Mecze sparingowe

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szajbus
Kontakt:

Post autor: Szajbus » 09 sie 2016, 19:40

na sport 1 jest transmisja

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 09 sie 2016, 21:02

Mecz na Eurosporcie miał być i był.. tyle, że z zeszłego tygodnia :-P
Szkoda bo nastawiłem się na eleganckie oglądanie a trzeba było się męczyć ze streamem i nie wiadomo było czasami co to za zawodnik.

Sam mecz do zapomnienia. Ciężko powiedzieć o kimś z BVB, że zagrał dobrze. Weiglowi chyba odskoczyła piłka przy straconej bramce, chociaż on jeden grał tak jak powinien.
Auba karny niestrzelony, znowu? Gotze w sumie parę razy ładnie zabrał się z piłką czy podał, raz prostopadle do Auby prawie na sam na sam.
Schurrle jeden dobry strzał, reszta średnio.
Pulisic zagrał całkiem pozytywnie jak dla mnie. Oczywiście miał kilka strat(chociaż i tak dużo mniej niż Dembele czy Mor) ale bardzo ładnie poszedł z piłką kiedy trafił w słupek i zabrakło dosłownie milimetrów żeby padła bramka. I na ten moment jego wystawiłbym w pierwszym składzie na skrzydle na mecz z Bayernem.

Cały zespół grał bardzo ociężale. Burnic grał na ŚO i wypadł całkiem nieźle, oczywiście w obronie dość średnio jednak rozegranie piłki ma naprawdę bardzo dobre i widzę w nim kogoś podobnego do Weigla czy 8.
Trzeba zauważyć, że Hiszpanie naprawdę świetnie się ustawiali i cały czas utrudniali jakiekolwiek rozegranie piłki.

Ostatnie dni przygotowań, więc zawodnicy są już pewnie mocno przemęczeni i potrzebują teraz złapać trochę oddechu przed początkiem sezonu.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Post autor: Bo Warszawa...! » 10 sie 2016, 01:07

Dokładnie, widać było, że w tym meczu mieliśmy po prostu wyczerpane akumulatory. Co nie dziwi, biorąc pod uwagę, że jeszcze dziś w ciągu dnia BVB na twitterze i fb wrzucało zdjęcia z porannej sesji treningowej. Są zajechani, świeżość przyjdzie potem.

Również jestem bardzo zadowolony z gry Pulisicia. Poza tym Burnić robi na mnie świetne wrażenie w tegorocznych sparingach. Jest dobry fizycznie; szybki, silny, a przy tym ma naprawdę dobrą technikę. Przypomina Weigla, choćby sposobem prowadzenia piłki.

Burki, Schmelzer, Sokratis, Bartra, Piszczek, Castro, Aubameyang to chyba pewniaki na Superpuchar. Na skrzydłach spodziewałbym się któregoś z wariantów Schurrle - Pulisić (mam poważne podejrzenia, że Tuchel właśnie na to się zdecyduje), Schurrle - Dembele, ew. Castro przesunięty na bok pomocy w parze z Dembele. W środku obok Castro i Weigla albo Rode (co bym wolał), albo Kagawa. Dla Gotzego chyba jeszcze za wcześnie.

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 07 sty 2017, 15:43

O 16.00 pierwszy sparing BVB w Hiszpanii. Przeciwnikiem PSV.

Skład BVB: Weidenfeller, Bender, Dembélé, Reus, Ramos, Kagawa, Piszczek, Castro, Ginter, Schmelzer, Weigl

Stream od BVB na http://live.bvbtotal.de/ i w TV chyba na Sport1

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 07 sty 2017, 15:55

Roflmilion pisze:w TV chyba na Sport1
Niestety na Sport1+.

Awatar użytkownika
Kamyk.
Kontakt:

Post autor: Kamyk. » 07 sty 2017, 15:58

Mi stream nie działa. Jest napisane, że chyba niedostępny w tym kraju. Słabo. Jak ktoś znajdzie coś innego to prosiłbym o podesłanie tutaj.

//ktoś na stronie napisał, że z tego linku działa na bvbtotal: https://www.bvbtotal.de/player/list/4450900/7162878/1

Awatar użytkownika
Martinek
Kontakt:

Post autor: Martinek » 18 sty 2017, 12:16

Asysta Piszczka przy golu dla Paderborn - Weltklasse.

http://www.youtube.com/watch?v=igodwENrOhM
twitter.com/saboteur_cod

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 18 sty 2017, 12:42

Gyce bardzo fajnie zagrał, może w końcu coś ruszy?
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
Wixu
Kontakt:

Re: Mecze sparingowe

Post autor: Wixu » 23 lip 2017, 17:23

Śledzicie mecze sparingowe? Jak zaprezentował się zespół w meczach z Milanem i Bochum?
Obrazek

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 22 lip 2018, 00:20

Oglądał ktoś mecz z City? jak się nasi zaprezentowali?
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 22 lip 2018, 19:25

Siwy pisze:
22 lip 2018, 00:20
Oglądał ktoś mecz z City? jak się nasi zaprezentowali?
Podbijam, kilka osób na tt wypowiadało się na temat meczu, więc prosimy o jakieś info :D Z tego co czytałem to całkiem przyzwoicie wyglądała gra jako całość zespołu.

Zwłaszcza interesuje mnie Dahoud(mimo, że to jego pierwszy sparing), mam nadzieję, że w tym roku będzie asem naszego środka pola.

Dzisiaj jeśli tylko internet się nie zepsuje to cały mecz oglądam. Fajnie, że znowu zobaczymy Kloppa.
Dla Reusa i Piszczka za wcześnie jeszcze na mecze, ale miło ich widzieć razem z drużyną. Może w czwartek parę minut chociaż zagrają.

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 22 lip 2018, 21:25

BVB: Hitz - Toljan, Zagadou, Diallo, Dieckmann - Sahin, Dahoud - Wolf, Sancho, Boadu - Philipp

Ciekawy pierwszy skład. Cieszę się na mecz jakby prawie liga była, bo od maja w sumie tylko kawałek sparingu pierwszego widziałem :-P

Z tego co widziałem w ostatnim skrócie to Toljan też ładnie chodził z prawej.

LFC mocny skład. Będzie co oglądać.

Obrazek

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 23 lip 2018, 00:07

Anglicy przez 3/4 spotkania byli lepszą stroną, BVB tylko momentami i w ostatnich 10 minutach.

Wygrany meczu IMO "Czarny Hummels" Zagadou. Wygrywał chyba wszystkie pojedynki. Przy wyprowadzaniu piłki bardzo pewny, raz w lewo, raz w prawo i oprócz 1-2 razy wszystko mu super wychodziło - a zagrał jako jedyny z pola 90 minut.

Pulisic niemrawo ale zrobił karnego i go wykonał(chyba na chama wziął piłkę Gotzemu, bo ten coś nie chciał mu jej oddać :-P ), ale końcówka dla niego - bramka po świetnej kontrze, gdzie od obrońców bardzo ładnie piłka chodziła. Na koniec dobre podanie na wolne pole od Gotzego(wcześniej znowu po ładnym klepaniu obrońców i środka pomocy) i trochę pokręcił Pulisic obrońcą, strzelił i bramkarz odbił piłkę prosto pod nogi Larsena.

O reszcie zawodników ciężko coś powiedzieć, bo z przodu bardzo ciężko nam szło coś zrobić. Ładnie LFC naciskali.

Dahoud kilka bardzo dobrych rozrzutów i kółeczek ala Gundo.
Co mnie zdziwiło, ten Boadu całkowicie bez kompleksów sobie radził z przodu. Prawie bez strat, ładne klepki.
Wolf zagrał na skrzydle i też pozytywnie. Szuka gry kombinacyjnej, potrafi odegrać.

Hitz straszna gra nogami, może to jeszcze nerwy i z biegiem czasu będzie ok, ale dzisiaj słabo to wyglądało.
Sancho prawie bez piłek, podobnie Larsen czy Philipp/Isak.

Awatar użytkownika
majeku
Kontakt:

Post autor: majeku » 23 lip 2018, 09:28

Obejrzałem fragmencik meczu z Liverpoolem i od razu rzuca się w oczy normalne ustawienie oraz próby rozegrania piłki środkiem. Nie ważne kto w jakiej był dyspozycji, ważne jest to, że w końcu mamy trenera.

Może im tego było trzeba. Szczególnie Pulisicowi - wyjazdu w rodzinne strony i zresetowanie się, bo Munidal to już historia. Mam też takie wrażenie, że ostatni nasz sezon w wykonaniu niektórych zawodników był spowodowany tym, że nie czuli oni szansy gry na mistrzostwach. Trochę wyjebka, trochę rezygnacja.
BVBVBVBVBVB

ODPOWIEDZ