Hannover 96 - Borussia Dortmund 18/19

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Hannover 96 - Borussia Dortmund 18/19

Post autor: Roflmilion » 31 sie 2018, 19:07

Kolejny mecz w tym sezonie. W zeszłym roku były spore męczarnie i murowanie ale dzisiaj optymistycznie powinniśmy dużo lepiej zagrać i wygrać na spokoju.

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Re: Hannover 96 - Borussia Dortmund 18/19

Post autor: Roflmilion » 31 sie 2018, 22:32

Nawet nie ma co zakładać tematu, skoro naszego trenera zadowala remis z Hannoverem... No chyba, że nie ma zegarka.

Mamy wyjątkowo szeroką i dobrą jakościowo kadrę, ale nie, lepiej czekać na zbawienie i że ktoś kto gra słabo 50minut nagle odpali. Tak można czekać na Messiego, a nie Wolfa czy Philippa(przy całym szacunku do nich).

Już chyba wolałbym przegrać, ale gdybym zobaczył 2-3 zmiany odpowiednio wcześniej niż taki syf a nie grę.

Przecież nie trzeba być Guardiolą, żeby zdjąć Wolfa/Philippa za Sancha, czy Gotze-> Delaney(który sporą część spotkania grał słabo) a w rozegraniu nic nie daje. Dodatkowo zdjęcie Dahouda, który grał bardzo dobrze i jedyny rozgrywał.

Na ligę mistrzów się załapiemy, ale to nie to czego oczekują wszyscy, na pewno nie z takimi zawodnikami.

Wiadomo, że wyjazd, początek ligi itp., ale brak zmian w odpowiednim czasie i w ogóle, to jest dla mnie kryminał najwyżej kategorii..

Teraz tylko dwa tygodnie przerwy, spędzone w irytacji po takim meczu. Jutro by się obejrzało BL jak grają przeciwnicy, ale mając przed oczami dzisiejszy występ, to ja dziękuję za piłkę w najbliższych dniach.

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Re: Hannover 96 - Borussia Dortmund 18/19

Post autor: Siwy » 31 sie 2018, 23:06

Ja również miałem inne oczekiwania co do tego meczu a tu męczenie buły straszne ale póki co puszczam to w zapomnienie, początek sezonu, dużo nowych twarzy, nowy trener także uzbrajam się w cierpliwość! Będzie dobrze z czasem! Heja BVB
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

ODPOWIEDZ