1. FC Nürnberg – Borussia Dortmund

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

1. FC Nürnberg – Borussia Dortmund

Post autor: Roflmilion » 18 lut 2019, 22:40

Mecz niewarty zakładania tematu.

Strata punktów i to i tak fartowna, bo gospodarze mieli kilka groźnych sytuacji, z najgorszą ekipą w kraju, zbierająca lanie od kogo popadnie.

Może ten karny na Sancho dałby impuls, imo powinien być odgwizdany, ale to i tak wstyd.
Tak zaprzepaścić świetną rundę :-/

Chciałem tylko napisać, że bardzo podobał mi się Wolf. Wyglądał świetnie, chociaż grał przeciwko kelnerom, ale jednak to i tak dobry mecz.
Jeśli Łukasz nadal będzie kontuzjowany, to niech Niemiec zagra na prawej(czemu dopiero teraz trenerze?) a Hakimi na lewej, bo patrząc na DIallo do aż oczy krwawią...Szkoda Francuza, bo na środku daje radę, ale lewa to nie jego bajka.

Szkoda i jeszcze raz szkoda, że tak wyglądały ostatnie dwa tygodnie. Puchar i LM można przeboleć, ale te wyniki w BL po prostu bolą, bo każdy meczy był wygrany.

Jeśli jeszcze do końca tygodnia Reus nie zacznie trenować, a Akanji i Piszczek nie będą gotowi na Bayer, to nasze szanse na paterę drastycznie zmaleją.

Bayern mimo średniej gry jest na fali wznoszącej, a my gra słaba i wyniki słabe. Jedynie powroty wymienionej trójki mogą to odwrócić - chociaż bardziej mi się wydaje, że będą nadal kontuzjowani i zagrają może kilka spotkań do końca rundy.

Aaa, no i Weigl nadal świetny. Najlepszy z obrońców w 2019, szkoda tylko, że u boku coś paralitycznie grają jego koledzy.

Awatar użytkownika
majeku
Kontakt:

Re: 1. FC Nürnberg – Borussia Dortmund

Post autor: majeku » 19 lut 2019, 09:47

To, że dno tabeli będzie się murować to oczywiste. Zawsze tak jest i zawsze tak będzie. Bardziej bolą straty punktów z Hoffe i Frankfurtem.

Nie mamy napastnika. Nie wiem dlaczego zimą nikogo nie sprowadziliśmy. Oprócz zrywów Alcacera, nie mamy żadnych opcji w ataku. Sancho nam nie uratuje 34 spotkań z rzędu. Nie rozumiem tego, do jakich wniosków doszedł nasz sztab uznając, że nie potrzebujemy siły na pozycji 9. Nie ma u nas ani 1 zawodnika, który może powalczyć o górne piłki.
BVBVBVBVBVB

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Re: 1. FC Nürnberg – Borussia Dortmund

Post autor: Siwy » 19 lut 2019, 18:33

Zadyszka jak zwykle u zespołów Lucka przychodzi wiosną :-/ Mimo wszystko wydaje mi się czasem że nasi nie mają wystarczająco charakteru i jaj żeby mimo obniżki formy punktować takie zespoły jak FCN bo to co wczoraj grali to aż dziw bierze że moje oczy to wytrzymały :roll:
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

ODPOWIEDZ