

Akcji absolutnie nie kończymy, więc jeśli ktoś ma ochotę nadal pomagać, serdecznie do tej pomocy zachęcamy.

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 07 mar 2018, 08:19

Jeśli ktoś chciałby nadal pomagać Małgosi Pietrzkiewicz, to oczywiście zapraszamy.

pyłek9988
Kontakt:

Post autor: pyłek9988 » 26 kwie 2019, 09:58

Pomoc także i mi potrzebna!
Słuchajcie jesteśmy z żoną na etapie remontu i przeprowadzki. Mamy dwie córki w wieku szkolnym także jest, że tak powiem co przewozić!
Szukamy jakiejś dobrej firmy, mamy meble antyki i zależy nam na jak najbardziej nieinwazyjnym i bezpiecznym ich przewiezieniu z jednego końca miasta na drugi. Znaleźliśmy taką firmę https://przeprowadzkikrk.pl/przeprowadz ... an-krakow/
Może ktoś korzystał z ich usług i podzieli się opinią lub ma namiary na jakąś inną firmę?

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 26 kwie 2019, 20:59

Rozumiem że Kraków tak? Ojciec od mojego znajomego zajmuje się przeprowadzkami (o ile się nic nie zmieniło) tylko że na Śląsku ;-)
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Post autor: rasiak » 27 cze 2019, 21:55

Drodzy Borussen, czy ktoś z was wie jak przejść z „normalnego” MItglied na Familienmitgliedschaft.
Und wir werden immer Borussen sein,
es gibt nie, nie, nie einen anderen Verein!

ODPOWIEDZ