Programy telewizyjne

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 28 maja 2011, 22:51

Tu nie ma co dyskutować, Majewski opiera swój program na filmikach, minigrach i profesjonalistach, którzy tworzą show za niego. Wojewódzki zaprasza gościa i na nim opiera odcinek, jeżeli taka osoba jest zabawna, znana, z charyzmą to wychodzi naprawdę świetny talk show, Kuba przeplata poważną rozmowę z żartami. Dodatkowo jest człowiekiem bardzo wykształconym i inteligentnym. Zawsze z chęcią oglądam jego program.
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 29 maja 2011, 20:30

Volverin pisze:Dodatkowo jest człowiekiem bardzo wykształconym i inteligentnym. Zawsze z chęcią oglądam jego program.
To obejrzyj z gościem naprawdę rozumnym, przy którym ów wykształcony i inteligentny Kubuś ewidentnie się gubi. Chyba że wg ciebie wieczne wtrącanie swoich trzech groszy i często wymuszone żarty są oznaką inteligencji.

Wojewoda nie jest głupi, ma swój rozum, a dodatkowo jest świetnym dziennikarzem muzycznym, który potrafi rozbawić. Z inteligentnym humorem jednak rzadko się współbrata.
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
Volverin
Moderator
Kontakt:

Post autor: Volverin » 29 maja 2011, 20:41

Humor rzadko jest inteligentny, to prawda, jednak gościu ma wiedzę. Z Zanussim dał radę zrobić porządny odcinek, nie gubił się.
Siwy zrezygnował!
data rezygnacji: 20.09.15 #yuhupark

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 29 maja 2011, 20:43

Murzyn pisze:To obejrzyj z go¶ciem naprawdê rozumnym
Jakbys mogl to podaj jakies konkretne nazwisko, w wolnej chwili obejrze :)
Murzyn pisze:Z inteligentnym humorem jednak rzadko siê wspó³brata.
Co kto lubi, jesli ja ogladam tv to wole sto razy ogladac spontanicznego Kube ktory serwuje duzo inteligentniejsze zarty niz Majewski czy inni polscy "dowcipnisie". Oczywiscie mowie o wystepujacych w tv regularnie, nie o kabaretach itp.
PS Co myslicie o Spadkobiercach? Nie chodzi mi o porownywanie z zagranicznymi wersjami, po prostu lubicie czy nie, zadowala was czy nie?

Awatar użytkownika
sudiyo
Kontakt:

Post autor: sudiyo » 29 maja 2011, 20:51

Co do programu X-Factor - jury ma tam gowno do gadania. Ostateczne decyzje na wszystkich szczeblach z tego programu ida od rezysera, wiem to na 100% bo mam tak pewne źródła. Zresztą, chyba mało kto myśli, że jest inaczej? :) Poza tym jeśli myślicie, że smsy, które się wysyła są ważne (w większości programów) to też jesteście w błędzie. Wszystko idzie na fundusz programu a same smsy nie mają żadnego znaczenia.
Ostatnio też doszlo do śmiesznej sytuacji w Bitwie na głosy w TVP, w którym to programie Piotr Kupicha kupił 5000 głosów na swoją drużynę. I podkreślam, że nie chciałoby mi się o tym pisać, jeśli miałbym zmyślać. Tak jest naprawdę, zresztą... Kto o tym nie wie? :)

Szpak ma głos dość dobry choć bez rewelacji, a kreacja mu nie pomoże zatuszować braków wokalnych, Gienek ma głos dobry choć z dość dziwną manierą, reszta to strasznie przeciętnie bądź słabo jak Pani Małgosia, która jest porażką totalną niestety (nie liczę w tym zestawieniu Dziewczyn i Malcolma, którzy odpadli wcześniej prezentowali naprawdę bardzo dobry poziom wokalny). Poza tym najlepsze talenty i najlepsi wokaliści odpadli w przedbiegach. Niestety, dość ustawionych przedbiegach. Było tam parę nazwisk, których nie będę już wymieniał (chyba, że mnie ktoś bardzo poprosi), a które spokojnie mogły by zaprezentować lepszy poziom w finale :) No cóż, tak chciał pan reżyser bo miał takie wyobrażenie o tym programie. Niestety mylne bo wszystkie talenty zakopał w eliminacjach :)

Awatar użytkownika
Neo
Kontakt:

Post autor: Neo » 29 maja 2011, 22:31

Więc po co oglądać takie barachło ??
chairmen and directors come and go, managers come and go, players come and go but the supporters are there forever !

Awatar użytkownika
sudiyo
Kontakt:

Post autor: sudiyo » 29 maja 2011, 22:32

No wlasnie nie wiem. Ja tego nie ogladam :)

Awatar użytkownika
Neo
Kontakt:

Post autor: Neo » 29 maja 2011, 22:35

To skąd wiesz o jakiś Szpakach i kimś tam jeszcze ?? Ja w innym wymiarze żyje, że o nich nie słyszałem ;/ ??

PS. Jeszcze jedna ważna kwestia. Nie zapominajmy, że ludzie w różnym wieku mają różne potrzeby. Nastolatków dziś kręci to czego za moich czasów nie było. Dlatego też oczekiwania i zainteresowania się zmieniają. Stąd tyle takich głupkowatych programów.
chairmen and directors come and go, managers come and go, players come and go but the supporters are there forever !

Tooommeeek
Kontakt:

Post autor: Tooommeeek » 29 maja 2011, 22:47

neo.vin pisze:To sk±d wiesz o jaki¶ Szpakach i kim¶ tam jeszcze ?? Ja w innym wymiarze ¿yje, ¿e o nich nie s³ysza³em ;/ ??
Nie boj sie, ja tez nie wiem o kim mowia. Z muzycznych programow tego roku ogladalem jeden odcinek jak na skrzypcach Tomasz Dolski w Must be the music zagral He's a pirate, bo mi sie w zapowiedzi bardzo spodobalo, na tym konczy sie moja wiedza w tym temacie..

Awatar użytkownika
sudiyo
Kontakt:

Post autor: sudiyo » 29 maja 2011, 22:48

Wiekszosc z nich znam osobiscie. Sam sie tym zajmuje, studiuje tez kierunek zwiazany ze spiewaniem, a ten swiatek nie jest duzy i wiekszosc ludzi sie mija i kojarzy. Trudno, wiec zebym nie znal tego programu jak i ludzi w nim wystepujacych skoro sami mi o nim opowiadaja :)

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 29 maja 2011, 23:21

Tooommeeek pisze:Jakbys mogl to podaj jakies konkretne nazwisko, w wolnej chwili obejrze
Oglądałem kiedyś sporo tego, ale nie prowadziłem katalogu, więc ciężko mi pisać o konkretach. Obejrzyj sobie odcinki z artystami w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ogólnie im "ważniejszy" był gość tym Kubuś mniej mu dowalał, a jeśli już, to gość potrafił się odgryźć. Z tego co pamiętam to Daniec, Cejrowski, Hołownia, Nowicki bodajże. Dlatego też programy z Małgosią Foremniak czy innymi pseudogwiazdami możesz sobie odpuścić.
neo.vin pisze:Nastolatków dziś kręci to czego za moich czasów nie było. Dlatego też oczekiwania i zainteresowania się zmieniają.
Coś w tym jest. Programy dziecięce/młodzieżowe w latach 90. diametralnie różniły się od współczesnych. W Teleranku, 5-10-15 czy nawet w Rowerze Błażeja nie uczyli jak zrobić sobie odjazdowy makijaż i co ubrać na imprezę by być seksi, a o przesłodkich urodzinach już nie wspominając.
Społeczeństwo w każdym czasie złożone jest z dużej ilości pustaków jednak jeszcze kilkanaście lat temu w takiej TV nie było wyboru - kilka kanałów i dziękuję. Potem to się zmieniło, telewizja, która postawiła na tanią rozrywkę i tandetę zaczęła wygryzać ambitniejsze programy czy stacje TV, bo ludzie mogli sobie wybrać. Jednak wpływ na umysł czy myślenie ów telewizja miała/ma duży dlatego też im więcej ogłupiających programów wciskanych za młodu, tym więcej mamy skąpo myślących ludzi celebrujących innych skąpo myślących ludzi.
sudiyo pisze:Sam sie tym zajmuje, studiuje tez kierunek zwiazany ze spiewaniem
Co jak co, ale ze śpiewem to chyba to za dużo nie ma wspólnego. To jest raczej pęd na sukces i sztuczna, taśmowa produkcja podróbek. Jeśli takie programy już kogoś kreują czy też wynoszą na piedestał, to osoby te nazywane są potocznie jurorami.
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
sudiyo
Kontakt:

Post autor: sudiyo » 29 maja 2011, 23:33

Murzyn pisze: Co jak co, ale ze śpiewem to chyba to za dużo nie ma wspólnego. To jest raczej pęd na sukces i sztuczna, taśmowa produkcja podróbek. Jeśli takie programy już kogoś kreują czy też wynoszą na piedestał, to osoby te nazywane są potocznie jurorami.
Nie ma dużo bo to jest mega biznes o czym pisalem wczesniej. Jednak co byś nie mówił to mimo wszystko śpiewają w tym programie. Jako tako, ale jednak, więc można ten aspekt poddac pod ocene badz dywagacje :) Prawda jest jednak, ze i tak ma to niewielkie znaczenie jak zaspiewaja bo wszystko jest poustawiane. Na to nie ma rady. Ostala sie na szczescie Szansa Na Sukces, w ktorej tez czasem dochodzi do dziwnych sytuacji, ale na pewno jest bardziej miarodajna. Szkoda, że program ten nie ma już takiego prestiżu mimo corocznego finału w Sali Kongresowej.

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 05 cze 2011, 21:44

Nareszcie koniec z tym dennym X-Factor... Kto wygra to chyba było już wiadome od ponad miesiąca... W tych drętwych programach najbardziej mnie denerwuje te wycie widowni jakby jej za to płacili :> A ten cały Gienek to szczerze mówiąc mnie nawet nie przekonałby by na niego wysłać SMS... Zresztą jak moja siostra chciała na tego Gienka dziś wysłać SMS to jej od razu odradziłem, bo i tak było wiadome kto wygra. Ten pięknie śpiewający, biedny, skromny Gieniuś ;-)

A czemu napisałem "nareszcie koniec"? Bo już mam dość tego jak w pokoju obok jest na cały regulator nastawiony telewizor i słychać na przemian reklamy, prowadzącego, wycie widowni i niby śpiewanie :] No i te wszędobylskie gadanie o tym X-Factor :)

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 05 cze 2011, 22:30

zizu pisze:Nareszcie koniec z tym dennym X-Factor...
Niestety pewnie tylko do jesieni. A jeśli nie, to uraczą nas czymś podobnym.
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
T-Mac
Kontakt:

Post autor: T-Mac » 05 cze 2011, 22:42

Nie ma sensu krytykować "X Factora", bo jednak przewinęły się przez niego talenty i fajne osobowości. Poniżej mój TOP 2 tego programu...

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=lnoNX1OSe_8

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=kTTediaijJY
ORLANDO MAGIC, BORUSSIA DORTMUND, MARIA SHARAPOVA & SCUDERIA FERRARI MARLBORO... 8-)

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 05 cze 2011, 23:19

Nie ma sensu to nadawać te programy, bo jedynymi gwiazdami, jakie one produkują to szanowne grono żyri. Już zresztą o tym pisałem wcześniej. Tania rozrywka dla mas, dać tłuszczy chleba i Factora = 100% zadowolenia (no, powiedzmy 90%, bo narzekanie i tak mamy we krwi) .

Niestety nawet jeśli bardzo rzadko włączam TV, to tego typu chłam wylewa się zewsząd - gazety, internet, rozmowy ludzi w tramwaju. Na szczęście idą wakacje. Ale już, już niedługo nikt nie będzie pamiętał o śpiewających transseksualistach i alkoholikach, będziemy mieć nowe igrzyska, nowe gwiazdy na pięć minut i jeszcze większe talenty za stolikiem sędziowskim! Hej!
Jeżu, ufam Tobie!

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 06 cze 2011, 00:09

Ja nigdy nie przepadałem za tego typu programami,X-Factor,Mam Talent,Jak oni śpiewają,taniec z gwiazdami i tego typu,dlatego nawet nie widziałem ani ułamka sekundy tego programu. Tak jak napisał Murzyn,tania rozrywka dla mas,nic więcej !
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
szegii
Kontakt:

Post autor: szegii » 06 cze 2011, 16:05

Zgadzam się w większości z tym co pisze Murzyn w swoich postach. Jednak jak ktoś lubi takie programy to niech ogląda.
Murzyn pisze:
Niestety nawet jeśli bardzo rzadko włączam TV, to tego typu chłam wylewa się zewsząd - gazety, internet, rozmowy ludzi w tramwaju.
po prostu nie zwracaj uwagi tak jak ja i się nie denerwuje :-)
To skąd wiesz o jakiś Szpakach i kimś tam jeszcze ?? Ja w innym wymiarze żyje, że o nich nie słyszałem ;/ ??
to jeszcze nic ja ostatnio dowiedziałem się kim jest Biber ;-) jestem za cofany pod tym względem troche, ale jakoś mi z tym dobrze.

Awatar użytkownika
sudiyo
Kontakt:

Post autor: sudiyo » 06 cze 2011, 17:51

Możecie biadolić na ten X-factor (ja też to robię dość często), ale niestety jedno musicie przyznać - daje ludziom szansę na zaistnienie w światku ze swoją muzyką, daje szansę, bez której większość ludzi nigdy by nie zaistniała i nie pokazała swoich umiejętności wokalnych i swojego "ja". Nie mówię tu już o laureatach tego programu, a o tych ludziach co się przewinęli w II etapach. Wywalili kupę zdolnych, utalentowanych osób z pomysłem na swoje "ja" w muzyce. I w wielu przypadkach odpowiedni ludzie się do nich odezwali. I to jest jeden z niewielu sukcesów tego programu.
Kurcze, sam gram i śpiewam na ulicy w trójmieście, gram koncerty z kapelą i nie jest tak prosto spełnić swoje marzenie muzyczne, a ten program mimo wszystko daje wielu ludziom taką możliwość :) Żeby nie było, ja się nie pcham do showbiznesu, bo kasa jaka leci z ulicznych występów i z koncertów z kapelą wystarcza mi na opłacenie pokoju studenckiego, oraz na parę imprez, więc po co? :) Każdy ma różną filozofię dojścia na szczyt i nie ma co wytykać x-factorowców palcami, bo poniekąd spełniają swoje marzenia i dążą właśnie tą drogą do sukcesu :)

Awatar użytkownika
Kiulik
Kontakt:

Post autor: Kiulik » 06 cze 2011, 17:55

sudiyo pisze:Poza tym najlepsze talenty i najlepsi wokaliści odpadli w przedbiegach.
No, te laski co odpadły na początku finałów też były niezłe wokalnie. Ale ogólnie masz rację z tym wszystkim :)

Aha, jeszcze jedno, nie narzekajcie na te programy aż tak, bo w Polsce na tle np. analogicznych produkcji na terenie Niemiec i tak poziom jest bardzo wysoki. Wiadomo, że reżyserowane, że masówka, ale i tak jakąś tam wartość artystyczną ze sobą niosą.

ODPOWIEDZ