Mecze sparingowe

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Mecze sparingowe

Post autor: zizu » 04 wrz 2009, 20:32

Nie wiem gdzie to napisać :-P nie ma tematu o sparingach

Już jest. Wydzielone z tematu "Borussia Dortmund - FC Bayern Monachium" - Murzyn

BVB 10-0 SV Greven 09
Barrios x3, Zidan x2, Grosskreutz x2, Le Tallec x2 i Owomoyela x1

Trainer Jürgen Klopp war trotz des deutlichen Resultats mit der Leistung seiner Mannschaft nicht ganz einverstanden. :lol: widać Klopp ciągle stara się coś poprawić - Doll pewnie by był dumny przez tydzień..

aha i skład:
BVB: Weidenfeller - Owomoyela, Santana, Evers, Dede - Treude (62. Paurevic) - Feulner, Le Tallec - Großkreutz - Barrios, Zidan.

Kevinek zagrał na ofensywnym i od razu jakieś efekty, może warto próbować chłopaka zmieniać w trakcie meczu za Tamasa a nie za Kubę. Wszystkie jego wejścia w dotychczasowych meczach były bez błysku..

edit: a ty Volv napisałbyś newsa a nie :-D
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2009, 12:36 przez zizu, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Kazelot
Kontakt:

Post autor: Kazelot » 07 paź 2009, 01:42

BVB - SG Wattenscheid 5:0

Pierwsza polowa nudna jak flaki z olejem. Jedyne powazniejsze zagrozenie bramki Wattenscheid mialo miejsce w 32 minucie po strzale Zidana z 20 metrow. Po drugiej stronie boiska Romek popisal sie refleksem i uratowal nasz zespol od utraty bramki (42.) Wszystkie bramki padly w drugiej polowie meczu: Barrios x4 (56./58./78./84.); w miedzyczasie na 3:0 trafil Michael Oscislawski (75.) Do tego Feulner, ktory gral na defensywnym, trafil w poprzeczke.

Przy pierwszej bramce asystowal Le Tallec, przy czterech (!) pozostalych Zidan (!)

Klopp po meczu komplementowal Barriosa i Le Talleca.

BVB: Weidenfeller (46. Höttecke) - Owomoyela (46. Koch), Santana, Hünemeier, Dede - Feulner - Großkreutz (50. Tyrala), Öztekin (46. Piossek) - Zidan - Barrios, Le Tallec (46. Oscislawski).

W piatek o 18:00 BVB rozegra kolejny sparing, tym razem przeciwko 1. FC Saarbrücken.

Awatar użytkownika
mroz
Kontakt:

Post autor: mroz » 07 paź 2009, 07:50

szalenie cieszą pochwały dla barriosa i le talleca:D mam nadzieję, że lucas będzie teraz seryjnie zdobywał bramki, a le tallec będzie miał szanse zagościć na kilkadziesiąt minut na boisku i pokazać na co go stać w pierwszym składzie BVB. druga połowa była lepsza i w niej grał na prawej obronie koch. może to tez jakiś dobry omen:) ogólnie pozytywnie.

Awatar użytkownika
jonas
Kontakt:

Post autor: jonas » 07 paź 2009, 14:37

co się stało Zidanowi ze 4 asysty, może w końcu miał rozmowę w cztery oczy z Kloppem i dostał zjeby za te wszystkie sety zmarnowane.

Awatar użytkownika
Emrod
Kontakt:

Post autor: Emrod » 07 paź 2009, 14:48

Pewnie ktoś Zidana uświadomił, że za asysty też są premie :-D

Bikerbex
Kontakt:

Post autor: Bikerbex » 07 paź 2009, 14:54

Moim zdaniem Zidan mial na 100% jakas rozmowe z Kloppem albo kims innym...
Emrod byc moze i tak :mrgreen:

Mecz ogolnie ladny ale faktycznie 1 polowa nudna...I gromkie brawa dla Barrios moze sie nareszcie rozkrecil:) OBY
Heya BVB
W moim Sercu jeden Klub BVB!!
Schwarz-Gelb Das Ist Mein Verein!!
Heya BVB

Awatar użytkownika
jonas
Kontakt:

Post autor: jonas » 07 paź 2009, 16:10

myślicie że zidan na kase leci:)

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 07 paź 2009, 16:22

najbardziej cieszy fakt,że 4 z 5 bramek strzelił napastnik :-)
Mam nadzieję,że nastąpiło faktycznie to odblokowanie Barriosa i teraz regularnie będzie ładował w lidze brameczki :-D

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 07 paź 2009, 20:55

No fajnie by było jakby się ułożyła współpraca między naszymi "snajperami" :-D

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 07 paź 2009, 21:02

a jeśli chodzi o ten sparing to czemu nikt o tym nie napisał na głównej stronce ?? :-)

a wracając do składu to ciekawi mnie jak to wyglądało na boisku bo patrząc na skład to można wywnioskować,że Zidan grał jako ofensywny pomocnik :-D w sumie nie byłoby to głupie rozwiązanie bo i tak zawsze wraca do tyłu po te piłki i nie ma wtedy drugiego napastnika z przodu więc może warto byłoby tego spróbować w jakimś meczu ligowym :-D

Awatar użytkownika
radzias83
Kontakt:

Post autor: radzias83 » 07 paź 2009, 22:08

Pewnie na jakiś filmik z bramkami nie ma co liczyć z meczu z Watte, nie? :/ Lucas, oby tak dalej!
"Mailand,oder Madrid-Hauptsache Italien"-A.Möller
"Haste Scheiße am Fuß, haste Scheiße am Fuß!"
-A.Brehme
"Ich bin Optimist. Sogar meine Blutgruppe ist positiv"-T.Polster

Awatar użytkownika
weidenfeller1
Kontakt:

Post autor: weidenfeller1 » 07 paź 2009, 22:37

radzias83 pisze:Pewnie na jakiś filmik z bramkami nie ma co liczyć z meczu z Watte, nie? :/ Lucas, oby tak dalej!
ciężko,żadna stacja tego meczu nie pokazywała...

Awatar użytkownika
Adek
Kontakt:

Post autor: Adek » 07 paź 2009, 22:49

Zesik pisze:a jeśli chodzi o ten sparing to czemu nikt o tym nie napisał na głównej stronce ?? :-)
Zesik, każdy z nas, redaktorow, uczy sie, chodzi do pracy itd... Więc nie jest latwo, byc ze wszystkim na bieżąco. Jak masz jakis ważny news, zawsze mozesz go napisac i podeslac komus z redaktorow na maila czy gg ;-) to dotyczy oczywiscie nie tylko Ciebie :-)

Awatar użytkownika
qbar85
Kontakt:

Post autor: qbar85 » 07 paź 2009, 23:18

Adek pisze:Zesik, każdy z nas, redaktorow, uczy sie, chodzi do pracy itd...
I oczywiście każdy to rozumie, ale jeśli niektórzy redaktorzy są obecni na forum czy na stronie kilkanaście razy dziennie, no to chyba mogą też znaleźć kilka chwil na przetłumaczenie czegoś lub dodanie newsa. Poza tym newsmanów nie jest dwóch tylko kilkunastu, więc zawsze powinien się znaleźć ktoś kto może dodać jakąś bieżącą informację. A jeśli ktoś nie ma czasu żeby zajmować się pisaniem newsów to niech po prostu zrezygnuje, bo są np osoby które od roku już nic nie napisały...
Adek pisze:Więc nie jest latwo, byc ze wszystkim na bieżąco.
Przez dwa lata przecież wszystko szło bardzo dobrze, dopiero ostatnio są jakieś problemy. Newsy są dodawane z opóźnieniem. Pojawiło się też ostatnio kilka wywiadów, a żaden nie został przetłumaczony. Tak jak wspomniałem wcześniej - redaktorów jest kilkunastu, a ostatnio może 3 osoby piszą coś systematycznie.Jeśli się nie mylę to ostatnio nawet Rumcajs musiał prosić o większe zaangażowanie, więc panowie do roboty ;-)

Awatar użytkownika
Adek
Kontakt:

Post autor: Adek » 07 paź 2009, 23:49

Nie no, ja to rozumiem. Tylko dużo jest takich newsmanów, którzy w ogole nic nie pisza.. Jak sam zauwazyles, tych ktorzy pisza w miare regulaninie jest 3-4... I kazdy z nich ma swoje obowiazki. Mimo wszystko, jesli ktos zrobilby dobry uczynek, to chyba by mu sie nic nie stalo? :-P

EDIT: http://www.borussia.com.pl/?nid=1926 -> Viedo z meczu!

Awatar użytkownika
Kazelot
Kontakt:

Post autor: Kazelot » 08 paź 2009, 00:25

A dlaczego nie przyjac kilu wiecej newsmanow, jesli sa chetni? Ja sie pisze.

Awatar użytkownika
Zesik
Kontakt:

Post autor: Zesik » 08 paź 2009, 00:56

Wyszło tak jakbym się czepiał a ja spytałem z czystej ciekawości :-P
No bo widziałem,że jest sporo newsmanów no ale jest niestety tak jak piszecie,że tylko paru z nich coś dodaje..
Dzisiaj poruszyłem ten wątek głównie dlatego ponieważ parę osób dodając newsy było na forum i stronce (po parę razy) w czasie gdy Kazelot już dawno napisał o tym sparingu..
Może faktycznie dobrym wyjściem byłoby zatrudnienie kolejnych paru newsmanów skoro parę osób się do tego pisało :-)
Teraz Kazelot jest chętny, wcześniej jeśli się nie mylę był Adiś i jakieś 2 osoby którzy co chwile jakieś nowe ciekawostki nam tutaj pisali szybciej niż newsmani ;-)

Awatar użytkownika
Adek
Kontakt:

Post autor: Adek » 08 paź 2009, 18:52

Ja tez jestem, za tym zeby przyjac kilku nowych, czemu nie! Tylko, jesli ktos nie umie dobrze niemieckiego lub angielskiego to moze miec problem. Tak samo newsami powinni w miare dobrze ukladac, zdania znac ortografie itd, wiec nie kazdy do tego sie nadaje ;)

Awatar użytkownika
Kazelot
Kontakt:

Post autor: Kazelot » 08 paź 2009, 19:39

Ja znam niemiecki i angielski (polski tez - zeby nie bylo ;-) ). Z ortografia nie mam na bakier :lol:

Awatar użytkownika
Adek
Kontakt:

Post autor: Adek » 08 paź 2009, 19:40

Kazelot pisze:Ja znam niemiecki i angielski (polski tez - zeby nie bylo ;-) ). Z ortografia nie mam na bakier :lol:
masz wiadomosc na pw.

ODPOWIEDZ