Gry (PC, PS, Xbox)

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 18 lut 2013, 21:37

No jasne że można, ściągasz to, wypakowujesz, klikasz w instalator i masz wszystko jak w FIFIE ;-) http://pesedit.com/forums/showthread.ph ... !-08-09-12
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 14 kwie 2013, 20:13

Pograłbym w jakąś przygodówkę, strategię czy coś w tym stylu (ileż można katować PES'a :mrgreen: ), odpaliłbym coś z serii Total War ale znowu szybko mi się nudzą te gry więc nawet nie zaczynam w to grać, może ktoś by mi coś polecił, pobudowałbym jakieś miasta, kolonie żeby później się naparzać z innymi wojskami, kiedyś grałem w Civilization ale okropnie denerwowały mnie te tury, było ich bodajże 50 i jak wykorzystałeś wszystkie to gra się kończyła to też szybko odstawiłem tą grę na szafkę :-P

Awatar użytkownika
MrBartek
Kontakt:

Post autor: MrBartek » 14 kwie 2013, 20:42

Wiecie, ja mam ogromną ochotę na grę Kozacy Europejskie Boje, tylko problem że na Win7 nie chce pójść ;/ Jeśli ktoś wie jak odpalić Kozaków na Win7 to można zagrać ;]

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 14 kwie 2013, 21:09

Siwy pisze:pobudowałbym jakieś miasta, kolonie żeby później się naparzać z innymi wojskami,
W takim razie bardzo ciekawą gierką jest Age of Empires I The Rise of Rome. Grafika podobna(chyba,z tego co widziałem na zdjęciach w googlach)do wymienionego przez Ciebie Civilization tyle ,że bez żadnych tur.

Jeśli wolisz strategie ale już w czasach II WŚ lub Nano(oczywiście są też wcześniejsze czasy) to polecam Empire Earth - Sztuka podboju. Osobiście spędziłem naprawdę wiele godzin na graniu jednej mapki w tej grze i niekoniecznie ją wygrywałem na średnim poziomie.

W AoE po zagraniu już wielu mapek wie się jak szybko się rozwijać i gra robi się już łatwa bo wystarczy te same schematy stosować i zawsze się wygra.

Empire Earth jak już mówiłem ja zawsze gram II WŚ i po zagraniu np.6 godzin można zrobić postęp ,że przesunąłeś swoje wojska o kilka centymetrów na mapie bo tak ciśnie komputer i trzeba różne taktyki dobierać. A w AoE max 2h i już po zabawie(oczywiście jak już się grało w tą grę dość dużo).

AoE i EE-Sztuka podboju = gwarancja wielu godzin wciągającej rozgrywki:)

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 09 lip 2013, 18:11

Wyszedł oficjalny gameplay do GTAV -> http://www.youtube.com/watch?v=N-xHcvug ... r_embedded ta gra rozpindoli wszechświat <wali_konia>

GotzePL
Kontakt:

Post autor: GotzePL » 09 lip 2013, 19:17

17 wrzesien

juz nie moge się doczekac ,nie wiem co ja będę w tej grze robił za dużo opcji chyba ;D
Wir fahren nach Berlin!!!

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 16 wrz 2013, 12:40

GotzePL pisze:17 wrzesien
To już jutro :-> ale PC'towcy będą chyba musieli trochę poczekać bo o ile się nie mylę to jutro wyjdzie wersja na Play Station i Xboxa.

a za 3 dni premiera Pro Evolution Soccer 2014 :!:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20730
To będzie miazga totalna, chyba tylko ludzie chorzy umysłowo wybiorą FIFĘ. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kowdi
Kontakt:

Post autor: kowdi » 16 wrz 2013, 12:55

Btw, GTAV wyciekło już kilka dni temu na obie konsole z tego co pamiętam, a na pewno na Xklocka.
Mnie bardziej interesuje Borderlands 2. Ta gra to przykład, jak powinno się robić grę oraz dodatki do niej. DLC do tej gry po prostu się opłacają, dodają dużo i dobrze :) Jak ktoś nie grał to polecam, a niedługo wyjdzie wersja gra roku (GOTY), która ma zawierać większość dotychczasowych DLC i dodatków oraz oczywiście główną grę, za 40 euro :)
#forumumarło

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 02 paź 2013, 18:27

PES 2014 - co za gówno, jestem w szoku (i mówię tu jako psychofan produktu KONAMI) :shock: chyba pierwszy raz odstawię Pro Evo na rzecz FIFY bo to co zafundowali japońce w tym roku to istna żenada, jak zawsze PES miał miażdżącą grafikę nawet bez wgrywania patchy tak teraz wygląda to równie daremnie co w FIFIE, podania, strzały to jakiś żart, zawodnicy ruszają się jakby mieli worki z cementem na plecach, zero kontroli nad zawodnikiem, klikając w przycisk zmiany ruchu zawodnik dopiero po chwili "dostaje sygnał" ale wtedy najczęściej traci piłkę i jest po herbacie, nie idzie płynnie dryblować, wymieniać krótkich podań na małej przestrzeni, jestem po prostu załamany.

Poczekam aż wyjdą jakieś konkretne patche bo nie potrafię w to grać a do tego czasu wciąż będę katował 13-stkę :-P

Awatar użytkownika
Neo
Kontakt:

Post autor: Neo » 22 gru 2013, 12:11

Patche od Konami wyszły i dupa. Niewiele poprawiono. Najbardziej boli to co zrobili z Master League? Nie można negocjować transferów, kupować kogo się chce. Sprowadza się jedynie do wyboru z listy przygotowanej przez zarząd. Ogólnie dupa zbita. BAL też jakiś taki dziwny. Dobrze, że nie kupiłem bo żałowałbym wydanej kasy.

Fifa 14 w oryginale też taka zbugowana? Grając karierę dostałem kose w meczu i rok kontuzje leczyłem ;] Trochę przesada ;p Przed kupnem oryginału cały czas zniechęca mnie ten gówniany origin. Szkoda, że nie da się tego ogarnąć bez tego ;/ Poza tym widziałem, że tam jakieś mikropłatności zaś są. Kupując grę za ponad 100 zł trochę z rzyci jeśli jeszcze trzeba za coś dopłacać ;/
Może podzieli się ktoś doświadczeniem w tej materii, kto posiada owy produkt?
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 12:30 przez Neo, łącznie zmieniany 1 raz.
chairmen and directors come and go, managers come and go, players come and go but the supporters are there forever !

svavolka
Kontakt:

Post autor: svavolka » 22 gru 2013, 14:12

Jeżeli chodzi o fifę i mikropłatności ty wydaje mi się, że masz na myśli tryb FUT i kupowanie FIFA POINTS za kasę, bo innych płatności nie kojarzę w fifie. Jeżeli chodzi o bugi to w fifie było na początku tak, że za każdy nawet drobny faul dostawało się czerwoną kartkę. Ja osobiście grałem tylko chwilę na kompie u znajomego, bo osobiście wolę sobie pograć u siebie na konsoli. Innych bugów nie kojarzę, bo zwyczajnie nie grałem zbyt długo. Jak chcesz sobie poczytać o fifie i opiniach ludzi to polecam Ci to forum: http://www.fifapolonia.pl/forum/index.php

Awatar użytkownika
Neo
Kontakt:

Post autor: Neo » 31 sty 2014, 17:49

Czwarty sezon BVB w trybie menadżerskim w Fifie 14 i jestem bardzo mile zaskoczony. PES po d tym względem jest lata świetlne za Fifą. Skauci są do dupy to fakt, ale ogólnie tego typu rozwiązania jak również młoda akademia, system transferowy stoi na świetnym poziomie. W Pesie po sezonie, dwóch już mi się całkiem znudziło, tutaj jeszcze nie :)
chairmen and directors come and go, managers come and go, players come and go but the supporters are there forever !

Awatar użytkownika
poldinhio
Kontakt:

Post autor: poldinhio » 31 sty 2014, 17:57

Gra ktođ w Hearthstone? darmowa karcianka Blizzarda

Awatar użytkownika
Neo
Kontakt:

Post autor: Neo » 17 wrz 2014, 08:07

Demo Fifa 15 wypuszczone jak wrażenia?

Awatar użytkownika
Volt
Kontakt:

Post autor: Volt » 17 wrz 2014, 20:33

A wymagania są mniejsze niż, te? :-P
Core i5 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 13 GB HDD, Windows Vista(SP1)/7(SP1)/8 64-bit
Absurdalnie wysokie się wydają

figovsky
Kontakt:

Post autor: figovsky » 17 wrz 2014, 20:41

Nie pograłem za dużo, bo gra ma buga i nie zapisuje ustawień klawiatury :mrgreen: Oczywiście w finalnej wersji tego nie będzie.

Z tego co mi się udało zobaczyć to fajnie wygląda murawa, fajne reakcje kibiców na boiskowe wydarzenia. Ratingi jak zwykle do zmiany.
BORUSSIA DORTMUND & LIVERPOOL FC

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 17 wrz 2014, 22:03

BTW da sie w to w ogole grac klawiatura? W 14 probowalem to po prostu udreka.

Awatar użytkownika
Volt
Kontakt:

Post autor: Volt » 17 wrz 2014, 22:54

Kiedyś grywałem, ale to była udręka. Piłkarskie gry są stworzone pod pady :-D

Awatar użytkownika
Martinek
Kontakt:

Post autor: Martinek » 18 wrz 2014, 07:49

Ehh, EA znowu pokazuje swoją niekompetencję... Miał wczoraj do północy wejść web app FUT15, jednak odkladali wypuszczenie tego, gdyż rzekomo, zbyt dużo ludzi by wywaliło serwery (czyli jest to gotowe, tylko czeka na wypuszczenie do ludu). Po całej nocy czekania, EA daje komunikat, że dzisiaj o 19 będzie podana godzina wypuszczenia web appu. :mrgreen: Nie mam zielonego pojęcia jak ta firma jest gigantem w tej branży, skoro nie potrafią dotrzymać prostego deadline'u, coś czuję, że serwery będą jeszcze gorsze niż w 14.

Btw, ktoś gra w ultimate team?
twitter.com/saboteur_cod

Awatar użytkownika
Neo
Kontakt:

Post autor: Neo » 18 wrz 2014, 21:30

figovsky pisze:Nie pograłem za dużo, bo gra ma buga i nie zapisuje ustawień klawiatury :mrgreen: Oczywiście w finalnej wersji tego nie będzie.

Z tego co mi się udało zobaczyć to fajnie wygląda murawa, fajne reakcje kibiców na boiskowe wydarzenia. Ratingi jak zwykle do zmiany.
Pada też nie ;p

Murawa wygląda jak dywan perski to fakt :D

Raitingi do zmiany w jaki sposób?

@Volt
Ciężko powiedzieć bo to tylko demo i z doświadczenia wiem, że demo miało zawsze większe wymagania od finalnego produktu, tak przynajmniej miałem z 14 i 13 ;p Poczekamy zobaczymy :)

Po tym co odwalił PES, chyba w tym roku trzeba będzie zakupić produkt od EA.

ODPOWIEDZ