PSG - BVB

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

PSG - BVB

Post autor: Siwy » 10 mar 2020, 20:28

ObrazekObrazekObrazek

Borussia już jest w Paryżu! Aż dziwnie się będzie oglądać te spotkanie bez udziału publiczności jak jakiś sparing a nie rewanż 1/8 ligi mistrzów :-/ ale cóż siły wyższe, dla nas to akurat dobrze bo być może piłkarze będą odciążeni z dodatkowej presji serwowanej przez kibiców PSG, jest to wielka chwila i szansa dla nas aby potwierdzić całej Europie że z tą Borussią trzeba się liczyć na poważnie! Obstawiam 1-1 po zaciętym boju. HEJA BVB!

Awatar użytkownika
Kamyk.
Kontakt:

Re: PSG - BVB

Post autor: Kamyk. » 11 mar 2020, 10:49

Według mnie, wszystko zależy od tego z jakim nastawieniem wyjdziemy na ten mecz. Powinnyśmy zagrać tak jak zawsze, agresywnie nastawić się na ofensywę, próbować coś strzelić w pierwszej części meczu. Najgorsze co możemy zrobić to wyjść defensywnie i próbować bronić jakiejś tam przewagi z pierwszego meczu, jednak chyba nie ma takiej osoby, która wierzy w to, że możemy zagrać ten mecz na 0 z tyłu, biorąc pod uwagę to jak nam ta obrona się prezentuje w tym sezonie. Najgorsze będzie to jak będziemy musieli gonić wynik. Boję się, że Favre może mieć taki pomysł na ten mecz.

W pierwszym meczu byłem zaskoczony tym, jak bardzo PSG sobie nie radziło. Tamten mecz spokojnie można było wygrać 2-0. Sami sobie sprawiliśmy tego gola. Jednak od tamtego czasu PSG mocno ruszyło i ten dzisiejszy mecz będzie wyglądał pewnie nieco inaczej. My z kolei nieco zwolniliśmy (jeżeli chodzi o grę, nie o wyniki), bo w tych ostatnich meczach tych ofensywnych ataków nie było tak wiele i nie były aż tak skuteczne.

Jak wchodziłem teraz na stronę, żeby przejrzeć forum, to w pierwszym z góry komentarzu na sb, ktoś pisał, że wygrana z PSG to będzie drugi cud w tym sezonie, pierwszym było ściągnięcie Haladna. Ja nie uważam tego jako cuda, ale te dwie rzeczy - wygranie wyścigu o Halanda i wyeliminowanie PSG w walce o ćwierćfinał CL, mogą mieć duży wpływ na poprawę naszego wizerunku w Europie, i przyczynić się do tego, że może łatwiej bedzie nam się w najbliższych oknach transferowych 'poruszać po tym rynku'. Tego nam życzę.

Co do tych pustych trybun. Jest jak jest, nie mamy na to wpływu, podejrzewam że rozgrywki normalnie dalej będą funkcjonowały. Jestem ciekawe jaki będzie odbiór tych wyników drużyn w CL. Czy kibice nie będą szukali wymówek, że ta gra przy pustych trybunach i całe te zamieszanie ma wpływ na wyniki tych 'lepszych' drużyn. Bo jak na razie to sporo tych zaskoczeń było w pierwszej turze meczów. Wczoraj Atalanta i Lipsk wyeliminowały, trzeba powiedzieć, tych faworytów na papierze. My też pierwszy mecz wygrywamy z faworyzowanym PSG, Barca miała problemy z Napoli, Lyon ogrywa Juve, więc ciekawe jak to się wszystko ułoży. Ja już gadałem z dwójką znajomych (kibice Barcy i Juve) i już w ich głosach czułem, że przez to całe zamieszanie szukają wymówek dla 'swoich' drużyn. :-P

ODPOWIEDZ