Werder Bremen - Borussia Dortmund (DFB Pokal)

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Werder Bremen - Borussia Dortmund (DFB Pokal)

Post autor: Siwy » 03 lut 2020, 19:50

1/8 finału pucharu Niemiec, gramy w Bremie z pogrążonym mocno w kryzysie Werderem (raptem tylko 4 wygrane spotkania w tym sezonie w lidze) więc liczę na bezproblemowy awans, mam nadzieję że Favre da pograć rezerwowym i Can zadebiutuje.

Mój skład na jutro to:
---------------------------------Hitz-----------------------------------
Akanji(Balerdi)------------Hummels------------------Zagadou-----
------------------Dahoud----------Witsel(->Can)--------------------
Piszczek----------------------------------------------------Schulz----
-------------------------------------------------------------------------
---Hazard------------------Halland/Gotze-------- Reus(->Reyna)

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Re: Werder Bremen - Borussia Dortmund (DFB Pokal)

Post autor: Siwy » 05 lut 2020, 19:35

Cóż można rzec o wczorajszym spotkaniu, dalej emocje mną targają i jeśli miałbym to opisać jednym słowem to wybrałbym -> WSTYD!
Dla mnie wręcz haniebne było to jakim nastawieniem wyszliśmy wczoraj na ten mecz, nie wkurza mnie aż tak sama przegrana ale to jakie piłkarze mieli nastawienie, myśleli że mecz wygrają na stojąco i za to głównie odpowiedzialny jest Favre. Po bramce Leo na 2-0 dla gospodarzy powinna się zapalić lampka że trzeba jednak się obudzić bo tak łatwo nie będzie, niestety bramka padła w 30 minucie a my zaczęliśmy dopiero grać w okolicach 60-70minuty, jak widać reakcji brak :roll: Sancho strasznie wczoraj pajacował jak tylko dostał piłkę, masa strat, niecelnych podań i bezsensownych kiwek, Hakimi karygodny błąd przy 1 bramce Werderu jak i cały mecz bardzo słaby, Reus od dłuższego czasu jest totalnie bez formy - wczoraj lepiej by było jakby w ogóle nie wychodził na boisko, Witsel mocno statyczny a już o Schulzie nie wspomnę żeby ani razu nie potrafić dobrze dośrodkować w pole karne...Całą robotę za Witsela i Reusa wczoraj odwalał Brandt który trzyma ostatnio równą wysoką formę co może bardzo cieszyć. No i z plusów oczywiście Haaland który pokazał że ma niesamowity głód gry i zwyciężania (tego brakuje niektórym naszym piłkarzom) i Reyna który chyba strzelił bramkę sezonu :shock: Reus nabawił się kontuzji, szkoda że akurat teraz kiedy zbliża się Liga Mistrzów i cięższe mecze w lidze natomiast z drugiej strony można liczyć że chwilowa przerwa podziała dobrze na naszego kapitana i wróci lepszy.

Wiecie czemu wczorajsza porażka tak mnie załamała? Jak widać na poniższej drabince w dalszej fazie zagralibyśmy z Saarbrucken bądź Karlsruher a w półfinale Verl/Union/Fortuna - czy można sobie wyobrazić łatwiejszą drabinkę do finału w Berlinie? ABSOLUTNIE NIE! Kibice chcą pucharów, piłkarze również dostaliby sygnał że grają w klubie gdzie mogą odnosić sukcesy a nie tylko się wypromować a my odpadamy na własne życzenie w najbardziej żenujący sposób :roll: Gratulacje dla Werderu za walkę i pełne zaangażowanie, zasłużyli w 100% na awans.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 05 lut 2020, 19:54

Siwy pisze:
05 lut 2020, 19:35
Jak widać na poniższej drabince w dalszej fazie zagralibyśmy z Saarbrucken bądź Karlsruher a w półfinale Verl/Union/Fortuna
Nie wiem skąd wziąłeś tę drabinkę. W niedzielę o 18:00 jest normalne losowanie ćwierćfinałów. Wszystkie drużyny z jednego koszyka.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 05 lut 2020, 20:15

Tutaj -> https://www.scoreboard.com/pl/pilka-noz ... /drabinka/
Nigdy nie potrafię spamiętać do której fazy są losowania ale jak zobaczyłem tę drabinkę to pomyślałem że wszystko już jest ustalone, jeśli to jakiś fejk to bardzo przepraszam za zamieszanie :-/

HeyaBVB
Kontakt:

Post autor: HeyaBVB » 07 lut 2020, 13:17

Ten mecz to była masakra. Trzeba skupić się na lidze i tyle. Żeby odpaść z Werderem w takiej słabej formie? Ja wszystko rozumiem, ale mam wrażenie, że to była jakaś totalna olewka tematu.

ODPOWIEDZ