Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim 18/19

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim 18/19

Post autor: Roflmilion » 09 lut 2019, 15:15

Borussia Dortmund: Bürki – Piszczek, Weigl, Diallo, Hakimi – Dahoud, Witsel – Sancho, Philipp, Guerreiro – Götze

Ławka rezerwowych: Hitz, Toprak, Schmelzer, Bruun Larsen, Wolf, Pulisic, Alcácer

Tym razem nawet trener kontuzjowany :-D

Wraca Burki, Piszczek, Sancho. Szansa dla Dahouda i Filipa. Zapowiada się ciekawie.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Re: Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim 18/19

Post autor: Siwy » 09 lut 2019, 15:46

Bez Reusa ale mam nadzieję że sobie poradzimy bez większych problemów, ostatnie 10 meczy "wieśniaków" to 2 zwycięstwa, 1 przegrana i aż 7 remisów. Gramy na własnym terenie więc 3 pkt. muszą zostać!
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 09 lut 2019, 17:35

Nie ma to jak grać cały mecz bardzo dobrze, żeby tak to zaprzepaścić. Zabrakło trochę szczęścia, ale tak samo oni mogli już wcześniej strzelić ze dwie. Amatorka w obronie(lewa strona). Diallo bardzo słabo, Hakimi w obronie też. Witsel również dzisiaj praktycznie nie pomagał.

Dramat.

Awatar użytkownika
DD10
Kontakt:

Post autor: DD10 » 09 lut 2019, 17:38

Co tu sie odjeb**o to ja nawet nie mam pytan....Obrona dramat, gdyby nie Burki to moglismy to nawet przegrac. Szkoda, straszna szkoda, po raz kolejny glupio stracone 2 punkty.

Awatar użytkownika
Hunter13
Kontakt:

Post autor: Hunter13 » 09 lut 2019, 18:11

Mam nadzieję, że wyciągniemy pewne wnioski po tym meczu, przy tak wysokim prowadzeniu Hakimi powinien zostać zastąpiony chociażby Schmelzerem, który w ostatnim czasie głównie irytuje, ale dalej jeśli chodzi o grę w obronie jest lepszy od Achrafa, niesamowite jak pogorszyła się nasza gra w obronie przez absencje Akanjiego. Strasznie głupia strata, generalnie wydawało mi się że tego ostatniego wolnego na 3:3 nie powinno być.
Nie liczyłbym na potknięcie Bayernu z Schalke, wygląda na to, że bezpośredni mecz moze zadecydować o mistrzostwie.

ODPOWIEDZ