Thomas Delaney

Moderator: Mods

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Siwy
Kontakt:

Thomas Delaney

Post autor: Siwy » 23 cze 2018, 15:17

Obrazek

Thomas Delaney
Miejsce urodzenia: Frederiksberg (Dania)
Wzrost: 1,82 m
Narodowość: Dania/Stany Zjednaczone
Pozycja: Środkowy pomocnik
Noga: lewonożny

Może ktoś oglądał częściej Werder niż ja i może bardziej przybliżyć grę tego zawodnika? czego się można spodziewać, jakie są jego mocne i słabe strony. Czy jest w stanie dać coś drużynie czy zapchajdziura i kupiliśmy go bo wyróżniał się na tle mocno przeciętnego Werderu? Mimo wszystko witamy na pokładzie i oby coś z tego transferu było. HEJA BVB!!!
"Nie trać czasu na wyjaśnienia. Ludzie i tak słyszą to, co chcą słyszeć..."

Zuruck in der Konigsklasse!!
"Immer ein Borusse" - Nuri Sahin

Awatar użytkownika
Hunter13
Kontakt:

Re: Thomas Delaney

Post autor: Hunter13 » 17 lip 2018, 16:41

Nie oglądem praktycznie w ogóle Werderu, ale muszę przyznać że na Mundialu podobała mi się jego gra. Szczególnie było u niego widać to czego nam brakuje od czasów Kloppa czyli waleczność i poświęcenie. Wydaje się być uniwersalnym zawodnikiem, aktywnym w defensywie i potrafiącym przy tym wykonać kilka niezłych podań, do tego świetne warunki do gry w środku pola. Wierzę że będziemy mieli z niego pożytek.

Awatar użytkownika
Bo Warszawa...!
Kontakt:

Re: Thomas Delaney

Post autor: Bo Warszawa...! » 17 lip 2018, 17:37

Jak dla mnie to jest kopia Vidala. Nie jest może wielkim wirtuozem, który minie kilku zawodników jak Gundo, ale ma bardzo dobrą technikę użytkową i technikę podania, do tego taka sama nieustępliwość (połączona z chyba jeszcze lepszymi warunkami fizycznymi) i identyczne jak u Vidala wejścia w pole karne z drugiej linii, które z jednej strony wydają się być mocno schematyczne, z drugiej - stanowią bardzo duże zagrożenie dla rywala. Miła odmiana dla naszego środka pola.

ODPOWIEDZ