Atletico Madryt - Borussia Dortmund [Champions League] 18/19

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Atletico Madryt - Borussia Dortmund [Champions League] 18/19

Post autor: zizu » 05 lis 2018, 18:40

Co tu dużo mówić, liczę na w miarę rezerwowy skład, coś jak na Union i wszystko poza porażką wziąłbym w ciemno. Myślę, że Favre odważnie zarotuje składem, bo patrząc z punktu widzenia tabeli, to Borussia może nawet dość wysoko przegrać a i tak przy równej ilości punktów będzie przed Atletico. Choć patrząc po tym co awizuje Kicker szykuje się jazda bez trzymanki mocną ekipą.

Składy wg Kickera:
Oblak - Juanfran, Savic, Godin, Filipe Luis - Koke, Rodrigo - Saul Niguez, Lemar - Griezmann, Diego Costa
Trainer: Simeone

Bürki - Piszczek, Akanji, Zagadou, Guerreiro - Witsel, Delaney - C. Pulisic, Reus, Sancho - Paco Alcacer
Trainer: Favre

Awatar użytkownika
majeku
Kontakt:

Re: Atletico Madryt - Borussia Dortmund [Champions League] 18/19

Post autor: majeku » 05 lis 2018, 19:26

Nie wiem czy nie ma jakiegoś takiego przepisu, który nakazuje klubowi wystawić do meczu LM najsilniejszy skład. Ale mam nadzieję, że nawet jeśli, to i tak będą duże rotacje.

Reus, Sancho i Witsel muszą odpocząć. W tym tygodniu liczy się tylko sobota.
BVBVBVBVBVB

Awatar użytkownika
kasperski
Kontakt:

Post autor: kasperski » 06 lis 2018, 13:27

Atletico będzie robić wszystko, żeby skompromitować nas i zrewanżować się za pierwszy mecz. Jest do doskonała szansa na
sprawdzenie się w defensywie z przełączeniem na szybkie kontrataki. Aczkolwiek wierzę, że trener dobierze najlepsza strategię na ten mecz.

Oby obyło się bez kontuzji, wszyscy czekajmy z niecierpliwością na sobotni wieczór :evil:

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 06 lis 2018, 17:46

Niestety prognozowany skład pokazuje, ze Zizu i moje pragnienie żeby zagrać rezerwami nie spełni się. A szkoda bo wypompuja się na Bayern- a jak słusznie zauważył w komentarzu Matthaus Bayern ma niepowtarzalna okazje odbić się od dna właśnie ogrywając nas w Dortmundzie. Dzisiejszy mecz niewiele znaczy tak na prawde

Awatar użytkownika
johny1910
Kontakt:

Post autor: johny1910 » 06 lis 2018, 22:01

Chyba tylko jeden strzał w I poł. Burki ratuje szanse...
... to live is to die - Cliff Burton
www.pansamochodzik.org.pl

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 06 lis 2018, 23:57

Mecz trzeba puścić w zapomnienie i skupić się konkretnie na sobocie bo to jest chyba jeden z najważniejszych meczów sezonie, odskoczyć Bayernowi na 7pkt. w lidze to już jest dobry prognostyk na dalszy sezon! dawno nie miałem takiego pragnienia jak teraz żeby oklepać Bayern!
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
kasperski
Kontakt:

Post autor: kasperski » 07 lis 2018, 07:21

Przegrana do zapomnienia, sytuacja w tabeli jest nadal bardzo dobra.
Ponadto dobrze, że mecz odbył się wczoraj, jest jeden dzień więcej na odpoczynek.
Bayern gra dzisuaj i mam nadzieję, że drużyna z Aten zmusi ich do biegania, jak słąbeusz radzi sobie w LM widzieliśmy wczoraj
podczas meczu Liverpoolu :)

Ws. sobotniego meczu i komentarza Lothara - nie odkrył Ameryki, tak jak ja nie odkryję, że po przegranej
media Bayernowi zgotują piekło :evil:

Awatar użytkownika
majeku
Kontakt:

Post autor: majeku » 07 lis 2018, 08:24

Ewidentnie wyszli z nastawieniem na 0:0. No i widać było bezradność, kiedy Atletico wrzuciło nas na karuzelę. Momentami wyglądało rozpaczliwie, zero akcji, zero strzałów. Nasze wznowienia gry od bramki to był dramat kalekich dzieci. Bardzo nieładnie dawać taki show przed klasikerem.

Witsel obok gry. Nie mam pojęcia, czemu nie odpoczywał i czemu go nie zmieniono. Zawsze był zbyt wolny, no ale to logiczne skoro gra u nas max minut. Pulisic, Sancho, Akanji nie umieli pokazać żadnych ze swoich możliwości. Do Paca nic nie docierało, ale jakim cudem miał on coś zrobić, skoro nie umieliśmy wykonać paru podań. Piszczek wyglądał jak konający byk na arenie z torreadorami.

No i co? Mamy wyprutych kluczowych zawodników, którzy zmarnowali swoją energię na przegrany mecz. Wtorek a sobota to mimo wszystko dużo czasu, ale później też są mecze.
BVBVBVBVBVB

ODPOWIEDZ