Fanclub

Wszystko co się dzieje w naszej społeczności BVB

Moderator: Mods

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 05 lis 2015, 09:51

F1066, jaka współpraca na linii mod-admin, co ty w ogóle możesz wiedzieć o naszej współpracy i jak się ona ma do fanclubu? Historii i sensu Starej Gwardii oczywiście też nie znasz, ale skrytykować przecie zawsze można. I co to w ogóle za przytyki w stronę organizacji Sylwka? Będzie ochota, będzie odzew, może ludzie mają inne plany? Ale nie, to wina podziałów na forum. Jesteś tu nowy a krytykujesz wszystko jak leci, nie znając tak naprawdę ani ludzi, ani historii, ani praw tu rządzących. Nie życzę sobie twojej bezpodstawnej krytyki i przytyków w stronę użytkowników. Potraktuj to jako słowne ostrzeżenie.
A jeśli chodzi o dzisiejszą młodzież to tak, w świetle przepisów UE 30 latek jest jeszcze młodzieżą.

Jeśli chcesz reaktywować fanclub i przekonać do tego pomysłu innych ludzi, to proszę bardzo, próbuj, ale nie wylewaj tu swoich żalów i nie konstruuj jakichś pokrzywionych teorii na podstawie minimalnej wiedzy jaką posiadasz o naszym środowisku.

Awatar użytkownika
Murzyn
Moderator
Kontakt:

Post autor: Murzyn » 05 lis 2015, 15:33

Uświadamiam więc, że ten serwis nie istnieje od kilku miesięcy, a użytkownicy to nie banda rozwydrzonych nastolatków. Forum działa od ośmiu lat i jest tu sporo osób będących od początku jego istnienia, a Stara Gwardia to nie młokosy z kompleksem niższości chcący oddzielić się od innych, tylko ludzie tworzący lub współtworzący to środowisko jeszcze przed tym forum, nawet od ponad 10 lat.
Natomiast zwracanie się do ludzi pod 30. per "synku" też jest nie na miejscu.

Takiego zachowania traktującego wszystkich z góry na pewno nie będę tolerował.

Arek_BVB
Kontakt:

Post autor: Arek_BVB » 05 lis 2015, 22:09

Od zawsze intrygowali mnie użytkownicy wszelakich for internetowych, którzy samym stylem pisania i sposobem budowania zdań potrafią irytować wszystkich wokół, nawet te bezstronne osoby, to jest jednak duża sztuka :D Masz dużą moc F1066, korzystaj z niej z rozwagą :D

Awatar użytkownika
Rumcajs
Admin
Kontakt:

Post autor: Rumcajs » 13 gru 2015, 13:13

zizu pisze:F1066 tu raczej malo komu zalezy zeby to ruszylo, nikt nie widzi z tego "korzysci" wiec po co :)
Dobrze wiesz, że byłem chyba najbardziej zaangażowaną osobą w to wszystko. Podejmowałem kilka prób - fakt faktem nieudanych, ale teksty o korzyściach możesz sobie darować, bo robiłem wszystko bezinteresownie.

Teksty o oficjalnym sklepie oficjalnego fanclubu też możesz sobie odpuścić. Być może z perspektywy czasu popełniłem błąd. Liczyłem, że sprawy potoczą się inaczej - chciałem aby wszystko było w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki dla każdego, a nie tylko dla osób odwiedzających forum.

Co do aktualnej sytuacji.... W projekt fanclubu zawsze było zaangażowanych kilka osób - Adek, Karol, wiele osób z zewnątrz, ale hejty spadały oczywiście tylko i wyłącznie na mnie, takie życie. Pewnie dlatego, że próbowałem coś zrobić ;-)

Jeżeli o mnie chodzi, to chętnie odpuściłbym, bo po prostu nie wyrabiam. Człowiek ma już swoje lata, swoje obowiązki, życie.

Jakiś czas temu z inicjatywy Mili postanowiliśmy podjąć jeszcze jedną próbę. Znając życie nie wyjdzie, ale będziemy próbować. Jeżeli ktoś chce się włączyć, to proszę bardzo.

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 13 gru 2015, 19:54

Nie chodziło mi o korzyści materialne, tylko po prostu nikt nie widzi potrzeby istnienia oficjalnego FC i tego, że z tego mogą wypłynąć jakieś korzyści.

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 13 gru 2015, 20:27

Jeszcze słówko uzupełnienia ode mnie, skoro KP mnie "wydał" ;-)

Nie chciałem wyłazić z jakąkolwiek informacją, bo wolałbym ogłosić sukces w postaci oficjalnego potwierdzenia fanclubu, niż wracać do dyskusji, która niewiele wnosi. Ale już za późno.

Aktualna sytuacja wygląda tak, że uzupełniliśmy brakujące dokumenty, które wraz z tłumaczeniem będą wysłane do Dortmundu i po Nowym Roku będziemy oczekiwali odpowiedzi. Ja niestety wpływu już na to nie mam - występuję jedynie w charakterze bacika smagającego pięty innych.
:-P

Awatar użytkownika
Adek
Kontakt:

Post autor: Adek » 13 gru 2015, 23:29

Z racji, iż jestem również zaangażowany w projekt "Fan Club", chciałbym wszystkim zainteresowanym i tym, którzy twierdzą że nic w tej kwestii nie robimy, bo nie chce nam się, albo nie mamy z tego korzyści, powiedzieć że niestety są w dużym błędzie. Do samego Dortmundu zostało wysłanych kilka listów i próśb o przyjęcie nas jako oficjalny Fan Club - niestety skutek był mizerny. Pewnego czasu dosyć mocno zaangażowana była także Iskierka, która osobiście pofatygowała się do odpowiednich osób w Dortmundzie w naszej sprawie. Niestety zawsze było jakieś "ale".
Swego czasu udało nam się wspólnie z KP załatwić wszystkim członkom Fan Clubu legitymacje. W jednej z naszych miejscowości założyliśmy także oficjalne stowarzyszenie, aby w ogóle Fan Club mógł być założony. Także wymogiem było zarejestrowanie się do członkostwa BVB w Niemczech, gdzie corocznie płacimy składkę (a propos korzyści jakie z tego mamy ;-) ) Więc osoby które twierdzą, że nic w tej kwestii nie było robione, najlepiej aby ten temat omijały szerokim łukiem.
W obecnej chwili, przy dużym zaangażowaniu Mili, działamy aby w końcu dopiąć wszystko do końca. Czy się uda? Tego nie możemy nikomu zagwarantować. Ale staramy robić się wszystko aby w końcu się udało. Większość tych spraw załatwiamy między sobą, aby nie robić zbędnych nadziei, bo jeśli znów nie wyjdzie z powodów niezależnych od nas, to ruszy na nas lawina krytyki osób, które zawsze wiedzą lepiej i na pewno by to załatwiły.
Jak już wcześniej zaznaczył KP, każdy z nas ma także swoje życie prywatne, rodziny, pracę. Więc jeśli ktoś jest chętny zapraszamy do współpracy, na pewno zostanie ciepło przyjęty i będzie mógł się wykazać w kwestii Fan Clubu.

Awatar użytkownika
zizu
Moderator
Kontakt:

Post autor: zizu » 14 gru 2015, 01:18

Mhm widzę jeszcze będziecie długo wałkować temat tych "korzyści"? Przecież ja akurat wiem ile trzeba wysłać pism, e-maili i ile rocznie bulić za składkę członkowską w BVB i kompletnie nie o te korzyści mi chodziło. Chodziło mi o samo forum, użytkowników itp. nie ma tematu, dyskusji, cisza = brak zainteresowania? Może nikt nie widzi korzyści w bycia (w) oficjalnym FC? Ale niech się coś dzieje, niech te wydane kilka lat temu legitki będą miały jakąś wartość i faktycznie znaczyły o przynależeniu do FC z prawdziwego zdarzenia :) Życzę powodzenia w temacie.

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 11 lip 2016, 00:03

KP pisze:... postanowiliśmy podjąć jeszcze jedną próbę. Znając życie nie wyjdzie, ale będziemy próbować.
A jednak się udało. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą: Polnische Borussen oficjalnym fanclubem Borussii Dortmund!
:-D

Dobrej nocy.

Awatar użytkownika
kowdi
Kontakt:

Post autor: kowdi » 11 lip 2016, 00:25

Gratulacje! :mrgreen:
#forumumarło

Awatar użytkownika
MiXer
Kontakt:

Post autor: MiXer » 11 lip 2016, 15:23

Gratulacje panowie! ;) no i gdzie się można zapisywać? ;)

Awatar użytkownika
Mortis
Kontakt:

Post autor: Mortis » 11 lip 2016, 17:24

Co on daje?

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 11 lip 2016, 18:20

Mortis pisze:Co on daje?
Łatwiejszy dostęp do biletów i gadżetów, przynajmniej w teorii i "snobizm" bycia w oficjalnym fanklubie. ;-)

Awatar użytkownika
kowdi
Kontakt:

Post autor: kowdi » 11 lip 2016, 22:38

Najważniejszy jest ten snobizm! No i oczywiście oczekujemy (żądamy!), że po znajomości dostanie się rangę "elitarnego członka klubu". :mrgreen:

Kibicujemy i czekamy na dalsze info ws. zapisów i innych. ;-)
#forumumarło

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 11 lip 2016, 23:07

Słyszałem o desperackich przypadkach bajerowania dziewcząt na legitymację Polnische Borussen. Więc ten tego...
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 18 lut 2017, 11:13

Dla osób, które nie odwiedzają strony głównej a jedynie forum, może być przydatna informacja, że do końca lutego trwa kolejny nabór do fanklubu "Polnische Borussen".

Swoją drogą sympatycznie czyta się teraz ten temat i wpisy sprzed kilku lat. :-P

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Re: Fanclub

Post autor: Mila » 15 maja 2017, 00:20

Do 20 maja trwa kolejny nabór do fanklubu.
LINK

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 07 sie 2017, 18:33

Do 20 sierpnia kolejny nabór do fanklubu Polnische Borussen.
LINK

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 31 gru 2017, 00:02

Od 1 do 14 stycznia kolejny nabór do fanklubu Polnische Borussen.
LINK

Awatar użytkownika
Mila
Redakcja
Kontakt:

Post autor: Mila » 30 cze 2019, 23:31

Kolejny nabór do fanklubu do 15 lipca 2019 r.LINK.

ODPOWIEDZ