Bayer 04 Leverkusen - Borussia Dortmund

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Bayer 04 Leverkusen - Borussia Dortmund

Post autor: Siwy » 08 lut 2020, 13:58

Mecz z rywalem znacznie mocniejszym niż Ci z którymi mierzyliśmy się przez ostatnie tygodnie więc z jednej strony zawsze lekka obawa o stratę punktów jest ale z drugiej strony w końcu drużyna przejdzie pierwszy poważniejszy test w nowym roku. Leverkusen w tym sezonie raz na wozie raz pod wozem jednak gdzieś tam trzymają tempo i niewiele brakuje im aby wskoczyć to TOP4. My z fajną serią póki co w Bundeslidze ale ostatni mecz w Bremie dał nieco do myślenia, jestem ciekaw jakie rozwiązanie taktyczne dzisiaj wykombinuje Favre ponieważ na lewej obronie nie wiadomo kto zagra, Schulz lepiej niech sobie odpocznie od grania póki co a Guerrerio niedawno miał mięśniowe problemy więc nie wiem czy wyjdzie w podstawowym składzie, dodatkowo nie ma Reusa i Delaneya, mam nadzieję że w takim układzie w środku zagra Can a w zamian za to Brandt zostanie przesunięty wyżej w miejsce Reusa, no i oczywiście liczę że Halland wyjdzie w pierwszym składzie bo jak nie to ja już nie wiem co siedzi w głowie Lucka... :roll:
Będę trzymał kciuki za to żeby w końcu obrona się ogarnęła a z przodu powinniśmy coś ukłuć! Heja BVB!
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
BarDOsz
Kontakt:

Re: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Dortmund

Post autor: BarDOsz » 08 lut 2020, 20:24

Brawo panie Favre... W bajernie takie cyrki nie miałby miejsca. Dziad won, gra w obronie to kryminał!!

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 09 lut 2020, 21:39

3 środkowych obrońców, 2 wahadła i dwóch środkowych pomocników - 7 osób do bronienia a tracimy 4 gole :shock: To co w szczególności gra Akanji to jest istny kryminał i sabotaż, co się stało z tym chłopakiem że ma taki zjazd? Na dodatek kontuzja Brandta czyli naszego najlepszego piłkarza w ostatnich tygodniach...aż mnie łamie w kościach na samą myśl o meczu z PSG za tydzień.

Z pozytywów jedynie bramka Cana i to jak zagrzewał resztę do walki! On i Halland to są dwie osoby po których widać boiskową złość i zadziorność, zdecydowanie inna mentalność niż reszta kadry która zazwyczaj grzecznie spuszcza głowę w dół bądź ma zdziwioną minę jakby zrobiła kupę w majty. Dobrze że Bayern zremisował bo inaczej to już całkiem do dupy kolejka by była...
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

HeyaBVB
Kontakt:

Post autor: HeyaBVB » 10 lut 2020, 08:32

Jedyny plus jest taki, że pozostałe ekipy z TOP4 nie odjechały, bo wszyscy poremisowali. Trzeba się jednak patrzeć na siebie... Takie dziwne mecze też się zdarzają, jak ten z Unionem u siebie. Niestety, nie jesteśmy drużyną o równej formie. Niski kurs na nasze zwycięstwo pokazuje, że jednak to spieprzyliśmy.

https://www.meczyki.pl/typy-bukmachersk ... nd/3047201

ODPOWIEDZ