Borussia Dortmund - Hertha BSC 18/19

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Borussia Dortmund - Hertha BSC 18/19

Post autor: zizu » 27 paź 2018, 00:39

Składy wg Kickera

Bürki - Piszczek, Diallo, Zagadou, Hakimi - Witsel, Dahoud - C. Pulisic, Reus, Bruun Larsen - Philipp
Trainer: Favre

Jarstein - Lazaro, Stark, Rekik, Plattenhardt - Skjelbred, Maier - Kalou, Duda, Dilrosun - Ibisevic
Trainer: Dardai

Potknięcie kiedyś musi nadejść, czy nadejdzie już teraz? Mimo że Hertha mocniejsza niż wcześniej to jednak myślę, że to jeszcze nie będzie ta kolejka. Mój typ 3:1 dla BVB.

Kristf
Kontakt:

Re: Borussia Dortmund - Hertha BSC 18/19

Post autor: Kristf » 27 paź 2018, 07:58

Herta miała ostatnio dużo szczęścia z Freiburgiem. Potknięcie jeszcze nie teraz. Obstawiam 2-0/3-1 dla nas, gramy u siebie jesteśmy w formie. Będzie dobrze.

donpedro
Kontakt:

Post autor: donpedro » 27 paź 2018, 12:15

Mimo pokory, jakiej mnie nauczył poprzedni sezon również uważam, że jeszcze nie teraz. Mimo wizyty innej sportowo Herthy niż ta, do której ostatnio się przyzwyczailiśmy powinniśmy ten mecz wygrać. W szatni jest taki power, że udziela się on nawet chłopakom spisanym już na straty. Jest wszakże jeden warunek-bezwzględna mobilizacja i koncentracja. Bundesliga nie wybacza amatorszczyzny.

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 27 paź 2018, 12:32

Hertha w tym sezonie nie jest już tylko groźna u siebie ale i na wyjeździe potrafią zagrać.
Jeśli utrzymamy formę to powinno być dobrze, ale dzisiaj możliwe że ktoś odpocznie(Reus czy Witsel), więc trzeba będzie trochę przebudować skład i na pewno Toprak zacznie łapać minuty - no chyba, że Rafał zagra na LO a środek taki sam i rotacja dopiero w Pokalu.

Trzeba dalej wygrywać jeśli marzymy o mistrzostwie - nie można gubić punktów na wyjazdach a co dopiero u siebie.

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 27 paź 2018, 17:32

To jest po prostu kur** niewiarygodne... Pierw kilka patelni, potem ten debilny faul... Nie mam pytań. Tak frajersko stracić punkty... :-(

No i nie zdziwi mnie remis a nawet porażka z Bayernem. Nasi mogą być mocno wypompowani po meczach z Unionem (w tym sezonie 2.BL jeszcze niepokonani, ostatnio z nimi w pucharze rzuty karne) i 2 wyjazdach z Atletico i Wolfsburgiem. Zaś Bayern sobie spokojnie porotuje i pogra składami "B" w pucharze z jakimiś ogórami, a potem w dwóch domowych z AEKiem i Freiburgiem. Nie ukrywajmy, że za mocno to oni się nie zmęczą. Zakładam, że u nas też będzie rotacja, pytanie tylko czy nie odbije się to czkawką np. z Wolfsburgiem. Ale wierzę w Favre i mam nadzieję dobrze rozłoży siły i obciążenie na poszczególnych graczy.

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 27 paź 2018, 17:44

Ehh a miało być tak pięknie. Nie ma co sie czepiać Zagadou. Zagrał perfekcyjny mecz, później przepychanka i jakby nie było gwizdka to też by to jakoś przeszło, bo wcześniej Selke też swoje robił rękami.

Szkoda tych setek, byłoby 3-1 i po meczu. Później Hertha też mogła spokojnie dwie bramki wsadzić.

We środę musi Reus i Witsel odpocząć na pewno. Union to nie jakaś drużyna ogórkowa, więc będzie ciężko. Najważniejsze to mecze w BL najbliższe dwa. Z Atletico nie musimy wygrać ale skład i tak będzie najlepszy wystawiony wiec nikt nie odpocznie.

Szkoda, ale Hertha zrobiła to w swoim stylu.

Kristf
Kontakt:

Post autor: Kristf » 27 paź 2018, 17:48

Zizu Bayern sobie nie po rotuje.

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 27 paź 2018, 18:48

Może i nie, ale mogą grać na mniejszym tempie, obciążeniu itp. Ale ja tam najbardziej wierzę w Favre, że to ogarnie i wystawi na każdy z meczów optymalny skład. No i oby obyło się bez urazów.

Kristf
Kontakt:

Post autor: Kristf » 27 paź 2018, 19:29

Ja uważam, że Bayern owszem wróci na właściwe tory, chcę ich jednak zobaczyć na wiosnę. Jeszcze nasza za szeroka kadra odegra sporą rolę. Jest takie powiedzenie, pokaż mi swoją ławkę a powiem ci co zwojujesz. Zobacz liczby naszych rezerwowych. Będzie git.

artur_poznan
Kontakt:

Post autor: artur_poznan » 27 paź 2018, 22:54

Przypominają mi die prorocze słowa Majeku - mecz z Hertha ważniejszy niż dwumecz z Atletico. No i masz babo placek. Od stanu 2:1 śmierdziało golem. Jak zjebali kolejno Reus, Rafał i Latsen wiedziałem ze będzie 2:2. Teraz pytanie jak mentalnie ten wynik wpłynie na BVB

ANDI.M
Kontakt:

Post autor: ANDI.M » 28 paź 2018, 09:31

Mam nadzieje, że ich ten remis pobudzi, widać w tej drużynie wreszcie mentalność zwycięzców, nie da się jednak oszukać organizmów, mecz z Atletico był bardzo wyczerpujący pod każdym względem i nie ma szans w tak krótkim czasie na pełną regenerację.

Awatar użytkownika
johny1910
Kontakt:

Post autor: johny1910 » 28 paź 2018, 10:07

artur_poznan pisze:
27 paź 2018, 22:54
Przypominają mi die prorocze słowa Majeku - mecz z Hertha ważniejszy niż dwumecz z Atletico. No i masz babo placek. Od stanu 2:1 śmierdziało golem. Jak zjebali kolejno Reus, Rafał i Latsen wiedziałem ze będzie 2:2. Teraz pytanie jak mentalnie ten wynik wpłynie na BVB
Obejrzałem skrót! Jak to można było zremisować! :shock:
... to live is to die - Cliff Burton
www.pansamochodzik.org.pl

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 28 paź 2018, 20:56

artur_poznan pisze:
27 paź 2018, 22:54
Teraz pytanie jak mentalnie ten wynik wpłynie na BVB
Zimny prysznic musiał przyjść wcześniej czy później natomiast ten mecz nie był słaby w naszym wykonaniu tylko zabrakło odrobiny szczęścia pod bramką rywala. Teraz czeka nas mecz w Wolfsburgu i obyśmy się tam dobrze zaprezentowali żeby ze spokojną głową podejść do meczu ze świniakami bo na zwycięstwo z nimi długo czekam i komplet punktów MUSI zostać w Dortmundzie :evil:
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

ODPOWIEDZ