Borussia Dortmund - Union Berlin

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Borussia Dortmund - Union Berlin

Post autor: Siwy » 31 sty 2020, 21:30

20 kolejka przed nami i podejmujemy 11 w tabeli Union, mecz raczej z dziedziny formalności (choć w Berlinie przegraliśmy z nimi 3-1... :roll: ) więc liczę na bezproblemowe zwycięstwo i porządną grę w defensywie tak jak w meczu z Kolonią tydzień temu, Haaland w podstawie i jazda! Lipsk gra z Gladbach i fajnie jakby tam padł remis wtedy przybliżymy się do 1 miejsca :-)
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Re: Borussia Dortmund - Union Berlin

Post autor: Siwy » 02 lut 2020, 14:04

Mecz był taki jak sobie go wyobrażałem - czyli totalna dominacja i brak większego zagrożenia ze strony rywala. Martwi mnie jedynie postawa Hakimiego i Reusa, obydwoje przeszli obok meczu, niczym się nie wyróżniali a marokańczyk wręcz grał nonszalancko, masa strat i niecelnych prostych podań, obydwoje kiedy schodzili dali upust swoim emocjom ale Reusowi jako kapitanowi nie wypada otwarcie okazywać takiej frustracji, mam nadzieję że byli źli na siebie i swoją postawę na boisku i chcieli pokazać kibicom że zdają sobie z tego sprawę że są ewidentnie pod formą a nie ma jakiegoś wewnętrznego konfliktu w drużynie.

Bardzo podobał mi się Brandt, świetne dwie asysty ale wydaje mi się że Favre trochę dusi potencjał Juliana wystawiając go jako środkowego pomocnika a nie bliżej bramki rywala, statystyki jak na ilość rozegranych meczy na mocno średnie mimo że na boisku jest nieoceniony.

No i co ucieszyło oko to widok Nevena pod Sudtribune <3
https://www.youtube.com/watch?v=3j6VtLAgIyE
Obrazek
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

HeyaBVB
Kontakt:

Re: Borussia Dortmund - Union Berlin

Post autor: HeyaBVB » 03 lut 2020, 11:38

To był wspaniały mecz. Trzecie zwycięstwo z rzędu cieszy, ale już niedługo gramy na wyjeździe z Leverkusen i tam już tak łatwo nie będzie.

ODPOWIEDZ