Gry (PC, PS, Xbox)

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KOazker
Kontakt:

Post autor: KOazker » 07 paź 2014, 21:30

Też sporadycznie grałem przed kupnem konsoli u kuzyna i miałem różne odczucia, ta niemoc, że nie mogę trafić mnie dobijała, ale jak sprawiłem sobie konsole i Bf'a 3 wtedy i po przegraniu kilku dni jak zacząłem wymiatać to wieczory były tylko i wyłącznie z BF'em :D. Ale tobie akurat definitywnie może to nie leżeć i tyle. Cóż teraz bieda z flotą, ale już nie długo FIFA 15 zawita :D.

Awatar użytkownika
Szajbus
Kontakt:

Post autor: Szajbus » 07 paź 2014, 23:06

No grałem u kumpla już na ps4 w fife na telewizorze za 15 kloców :D Wymiata :D

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Siwy » 21 lis 2018, 17:45

Są tu jeszcze jacyś gracze? osobiście jako fan PES'a właśnie nabyłem najnowszą wersję od KONAMI w wersji cyfrowej przez sklep Play Station (rabat chyba 60% dla użytkowników PS Plus) także jestem gotowy żeby z kimś pograć online :D
Swoją drogą nie czaję tego fenomenu FIFY - grałem u znajomego nie raz i od paru lat próbuję się przekonać do tej gry ale za cholerę nie da się, nie dość że w tej grze się nic nie zmienia to zawodnicy i piłka latają jak ping-pong po tym boisku, jedynie w czym wyprzedzają PES'a to rozgrywka online no i wiadomo marketing/reklama - wszystko inne po stronie PES'a - od grafiki na fizyce gry kończąc, pozdrawiam fanów PES'a :D

Z ostatnich tytułów które przeszedłem to Uncharted 4 - świetna przygodówka, wciągająca fabuła no i rewelacyjne widoki na mapach (tutaj wybitnie graficy odwalili kawał dobrej roboty)
Call Of Duty WWII - jako fan każdej gry/filmu/serialu z tematyką o 2 wojnie światowej nie mogłem w to nie zagrać i jak grafika faktycznie robi robotę o tyle tryb single player wydawał mi się strasznie krótki no i zawiodłem się końcową misją, odpaliłem grę i przeszedłem ją w zasadzie bez żadnych emocji - szkoda bo pewnie długo znowu nie zobaczę gry nawiązującej do tamtych czasów.

Teraz na Black Friday pojawiły się duże promocje na gry i chyba skuszę się na nowego Assasin Creeda, nigdy nie grałem w żadną część ale kusi mnie strasznie nawiązanie do Spartanów.

Można by zmienić nazwę tematu na po prostu "Gry" ;-)
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 21 lis 2018, 20:01

Siwy pisze:
21 lis 2018, 17:45
Są tu jeszcze jacyś gracze? osobiście jako fan PES'a właśnie nabyłem najnowszą wersję od KONAMI w wersji cyfrowej przez sklep Play Station (rabat chyba 60% dla użytkowników PS Plus) także jestem gotowy żeby z kimś pograć online :D
Bez szans, żeby akurat tutaj akurat znaleźć kogoś do PESA, bo i wszędzie popularność względem fify to przepaść :-P Właściwie to chyba wszyscy wiedzą, że ta gra jest lepsza niż FIFA, ale właśnie tryb online robi robotę i popularność. Teraz jeszcze przejęli licencje do LM i LE, więc jeszcze bardziej na +.
Co roku wszyscy narzekają na fifę a i tak znowu kupują, i ja też jestem w tym gronie :-D

Swoją drogą jak online wygląda w PESIE? Jakieś sezony online drużynami, czy coś typu FUT z FIFY? I przy szukaniu przeciwnika jest problem ze znalezieniem czy od strzała o każdej porze?

Ostatnio zobaczyłem Pokemony na switcha i w sumie też bardzo fajna konsola. Tylko kupować drugą za 1k+ to już trochę dużo, a chętnie pograłbym w poksy czy jakiegoś Mario :-D

Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Post autor: Siwy » 22 lis 2018, 13:28

Roflmilion pisze:
21 lis 2018, 20:01
Swoją drogą jak online wygląda w PESIE? Jakieś sezony online drużynami, czy coś typu FUT z FIFY? I przy szukaniu przeciwnika jest problem ze znalezieniem czy od strzała o każdej porze?
Tutaj chyba jest przepaść w porównaniu do FIFY bo trzeba długo czekać zanim wejdzie się na serwery, zdarzają się również lagi podczas rozgrywki :-/ Co do trybów można zacząć karierę normalnym klubem jak i zacząć od najmniejszych dywizji z jakimiś no-nameowymi piłkarzami aczkolwiek mało co gram w MyClub to dokładnie Ci nie powiem, najpierw katuję samą gierkę żeby się ograć, dopiero później jak będą chęci ruszę online ;-)
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
rasiak
Kontakt:

Re: Gry (PC, PS, Xbox)

Post autor: rasiak » 27 lis 2018, 21:37

W COD WWII grałem raptem parę godzin (cała kampania + może 5 godzin online). Strasznie się nią zawiodłem, zwłaszcza multiplayerem. Dla mnie zbyt nudna :-D . Grafika, oprawa dźwiękowa na plus. Natomiast Battlefield 1 to w tym momencie moja ulubiona gra. Kampania taka sobie, ale multiplayer to moim zdaniem cudo, zwłaszcza operacje. Możliwość niszczenie otoczenia, dynamika gry, mapy... coś pięknego. Nie jestem maniakalnym graczem (ok 200 godzin gry), ale wciąż mnie ta gra zachwyca.

Niedawno miała miejsce premiera Battlefield 5, osadzona w czasach drugiej wojny światowej, więc może cię zainteresuje, Siwy :) Jeśli się zdecydujesz na zakup, to pochwal się wrażeniami :)

Seria Uncharted to świetne gry, z chęcią znów bym zagrał. Super klimat, fabuła, grafika, dźwięk. Czasami trzeba było nieźle pomyśleć, żeby rozwiązać szyfr, czy zagadkę.

Polecam grę towarzyską "Wiedza to potęga". Można bardzo fajnie spędzić czas z rodziną, czy przyjaciółmi. Dużo fajnych kategorii, różny stopień trudności pytań. Wystarczy PS4 oraz zainstalowana darmowa aplikacja na telefonie każdego z graczy.
Und wir werden immer Borussen sein,
es gibt nie, nie, nie einen anderen Verein!

Awatar użytkownika
fangitarowania
Kontakt:

Post autor: fangitarowania » 17 sty 2019, 08:56

rasiak masz rację- COD WWII dupy nie urywał. Tez liczyłem na więcej, no ale cóż, ostatnio nie mogę trafić na sensowną grę. A Ty polecasz jakieś ciekawe? Od jakich nie mogłeś się oderwać?

Awatar użytkownika
maxuld000
Kontakt:

Post autor: maxuld000 » 13 mar 2019, 10:22

Gracie może w jakieś mmorpgi? Może coś polecicie? Ostatnio jakoś nie mogę znaleźć wciągającego mmorpga
Życie po prostu jest. Trzeba płynąć wraz z nim.
Dowiedz się gdzie szukać odpowiednich pracowników do pracy w Twojej firmie.

Awatar użytkownika
Roflmilion
Kontakt:

Post autor: Roflmilion » 13 mar 2019, 20:49

maxuld000 pisze:
13 mar 2019, 10:22
Gracie może w jakieś mmorpgi? Może coś polecicie? Ostatnio jakoś nie mogę znaleźć wciągającego mmorpga
Tylko World of Warcraft :-D

Oczywiście od paru lat już nie gram, bo czasu trochę brakuje, ale od jakiejś późnej podstawówki zacząłem z grupą kolegów i przez dobre 6 lat się grało cały czas. Świetna gra. Obecnie z tego co słyszę to jest narzekanie na nowe dodatki. Więc polecałbym zagranie na prywatnym serwerze za darmo. Jeśli chcesz grać na officialu to koszt ~40zł miesięcznie. Fantastyczna gra. Tak wiele wspomnień :-D

Ładnie chodzi obecnie polski serwer Sunwell, i na chyba najlepszym dodatku jaki był. Sam mam w planach trochę pograć jak odgrzebie się z paroma rzeczami i będzie więcej czasu.

Odnośnie CoDa WWII, to pożyczyłem jakiś czas temu od kolegi i pykam na PS4 i w sumie całkiem fajne. Gram tylko kampanie, średnio 30min tygodniowo, więc wychodzi jakaś jedna misja i gra się dobrze. W miarę sobie radzę ze strzelaniem na padzie - do czego miałem spore opory, ale wystarczy trochę pograć i się człowiek przyzwyczai.

W ogóle myślałem, że granie na konsoli w strzelankę to głupota, ale po ograniu trochę BF'a i teraz CoDa, doszedłem do wniosku, że jest dużo lepiej. Dużo bardziej realistyczne, niż na kompie gdzie na myszce strzelało się headshota z wyskoku i półobrotu snajperką - a sporo się grało w CoD i CoD 2 na PC.

Borys59
Kontakt:

Post autor: Borys59 » 29 paź 2019, 16:12

Wy tylko CODy i CODy, ewentualnie FIFA/ A co z z innymi tytułami? Nikt nie grał w Bioshocka, Bloodborne, Dark Souls, Diablo?!

xsite
Kontakt:

Post autor: xsite » 10 lis 2019, 20:06

Grałem w Diablo II a aktualnie to GTA V i czasem Fifa... ale bardziej wkręciłem się w menadżera piłkarskiego przeglądarkowego...obecnie szukam kogoś do gry.

ODPOWIEDZ