SC Freiburg - Borussia Dortmund

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

SC Freiburg - Borussia Dortmund

Post autor: Siwy » 21 kwie 2019, 13:28

Do końca sezonu zostało tylko 5 kolejek, dzisiaj kolejna bitwa o to żeby zostać na ringu w walce o mistrza! Bayern wczoraj męczył bułę z Werderem ale wygrali więc dzisiaj my musimy dotrzymać tempa i wygrać we Freiburgu! Jakie składy obstawiacie?
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Re: SC Freiburg - Borussia Dortmund

Post autor: zizu » 21 kwie 2019, 14:13

Wyczuwam wymeczone zwycięstwo w najlepszym wypadku. W typerze długi czas chciałem dać na remis, ale ostatecznie postanowiłem polecieć optymistycznie i postawić na BVB. Fajnie byłoby jakby zrobili nam prezent wielkanocny i wygrali łatwo, no ale cóż. W sumie mistrzostwo dla mnie jest już przegrane, bo przewaga frajersko zostala roztrwoniona... No ale ciągle można się łudzić i liczyć na potknięcie Bayernu. Najważniejsze teraz są derby :)

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 21 kwie 2019, 18:14

Pierwsza połowa mocno przeciętna, ale z przewagą jeden bramki, więc było ok. W drugiej nadal bez szału, ale te akcje naprawdę wyszły nam niezłe.

Walka o mistrza trwa nadal. Trzeba wygrywać, bo Bayern też jeszcze coś może stracić.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 22 kwie 2019, 13:53

Roflmilion pisze:
21 kwie 2019, 18:14
ale te akcje naprawdę wyszły nam niezłe.
Aż za bardzo, zupełnie jak na treningu :shock: Nie wiem czy Freiburg odpuścił ten mecz czy są totalnie bez formy w tym momencie ale wjechaliśmy w nich jak walec. Ładnie by było upokorzyć smerfów w sobotę takim wynikiem :evil:
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

ODPOWIEDZ