Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 18/19

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 18/19

Post autor: zizu » 28 wrz 2018, 11:16

Szykuje się ciekawe starcie. BVB po mocnym 7:0, Leverkusen po 3 porażkach z rzędu, zanotował w końcu 2 zwycięstwa z rzędu. Paco raczej nie wystąpi, więc ofensywa zakładam względem 7:0 się nie zmieni. W defensywie pewnie wróci Diallo, który pauzował za czerwoną i Piszczek.

Składy wg Kickera:
Hradecky - Jedvaj, Tah, S. Bender, Wendell - Kohr, L. Bender - Bailey, Havertz, Brandt - Volland

Bürki - Piszczek, Akanji, Diallo, Schmelzer - Witsel, Delaney - C. Pulisic, Bruun Larsen - Philipp, Reus

Wyczuwam ciężki mecz, choć Leverkusen przez pierwsze 3 kolejki to było jakieś nieporozumienie. Obstawię 2:1 dla BVB.

Awatar użytkownika
johny1910
Kontakt:

Re: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 18/19

Post autor: johny1910 » 28 wrz 2018, 11:46

Czyli Borussia gra w 10. Philippa nie było na boisku w meczu z leszczami z 1FCN.
... to live is to die - Cliff Burton
www.pansamochodzik.org.pl

donpedro
Kontakt:

Post autor: donpedro » 28 wrz 2018, 15:56

O ile powrót Diallo na środek defensywy wydaje się logiczny to w przypadku Łukasza już tak moim zdaniem nie jest. Hakimi pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu z Norymbergą i na ten moment zarówno pod względem wyszkolenia technicznego jak i motoryki bije Polaka na głowę. Doświadczenie jest po stronie Łukasza to fakt. Ale czy decydujący? Osobiście śmiem wątpić.

Awatar użytkownika
DD10
Kontakt:

Post autor: DD10 » 28 wrz 2018, 20:56

Dokladnie, Paco powinien wyjsc w podstawie bo nie ma sensu sie meczyc z Phillipem na szpicy bo gosc tam nie istnieje.
Nie wiem dlaczego tak go oszczedzaja? jest zdrowy to niech gra od poczatku a jak nie ma sil na 90min to zmiana w 2 pol.

Mam nadzieje ze po 0;7 nasi zlapia troche wiatru w żagle i wskocza na wysoki poziom.
Ostawiam 3-1 dla nas.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 29 wrz 2018, 00:52

johny1910 pisze:
28 wrz 2018, 11:46
Czyli Borussia gra w 10. Philippa nie było na boisku w meczu z leszczami z 1FCN.
Ale piłę Reusowi wyłożył miodzio z Norymbergą :D Co do Piszczka również wydaje mi się że wystawienie Hakimiego wcale nie byłoby głupią opcją ale tutaj Lucek musi pogłówkować czy postawić na doświadczenie czy powiew świeżości - osobiście sam nie wiem kogo bym wystawił w podstawowym składzie :roll: Będzie ciężki mecz i tak naprawdę wiatru w skrzydła doda nam wygrana z Bayerem bo to już będzie weryfikacja naszego poziomu jak sobie poradzimy na trudnym terenie z trudnym rywalem który wstaje z kolan!
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 29 wrz 2018, 17:43

Borussia Dortmund: Bürki - Hakimi, Akanji, Diallo, Zagadou - Delaney, Witsel - Pulisic, Reus, Bruun Larsen - Philipp

Ławka rezerwowych: Hitz, Guerreiro, Wolf, Weigl, Alcacer, Sancho, Dahoud

Ciekawe jak Diallo spisze się na lewej, bo predyspozycje ma do gry na tej pozycji. Piszczek chyba kontuzja/choroba bo nawet na ławce go nie ma.

Paco pewnie by grał, ale jeszcze za wcześnie może po kontuzji dla niego od pierwszych minut.
Co do Philippa to był mało widoczny, ale asystę zaliczył + super podanie przy wrzutce przed bramką Akanjego chyba.

Dobry skład, na ławce też spory potencjał, więc lecimy po mistrza :-P

Awatar użytkownika
Basketgkw
Kontakt:

Post autor: Basketgkw » 29 wrz 2018, 20:26

No i tak trzeba walczyć. Oby zawsze grali jak w drugiej połowie. W końcu wygrywamy nawet gdy nam nie idzie, to zbuduje drużynę mentalnie. Wreszcie w tym sezonie wraca radość z oglądania Borussia :-D
BORUSSIA DORTMUND WIRD IMMER WIEDER SIEGEN
SCHWARZ-GELBE BORUSSIA DORTMUND IST WUNDERBAR

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 29 wrz 2018, 21:15

Co tu się... :D

Mimo, że wierzyłem, że spokojnie z tego remis można wyciągnąć to myślałem, że jednak dołoży coś Leverkusen.

Trochę szczęścia mieliśmy, ale ile razy nam go zabrakło?
Świetna końcówka i do meczu LM podchodzimy z pozycji lidera i w dobrej formie, więc obowiązkiem teraz ograć Monaco.

Sancho super joker, Zagadou znowu pokazał klasę i Reus, który nadal bez kontuzji :-P Zrobili wieczór chłopaki.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 29 wrz 2018, 21:47

Co tam się odwaliło? :shock: Wychodzę z pracy, patrzę na wynik 2-0 dla Bayeru, przyjeżdżam do domu patrzę 2-4 :mrgreen: :mrgreen:
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 30 wrz 2018, 00:36

Pierwsza połowa mega słaba, 0:2, aż się wkurwiłem i powiedziałem, że do momentu bramki na 1:2 oglądam Chelsea-Liverpool :D No i po bramce na 1:2 oglądanie BVB to była czysta przyjemność a doszły mnie słuchy, że i poczatek drugiej połowy do bramki na 1:2 był również udany. Pokazali jaja, po 0:2 remis to brałbym w ciemno a tu takie coś. Mega. :mrgreen: Paco i Sancho jak zwykle cud miód ich wejścia.

ODPOWIEDZ