Borussia Dortmund - Union Berlin [DFB-Pokal] 18/19

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Borussia Dortmund - Union Berlin [DFB-Pokal] 18/19

Post autor: zizu » 30 paź 2018, 10:02

Mam nadzieję, że awansujemy bez męczarnie a przynajmniej bez dogrywki. Co tu więcej mówić. Union radzi sobie w tym sezonie dobrze, ale to nadal tylko 2.liga. Typ: 3:1

Awatar użytkownika
Lexy
Kontakt:

Re: Borussia Dortmund - Union Berlin [DFB-Pokal] 18/19

Post autor: Lexy » 30 paź 2018, 10:16

Hitz - Hakimi, Toprak, Zagadou, Toljan - Weigl, Dahoud - Pulisic, Gotze, Bruun Larsen - Philipp
Ewentualnie Kagawa zamiast Duńczyka.
Trzeba to wygrać jak najmniejszym nakładem sił, dobra okazja żeby sprawdzić formę ławki.

Awatar użytkownika
Kamyk.
Kontakt:

Post autor: Kamyk. » 31 paź 2018, 17:54

https://www.facebook.com/BVB/videos/507607073052022/

W tym roku Roman już nam dupy nie uratuje :-P

Są już składy. Spodziewałem się mniej więcej właśnie czegoś takiego. Jedynie myślałem, że właśnie za Kagawę Larsen zagra. Ciężko będzie, Union w tym sezonie naprawdę gra ogarniętą piłkę. U nas jednak, bez Reusa, Sancho, Alcacera, Witsela, Delaneya te ataki będą wyglądały trochę inaczej, więc wcale łatwo nie będzie.

Borussia Dortmund: Hitz – Hakimi, Toprak, Zagadou, Diallo – Dahoud, Weigl, Kagawa – Wolf, Philipp, Pulisic

Ławka rezerwowych: Bürki, Sancho, Alcacer, Reus, Guerreiro, Witsel, Bruun Larsen

Cieszy mnie ta obrona (właściwie to Favre nie miał zbyt dużego pola manewru tutaj :->), bo prawdopodobnie tak będzie trzeba zagrać w rewanżu z Atletico.

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 31 paź 2018, 22:44

Kolejny mecz z cyklu "do zapomnienia". Znowu fatalne błędy i ustawienie i kolejne 2 bramki w plecy.
Chociaż tyle dobrego, że awansowali, bo niestety męczarni związanych z dogrywką nie udało się uniknąć...

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 01 lis 2018, 00:05

Niestety jak się chce wygrać wystawiając 8 rezerwowych- to potem są takie a nie inne efekty. Teraz MSV Duisburg na wyjeździe- takie moje marzenie

donpedro
Kontakt:

Post autor: donpedro » 01 lis 2018, 20:43

Od tego są zmiennicy i szeroka kadra by w takich właśnie momentach trudnego sezonu zastępować podstawowych piłkarzy. Natomiast ich postawa w takich meczach to zupełnie inna sprawa. Absolutnie nie spodziewałem się łatwej przeprawy ale szczerze pisząc jestem bardzo rozczarowany tym co pokazali wczoraj Weigl, Kagawa, Wolf, Pulisic czy Toprak. Wiem, że jednym brakuje ogrania, a innym problem stwarza nowe otoczenie. Ale na takim poziomie wymagana jest jednak jakaś klasa sportowa, jakieś minimum, poniżej którego po prostu nie wypada schodzić. Niestety, wymienionym przeze mnie zawodnikom wczoraj przydarzyło się zbyt wiele prostych, czasem wręcz niezrozumiałych błędów w różnych aspektach piłkarskiego rzemiosła. Stąd taki, a nie inny przebieg starcia z Unionem. Tym bardziej cieszy awans i kolejny mecz, w którym korzystny wynik wyszarpujemy nie klasą, nie absolutnym zdominowaniem rywala ale ambicją, walką z przeciwnikiem ale i z własną słabością oraz wiarą w korzystny wynik do końca. Za te, niekoniecznie typowo piłkarskie zachowania chłopakom należą się słowa uznania.

ODPOWIEDZ